Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TATOO & PIERCING ma ktos? '-)


wustyle

Rekomendowane odpowiedzi

Będę robił na plerach

a jakiej wielkosci? bo ladnie napier...la jesli bedzie dosc duzy :>

kolorowy bedziesz musiał co pare lat poprawiac

jesli bedzie robiony w studio, a nie u kolegi na imprezie to moze byc spokojny ze beda dobre barwniki i nie wyblaknie

Ciekawy jestem jak w praktyce wygląda sytuacja z wyjałowianiem barw

Będę robił na plerach więc na słońce będzie narażone przez max. kilka tygodni w roku..

ja mam kolor na plecach i juz kilka razy mialem plecy spalone, a kolor raczej sie nie zmienil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kolor skorpiona od 16 lat, dwa razy przypalony żelazkiem ale na razie nie uzupełniam kolorów bo je w miarę dobrze widać, robiłem w Acid Shop w Poznaniu w 1993 r :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki i mi sie nie znudził jeszcze bo w sumie go nie widze :> :> ale bolało :shocked:

1002075j.jpg

może sie nie znam , ale wygląda jakby to było długopisem malowane na szybko :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki i mi sie nie znudził jeszcze bo w sumie go nie widze :> :> ale bolało :shocked:

1002075j.jpg

może sie nie znam , ale wygląda jakby to było długopisem malowane na szybko :gwizdanie:

podzielam twoje zdanie :wink4: tatuaż nie jest pierwszej klasy, no chyba że taki miał być i taki był zamiar autora ale wygląda :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki i mi sie nie znudził jeszcze bo w sumie go nie widze :> :> ale bolało :shocked:

1002075j.jpg

Kto Ci to robił ?

a pochwal się projektem :naughty:

otóż to :wink4:

Zaraz po nowym roku idę z elementami. Więc tak naprawdę projektu jeszcze nie mam.

Jak dostanę coś w łapy to wkleję skana.

Będzie od prawej łopatki do samego dołu. Pomyślałem, że przerzucę przez ramię jakiś motyw, żebym mógł sobie go oglądać w lustrze.. i wymyśliłem.. Zrobie sobie "siebie" :decayed::polew:

Full kolor - FLASH.

W studio JuniorInk - www.juniorink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid Shop w Poznaniu w 1993 r :)

dobry klimat byl , flapjack , acid drinkers :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki i mi sie nie znudził jeszcze bo w sumie go nie widze :> :> ale bolało :shocked:

1002075j.jpg

może sie nie znam , ale wygląda jakby to było długopisem malowane na szybko :gwizdanie:

to zdjęcie było robione jak był świeży i jeszcze strupy były i krew a robiłem go w LBN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W studio JuniorInk - www.juniorink.pl

który z nich bedzie ci robił ????

Nie wiem jeszcze.. Przed pójściem dokładnie obejrzę ich galerię, rzuce okiem w studio i pogadam z tym którego styl najbardziej będzie mi odpowiadał.

Wczoraj trochę mój tattoo stanął pod znakiem zapytania, bo chcemy pojechąc z K. do Tajlandii, w co oczywiście trzeba wpakować kasę, a dziara trochę mnie szarpnie po portfelu i nie wiem czy się wyrobimy kasowo.. :disgust:

Ale pójść, pójdę w przyszłym tygodniu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcemy pojechąc z K. do Tajlandii

przedślubna ?? nie za szybko ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

myslałem ze juz byłes u nich i masz cene w miare obcykaną , a na jaki koszt liczysz ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcemy pojechąc z K. do Tajlandii

przedślubna ?? nie za szybko ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

myslałem ze juz byłes u nich i masz cene w miare obcykaną , a na jaki koszt liczysz ?????

POślubna :kox: :kox:

Dzwoniłem do nich, ceny mi nie podadzą bo ustalana jest indywidualnie w zależności od wielkości, ilości szczegółów, trudności wykonania, kolor czy czarny etc.. Myślę, że muszę przyszykować kilka tyś.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do nich, ceny mi nie podadzą bo ustalana jest indywidualnie w zależności od wielkości, ilości szczegółów, trudności wykonania, kolor czy czarny etc.. Myślę, że muszę przyszykować kilka tyś.. :polew:

nie , no wiem ze ceny ci nie podadza , ale tak pi razy dzrzwi :wink4: , pokaż ten projekt , narysuj chociaż w paint'cie jak nie masz skanera :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pi razy drzwi :mysli: Myślę, że zacznie się rozmowa od 2.000zł :confused4:

Ciężko opisać projekt, bo to flash - tatuaż zlożony z wielu elementów. Nie chcę nic gadać, bo jeszcze projektu nie ma.

Za kilka dni do nich idę ze stertą druku i jak ustalimy co trzeba to podkleje. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pi razy drzwi :mysli: Myślę, że zacznie się rozmowa od 2.000zł :confused4:

Ciężko opisać projekt, bo to flash - tatuaż zlożony z wielu elementów. Nie chcę nic gadać, bo jeszcze projektu nie ma.

Za kilka dni do nich idę ze stertą druku i jak ustalimy co trzeba to podkleje. :naughty:

brzmi ciekawie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, namówiłem kobitę na Rodos za połowę kasy zamiast do Thai.. :P

W przyszłym tygodniu wyruszam do juniora.. :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dobre.. 2000 na tattoo... chyba bym sie nie zdecydowal... mialbym fele do auta juz :tongue4:

juz sobie wyobrazam ta rozmowe z kobita "kochanie, nie jedziemy do thai, robie sobie tattoo,wiec zostaje nam rodos,tam tez jest fajnie" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...