Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TATOO & PIERCING ma ktos? '-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

godzilla :polew:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Nie wyszło źle, ale ja bałbym się zrobić portret... Tyle sie baboli naoglądałem, że głowa mała. :polew:

Opublikowano

Dlaczego mój komentarz odnośnie twojego tatuażu wypisu jest nad twoim postem? :blink::decayed:

Opublikowano

Dlaczego mój komentarz odnośnie twojego tatuażu wypisu jest nad twoim postem? :blink::decayed:

...tak bywa... :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no to jak już Wypsiu tak sentymentalnie zaczął.. :tongue4:

dsc01004ed.jpg

moja 6ta dziarka dedykowana mojej Pani M.. której kawałek na zdjęciu :):decayed:

tutaj na fotce jeszcze pełno "strupów".. zwłaszcza na lufie :kox:

Opublikowano

SoMeS ale masz za***isty pierścionek to pewnie zaręczynowy ... :decayed::naughty:

...teraz już wiem dla czego mieszkasz w Holandii... :decayed:

Opublikowano

a na dodatek majciory...

HOMO

NIEWIADOMO

:decayed: :decayed: :decayed::kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

prośba do moderatorów żeby nie uznawali tego jako treści erotyczne :slina:

:polew:

SoMeS ale masz za***isty pierścionek to pewnie zaręczynowy ... :decayed::naughty:

...teraz już wiem dla czego mieszkasz w Holandii... :decayed:

pierścionka nie ja noszę :decayed:

dlaczego mieszkam w NL? bo tego nie zrozumiałem :tongue4:

a na dodatek majciory...

HOMO

NIEWIADOMO

:decayed: :decayed: :decayed::kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew::wink4:

trochę nie doczytałeś bo tam nie pisze homo :kox:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 19:56_________________________________________________poza tym nie róbcie offtopa :wink4:
Opublikowano

Ja też mam coś nowego

Pokryłem sobie panterę na nodze :)

h74CJ.jpg

Opublikowano

dlaczego mieszkam w NL? bo tego nie zrozumiałem :tongue4:

...bo to jest kraj bardzo tolerancyjny i bez żadnego problemu dają śluby dla dwóch panów jak i pań ... :decayed::naughty:

Opublikowano

...bo to jest kraj bardzo tolerancyjny i bez żadnego problemu dają śluby dla dwóch panów jak i pań ... :decayed::naughty:

wpadnij na spota to sobie pogadamy :angry:

:decayed:

Opublikowano

ale to nie zmienia faktu iż Pierscionek Wyjebongo :D:polew: :polew:

to ja sie pochwale :D60874029.jpg

Opublikowano

V8 i jeździ klekotem... :disgust: no wiesz co? :chytry::polew:

Ja też mam ósemkę w v-ce na nodze. :wink4::tongue4:

Opublikowano

co wy od tego pierścionka chcecie bo ja nie rozumiem już tych dygresji :doh1:

co te v8 znaczy? :mysli:

Opublikowano

co wy od tego pierścionka chcecie bo ja nie rozumiem już tych dygresji :doh1:

na bank myślą, że to Twoja ręka :gwizdanie:

Opublikowano

co wy od tego pierścionka chcecie bo ja nie rozumiem już tych dygresji :doh1:

co te v8 znaczy? :mysli:

Somes... No nie mów, że nie wiesz? Kur... :kox:

To jest V8 :)

Opublikowano

to jest za czsu jak sie miało takie gówienko :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.