Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Posypał się silnik ? Pomocyyy


Patryk Kałdoński

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio gdzieś czytałem temat że gośc oddał auto do mechanika na wymiane turbiny, i faktycznie zobili to profi z tym że mechanik który to robił uwiązał na nitce nakrętkę którą umieścił w dolocie i wiadomo co sie stało po przejechaniu kilkudziesięciu km. Silnik do kapitalki. Więc jeśli u cb znalazło sie jakimś cudem coś w silniku to może to nie był przypadek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz mechanika sabotażystę ? :grin:

W dzisiejszych czasach nie zdziwiłbym się :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób silnik, zmień 4 tłoki, panewki, pierścienie, głowicę oddaj do regeneracji. Sam to przerabiałem bo mi tłok pękł. Teraz auto odpala od strzała, moc jest, oleju nie bierze. Kupisz używkę z magicznymi przebiegami, 150 tys silnik z 20 letniego samochodu i zaraz historia się powtórzy. Ja robiłem wszystko sam, wiadomo dużo czasu, siedziałem po nocach i zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty robiłeś sam, a nie każdy ma dość wiedzy i zaplecze.

Wiadomo co swoje to swoje, a jak taką kapitalke się zrobi to wiadomo że z takim autem się szybko nie rozstaniesz a gdyby coś to zostawić w rodzinie ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam ograniczone zaufanie do tych nowych tłoków, panewek, pierścieni itd. Niestety to już nie jest ta jakość co kiedyś, teraz się robi nowe części z "plasteliny". No i nie ma takiej opcji, żeby silnik po kapitalce zrobił tyle km co silnik złożony w fabryce w ubiegłym wieku.Co najwyżej zrobi tyle co współczesne np. słynne 2.0 tdi vw audi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...