Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 1.8TFSI by chrbk CABB OEMS IFG10 20" air ride


chrbk

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne auto:jerk:

Widziałbym tutaj z przodu heble 360mm żeby tą felgę czymś w miarę wypełnić:kox:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Ci to wszystko wyszło - gratki projektu i włożonej pracy (bo o kasie nie wspominam)

I nie zwracaj uwagi na pewne osoby z forum którym żal dupe ściska że same nic nie potrafią zrobić a ich życie jest tak nudne że tylko skaczą z wątku na wątek i szukają w każdym projekcie wad i nieprawidłowości

PAmiętaj że to też osoby, które swojej fury nigdy nie pokażą bo i pochwalić sie nie ma czym a na zlota też nie wpadną bo za swój charakter i czepliwość mogły by mieć ryj obity

Sory za wpis nie związany z autem - ale szlag mnie trawia na widok pewnych osób które same nic nie robią a pracę innych tylko krytykują

JA osobiście bardzo cenie jak ktoś coś przeciętnego, nie rzucającego się w oczy zmienia w coś co się na drodze pozytywnie wyróżnia i jest powodem że inny się obracają i podziwiają

GRATULACJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne zdjęcia i mega fura. Masz coś jeszcze w planach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj :) jak to wygląda :) kładzie na cyce :P ta felga miażdży :) powiedz mi jakie ET cale J itp  zeby tak ładnie siadło do a4 b8 avanta? :) bo może jednak lepiej swoje 19cali na zimę zostawić a takie cudo założyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b8 mam 9.5j et 40 jak walisz glebe to możesz dać nawet 10.5j et 35 ale bezpieczniej 10j z et 40 do 35 i jest sztosik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...