Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[mazowieckie] Najlepsze ASO w Warszawie


Kowal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chce naprawić szkodę w ASO. Gdzie w Warszawie najlepiej zostawić niunię?

Z góry dzięki za pomoc.

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za szkoda i czy koniecznie musi być w ASO :mysli:

ja nkilka dni temu byłem na etapie robienia szkody ....pojechałem do ASO i chcieli mi błotnik wycinać gdzie był tylko zarysowany ...gościu zupełnie nie kumał o co chodzi a był kierownikiem ...więc dobrze wybierz to ASO jak już....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda nie jest duża. Gość wjechał mi tyłem Hondy CR-V w mój przód. Mam połamany grill i wgniecioną maskę.

Po przeczytaniu postów tutaj i stron w necie stwierdziłem, że lepiej dać to do ASO i niech się bawią. Czy nie mam racji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie wychodzi mi, że Szewczyk jest the best. Będę wdzięczny za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Szewczyka..blacharnię mają na miejscu a lakierują w innym..ale robią bardzo dobrze..POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam auto-unie - maja najnowoczesniejsza lakiernie w pl ze wszystkich aso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie ile kosztowaloby polakierowanie zderzakow i progow w ASO? :mysli:

...bo jak mam to robic to chcialbym to zrobic wreszcie porzadnie i moze nawet z AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:Cześć jeśli chodzi o klepanie audi to ja swoją klepałem w piasecznie u wajdemajera. Zrobili całkiem dobrze. Jeśli chodzi o lakierowanie to wielu ,,znawców'' się przyglądało i mówiło że super że nic nie widać że lakierowana a najlepsze jest to że grubość lakieru na malowanym elemencie jest taka sama jak na pozostałych{sprawdzał gość w ubezpieczalni i twierdził że coś tu nie gra}więc jak ktoś chce kontakt do piaseczna do rowińskiego to bardzo proszę o kontakt na imeil [ [email protected]].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u Szewczyka i stwierdzili, że maska do wymiany. Dobrze, że nie chcą klepać.

Ale terminy naprawy mają z kosmosu. Zaproponowali koniec stycznia.

Auto Viva mówili, że robią od ręki ale podobno PZU nie przyjmuje ich cen i trzeba dopłacać :kwasny:

Będę sprawdzał jeszcze Auto Unię bo oni mają umowę z PZU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie na jutro wstępnie umówiłem u Szewczyka na oględziny.

Przez telefon o takich terminach nikt nie mówił. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych ASO terminy podobne. Jedynie Auto Viva twierdzi, że od ręki.

Okazuje się, że ASO które mają umowę z PZU mają w d... klientów. Dzowniłem do Unii i do Wajdemajera - powiedzieli, że jeśli PZU wyceniło szkodę na 800 pln i dało zamienniki to oni tak robią. Ku... jak ASO może rekomendować klepanie maski i pakowanie do auta wymienników z POLCAR-u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś herezja. Ja dziś nie dotarłem niestety do ASO.

W poniedziałek będę u Zasady, mam tam wtykę może uda się coś przyspieszyć.

Najgorsze jest to, że dzisiaj dostałem wycenę szkody.

Reflektor do mojego auta w serwisie kosztuje ponad 1400zł, a muszę go wymienić

InterRisk wycenił samą lampę na 107,52 !!??!!??!! :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś herezja. Ja dziś nie dotarłem niestety do ASO.

W poniedziałek będę u Zasady, mam tam wtykę może uda się coś przyspieszyć.

Najgorsze jest to, że dzisiaj dostałem wycenę szkody.

Reflektor do mojego auta w serwisie kosztuje ponad 1400zł, a muszę go wymienić

InterRisk wycenił samą lampę na 107,52 !!??!!??!! :polew: :polew: :polew:

W takich chwilach przydaje sie DAS :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe bardzo wdzięczny za opinie na temat Auto Unia Warszawa Wolica Al. Katowicka 43, a także Szewczyk Radzymińska 78.

zastanawiam się co wybrać czy Szewczyka czy też Auto Unie? dlatego też prosze jesli macie jakies wiadomosci jaki jest u nich serwis, jakie podejscie do klienta itp to napiszcie tutaj

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tobi_one Nie wiem czego oczekujesz od ASO ,ale poziom usług podejrzewam taki sam jak u innych. Wiedza techniczna mizerna ,ale to też nie odbiega w porównaniu z innymi ASO. Ja u nich serwisuje auto i jak na razie jestem zadowolony z ich usług ,chodź raz przy naprawie gwarancyjnej puścili mnie z kwitkiem ,ale to nie ich wina. O odmowie wykonania usługi gwarancyjnej zadecydował KT Poznań , więc mnie o tym z przykrością poinformowali. Oczywiście dali mi na piśmie uzasadnienie które KT Poznań im przekazał w związku z odmową. Sprawa trafiła do prawnika i po kilku tygodniach odezwali się do mnie z przeprosinami , że taka sytuacja zaistniała. Usterka chodź nie szybko ,ale została usunieta,na bieżąco byłem informowany o postępie w sprawie (walka z Audi Niemcy). Także duży + za pomoc w tej sprawie.

Wszystkie ASO to są tylko wymieniacze. Nikt nie zada sobie trudu z analizą i diagnozą dlaczego dana część lub element jest do wymiany ,co mogło być przyczyną.Po prostu wymieniają i tyle.Tam się nic nie naprawia tylko wymienia.

U Szewczyka nie byłem także porównania żadnego nie mam ,ale podejrzewam że na pewno jest podobnie. Także jedź gdzie masz bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobi_one jeśli jedziesz na przegląd to weź ze sobą swój olej na wymianę , po co u nich przepłacać.Nie robią z tym problemu ,że klient dostarczy własny olej, aby spełnial tylko zalecaną normę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do pomalowania zderzak, lekko przytarty, naprawa z OC sprawcy. Byłem w Auto Vivie, żeby zweryfikować wycenę PZU - ~300 zł z ceną lakierowania w ASO - ~1200zł. Powiedzieli, że oddaję jednego dnia rano, a drugiego po południu będzie do odbioru i że to oni już załatwiają tak, żeby PZU im zapłaciło.

Czy jak oddam do Vivy (mam najbliżej z pracy) to mam się czegoś obawiać ze względu na ich jakieś umowy z PZU bądź ich brak ? Np sytuacja taka, że pzu wyceniło niżej i oni nie zapłacą tyle za naprawę ? Zderzak jest przerysowany, typ z serwisu obejrzał i powiedział, że pewnie trzeba lekko zeszlifować i pomalować, a gdyby się okazało, że zderzak jest pęknięty od środka (nie sądzę) to naprawa się wydłuży o 2 dni, bo PZU będzie musiało zatwierdzić wymianę części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...