Skocz do zawartości
IGNOROWANY

III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy


jarko

Nie mieszamy, wybieramy :decayed:  

  1. 1. Nie mieszamy, wybieramy :decayed:

    • Polish Vodka Wyborowa
    • Fiński specjał z górnej półki
    • Król jest tylko jeden - Jan III Sobieski
    • Stare dobre czasy - Żytnia, Luksusowa
    • Jak sie bujać to tylko z Bolsem
    • nie wybieramy, mieszamy :)
    • nie pijemy... :gwizdanie:
    • [color=purple]Miron[/color] - zamknij tą ankietę bo już jest nudna...


Rekomendowane odpowiedzi

Grześ próbuję Ci z Jarko przetłumaczyć że to nie przejdzie ale widzę że jesteś uparty :evil:

Dla chcącego nic trudnego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak to jest jak się na chwilę dorwie klawiaturę amerykańską :tongue4:

Buuuuuuuuchachachachacha :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Na takie tłumacznie nigdy bym nie wpadł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ próbuję Ci z Jarko przetłumaczyć że to nie przejdzie ale widzę że jesteś uparty :evil:

Dla chcącego nic trudnego :naughty:

Z parkowaniem pod Krokwią może być problem. W sezonie jak jest śnieg to w weekend trudno o wolne miejsca - ten plan jest mocno uzależniony od pogody.

Chyba, że Cuber tam też ma układy :gwizdanie:

tak to jest jak się na chwilę dorwie klawiaturę amerykańską :tongue4:

Buuuuuuuuchachachachacha :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Na takie tłumacznie nigdy bym nie wpadł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kolega pewnie nigdy się nie myli...ale często się nabija :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak się na chwilę dorwie klawiaturę amerykańską :tongue4:

Buuuuuuuuchachachachacha :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Na takie tłumacznie nigdy bym nie wpadł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kolega pewnie nigdy się nie myli...ale często się nabija :disgust:

przeciez to było super zabawne, więc niech się śmieje - póki jeszcze może :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mów, że będziesz Go lał na zlocie :naughty::kox::evil:

Nie przyjedzie...

Niech trzęsie d*pą bo przyjeżdża na mój teren.... :tongue4::kox:

Przemoc jest mi bardzo obca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mów, że będziesz Go lał na zlocie :naughty::kox::evil:

Nie przyjedzie...

Niech trzęsie d*pą bo przyjeżdża na mój teren.... :tongue4::kox:

Przemoc jest mi bardzo obca

Każdy mocny u siebie :naughty: Można sprawę załatwić w konkursie na Wielkiej Krokwi :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mów, że będziesz Go lał na zlocie :naughty::kox::evil:

Nie przyjedzie...

Niech trzęsie d*pą bo przyjeżdża na mój teren.... :tongue4::kox:

Przemoc jest mi bardzo obca

Każdy mocny u siebie :naughty: Można sprawę załatwić w konkursie na Wielkiej Krokwi :decayed:

Jest lepsze miejsce - HARENDA może jeszcze będzie śnieg to można wystartować na rowerach :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mów, że będziesz Go lał na zlocie :naughty::kox::evil:

Nie przyjedzie...

Niech trzęsie d*pą bo przyjeżdża na mój teren.... :tongue4::kox:

Przemoc jest mi bardzo obca

Każdy mocny u siebie :naughty: Można sprawę załatwić w konkursie na Wielkiej Krokwi :decayed:

Jest lepsze miejsce - HARENDA może jeszcze będzie śnieg to można wystartować na rowerach :naughty: :naughty: :naughty:

działaj, działaj :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przyjazdu może mnie zniechęcić tylko stan zakopianki :sick3: i górale oprotesowujący jej rozbudowę :rant:

A może jakiś OS na pustych, ośnieżonych drogach? Albo przynajmnije jakieś duże placowisko? :wink4:

U mas zima taka, że quattro się tylko marnuje :disgust:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 12:30_________________________________________________

Niech trzęsie d*pą bo przyjeżdża na mój teren.... :tongue4::kox:

Przemoc jest mi bardzo obca

Każdy mocny u siebie :naughty: Można sprawę załatwić w konkursie na Wielkiej Krokwi :decayed:

A tak wogóle to z pochodzenia też jestem góralem :tongue4::wink4:

Tylko, że niskopiennym :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jechać przez Oświęcim, Wadowice, Sucha Beskidzka i olać Zakopiankę :wink4:

Ja tak przeważnie jeżdżę do Białki Tatrzańskiej bo nie mam nerwów i zdrowia do stania w korkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DK52 :?: :shocked: Toż to prawie taka sama masakra :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przyjazdu może mnie zniechęcić tylko stan zakopianki :sick3: i górale oprotesowujący jej rozbudowę :rant:

....

Co do stanu nawierzchni Zakopianki to nieciekawie jest na odcinku Nowy Targ - Zakopane. Takto nie ma na co narzekać:

Kraków - Myślenice - 2 pasy (obecnie zmiana nawierzchni w okolicach Mogilany - Głogoczów, na minus 3 nieoznakowane VECTRY jeżdżą bez przerwy)

Myślenice - Lubień - 2 pasy, droga ekspresowa

Lubień - Skomielna Biała - :thumbdown: non stop pod górkę, więc jak się trafi ciężaróweczka to prędkość przelotowa 50 km/h

Skomialne Biała - Chabówka - bez problemu i tutaj się rozluźnia bo tranzyt odbija na Chyżne

Chabówka - Rdzawka - 2 pasy

Rdzawka - Nowy Targ - jakoś idzie

Nowy Targ - Zakopane - wspominałem, ale Wy już wtedy odbijacie na Bukowinę

Dzisiaj do Krakowa jadę 1h20 nie przyciskając specjalnie

Także jest super poprawa w porównaniu do drogi sprzed 2 lat

...

A tak wogóle to z pochodzenia też jestem góralem :tongue4::wink4:

Tylko, że niskopiennym :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

To ja z pochodzenia nie jestem góralem tylko pochodzę z tych pustkowi w centralnej Polsce, ale tak juz życie się układa...

Można jechać przez Oświęcim, Wadowice, Sucha Beskidzka i olać Zakopiankę :wink4:

Ja tak przeważnie jeżdżę do Białki Tatrzańskiej bo nie mam nerwów i zdrowia do stania w korkach.

Ja się chyba przyzwyczaiłem do Zakopianki bo pracuję w Krakowie i tak walę codziennie do pracy i z powrotem. Ale faktem jest, że często zjeżdżam kawałeczek z trasy i jadę bokami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DK52 Toż to prawie taka sama masakra

Nie wiem czy masakra :mysli: Droga nr 28, jeszcze nigdy tam w żadnym korku nie stałem i zawsze byłem szybciej od ludzi jadących Zakopianką.

Także jest super poprawa w porównaniu do drogi sprzed 2 lat

Poprawa jest na pewno ale czasem można trochę postać.Ostatnio byłem na Andrzejkach w Białce i jak wracałem to odrazu po wyjeździe z Nowego Targu na Zakopiankę mówili że korek na godzinę stania jest więc wolałem nie ryzykować i pojechałem na Wadowice i puściutka droga była.

Fakt faktem że jak będzie zlot pod koniec marca to już będzie po sezonie i nie powinno być takiego ruchu na Zakopiance i korków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tymi dorgami , nie jest źle na zakopiance :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tymi dorgami , nie jest źle na zakopiance :decayed:

Cuber ...masz takiego samego avatara jak Poziownik...prawie was pomyliłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...