Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TATOO & PIERCING ma ktos? '-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Fajny motyw,motylek też niczego sobie :decayed:

alantan stosowaliście w kremie czy w maści?

fotki robione na świeżo, więc jestem w trakcie gojenia :grin:

żona chyba zazdrościła i dzień później zrobiła motylka

cały czas idzie easy tatoo,

żona na pierwszym stosowała alantan maść i też ładnie wygląda,

Opublikowano

To co będziesz stosował raczej nie ma wpływu na to jak wygląda tatuaż. Tutaj liczą się tylko umiejętności tatuatora.

Oczywiście nie mówię o skrajnych przypadkach gdzie ludzie niczym nie smarują itp ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
To co będziesz stosował raczej nie ma wpływu na to jak wygląda tatuaż. Tutaj liczą się tylko umiejętności tatuatora.

Oczywiście nie mówię o skrajnych przypadkach gdzie ludzie niczym nie smarują itp ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Potwierdzam, koleś smarował wazeliną i efekt super

druga sprawa że zawsze cały w wazelinie chodził :grin:

jak dziara sucha to i strópy sie zrobia

Opublikowano

Alantan/Bepanten służą tylko gojeniu się ran. Nic więcej

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Dziś drobne poprawki i już miałem umawiać się na następny projekt ale do końca roku lipa z terminami :facepalm:

Opublikowano

Ja też muszę iść do swojego artysty gadać z nim o terminie :)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Mój nowy :wink:213lopw.jpg

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Będą jeszcze dwa, druga ręka i łydka :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

:hi: Panie i Panowie, znacie jakąś osobę która potrafi zaprojektować tatuaż w tym stylu :

Dwayne Johnson The Rock Moja Historia Tattoo | Tattoo Wzory Tatuaże Znaczenie Symbolika Tatuaży Tatuaże Wzory

???

Opublikowano

Nie potrzebny do tego jakiś specjalny artysta.

Te wzory to są zwykłe maoryskie tribale :P Pełno ich na necie. Sam możesz coś sobie sklecić.

Rugbyści dużo sobie tego robią.

Tylko jedna rada. Zrób sobie najpierw dużą rękę na siłowni. Inaczej będzie to śmiesznie wyglądało ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

dużą rękę ? :decayed: nie mam aż takiej małej :wink:

Opublikowano

No ale na żyłce a nie facie ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cover. Podzielony na kilka etapów, wiadomo dlaczego :P

jeszcze ze 2 sesje mnie czekają na skończenie i ostatnia na elementy wykończeniowe.

Na tą chwile jeszcze nie wygląda tak jakbym chciał, ale tylko kwestia czasu:banan:

IMAG1128.jpg

Opublikowano
dużą rękę ? :decayed: nie mam aż takiej małej :wink:

Jozek ja mam projekt tego tatuazu zrobiony na papierze:decayed: no i juz mam go wydziaranego:wink:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

temat trochę zakurzony więc foto zaczętego projektu,jest już więcej ale niestety brak fotki.W środę ostatnia sesja,postaram się wrzucić całość :decayed:http://www.directupload.net/file/d/3738/yan62d7t_jpg.htm

Opublikowano

Motyw dobry,sam jestem etapie szukania czegoś ciekawego ale muszę troche jeszcze pocwiczyć heh

Opublikowano

Jakośczasu nie mam żeby podskoczyc do studio

Edytowane przez Frodus

Opublikowano

U mnie 25.09 wlatuje kompas 3D.

Około grudnia może posejdon. A w przyszłym roku muerte z podobizną mojej kobiety.

Opublikowano

Witka ... ja w poniedziałek dziargam coś pierwszy raz w życiu... z okazji że urodziła mi się córa będzie jej imie Maja i data urodzenia na lewym przedramieniu.. z zaznaczeniem, że będzie to początek rękawa ... rękaw będzie w biomechanice cała lewa ręka

Opublikowano

Wybacz ale dla mnie :facepalm:

Jest nawet strona na fb -> RUNY PRAWILONŚCI

Ale ważne, że Tobie się podoba ;)

Opublikowano

7 październik zaczynamy rękaw ;D, co to będzie pokażę na zdjęciach bo sam nie wiem do końca jak będzie wyglądać, moja artystka poznała motyw i ma to przedstawić w przyszłym tygodniu :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.