Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TATOO & PIERCING ma ktos? '-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

24zatxd.jpg

fajna pierdziocha :kox:

:doh1:

Opublikowano

Panowie szukam pomysłu na bransolete jakąś kozacką :mysli:

2 projekty mam gotowe i jak dokończę 3ci to lecę na dzień pod znakiem bólu :kox:

Opublikowano

A do Szczecina mógłbym pojechąc gdybym tatt. robił na jedną sesję. Nie będę raz w tygodniu ziwaniał do Szczecina

nie no myślałem, że będziesz dziarał jakiegoś motylka czy pszczółkę, bo takie robi się na raz :wink4:

Opublikowano

A do Szczecina mógłbym pojechąc gdybym tatt. robił na jedną sesję. Nie będę raz w tygodniu ziwaniał do Szczecina

nie no myślałem, że będziesz dziarał jakiegoś motylka czy pszczółkę, bo takie robi się na raz :wink4:

:polew: On coś o delfinku mówil :mysli:

Opublikowano

Motylek siedzący na tulipanie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Motylek siedzący na tulipanie :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

ok Panowie koniec OT :wink4:

Wypsiu poszło PW

Opublikowano

Motylek siedzący na tulipanie :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

ok Panowie koniec OT :wink4:

Wypsiu poszło PW

Odebrane i odpisane ...

Opublikowano

Ja mam 2 tattoo.Jeden to pamiątka po wojsku(nie ma się czym chwalić),robiona po pijaku,dopiero na następny dzień było :shocked::wallbash:

Drugi robiłem 2 tygodnie temu na przedramieniu (imię syna).Robota robiona w studiu..

Teraz myślę nad czymś żeby zakryć ten pierwszy tattoo.

Opublikowano

Ja mam 2 tattoo.Jeden to pamiątka po wojsku(nie ma się czym chwalić),robiona po pijaku,dopiero na następny dzień było :shocked::wallbash:

Drugi robiłem 2 tygodnie temu na przedramieniu (imię syna).Robota robiona w studiu..

Teraz myślę nad czymś żeby zakryć ten pierwszy tattoo.

znam takich z takimi pamiątkami i też żałują :decayed:

ale nie przejmuj się ja przed ukończeniem 22go roku życia będę miał 7 :gwizdanie:

Opublikowano

Tylko żebyś kiedyś nie żałował... :wink4:

ja niczego nie żałuje :wink4:
Opublikowano

Git :decayed:[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 11:23_________________________________________________Nosfer zacząłeś się dziargać? Powiesz coś więcej o juniorink? Mam zamiar się do nich wybrać w niedługim czasie. Właściwie to jestem na etapie poszukiwania studia w Warszawie i zacznę od tego.

Opublikowano

Ja osobiście posiadam 2 tattoo, jeszcze pamiątka ze szkoły średniej.

9kwZA.jpg

Opublikowano

Ja mam 2 tattoo.Jeden to pamiątka po wojsku(nie ma się czym chwalić),robiona po pijaku,dopiero na następny dzień było :shocked::wallbash:

Drugi robiłem 2 tygodnie temu na przedramieniu (imię syna).Robota robiona w studiu..

Teraz myślę nad czymś żeby zakryć ten pierwszy tattoo.

TCA 50% zaciskasz zęby i systematycznie smarujesz

Opublikowano

TCA 50% zaciskasz zęby i systematycznie smarujesz

A cóż to takiego??

Opublikowano

miałem z tym do czynienia, co prawda usuwałem sobie bliznę nie tatuaż ale myślę że do tatuażu też się dożre :)

po wszystkim skora w miejscu zabiegu nowa :wink4:

Opublikowano

miałem z tym do czynienia, co prawda usuwałem sobie bliznę nie tatuaż ale myślę że do tatuażu też się dożre :)

po wszystkim skora w miejscu zabiegu nowa :wink4:

dobrze wiedzieć :wink4:

Opublikowano

Reniu wszędzie siedzi :)

Mozna powiedzieć ze warte zastanowienia się,bo mam parę blizn na tej dziarze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.