Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TATOO & PIERCING ma ktos? '-)


wustyle

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu cos takiego sobie sprawilem :evil:

pb130929.th.jpg

A wkrotce bedzie kolejny, juz 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwalic sie co przez zime wyskoczyło , ja juz pierwszy krok do zakrycia całego rękawa uczyniłem :naughty:

dscn0323n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo to masz picie w bukowinie z głowy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo to masz picie w bukowinie z głowy :grin:

dlaczego ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pracowałem z takim kolesiem co robił tatuaże i mówił, że dwa tygodnie należy się pohamować od alkoholu bo coś tam się robi z tym tatuażem :decayed: plamy czy coś, wydłuża gojenie, wypłukuje witaminy z organizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pracowałem z takim kolesiem co robił tatuaże i mówił, że dwa tygodnie należy się pohamować od alkoholu bo coś tam się robi z tym tatuażem :decayed: plamy czy coś

dawno i nieprawda :wink: pytałem tez o to i w sumie ograniczac alkohol do 2-3 piw dziennie zaleca sie w 3 dni po zrobieniu obrazka , potem nic nie stoi na przeszkodzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem .. może. Widziałem kiedyś tatuaż jednej dziewuchy co nie szczędziła sobie procentów po zrobieniu wzoru i miała takie dziwne białe kropki :facepalm: Wyglądało to troszkę po wuju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem .. może. Widziałem kiedyś tatuaż jednej dziewuchy co nie szczędziła sobie procentów po zrobieniu wzoru i miała takie dziwne białe kropki :facepalm: Wyglądało to troszkę po wuju.

no ogólnie nie powinno sie pompowac przez 2 tygodnie , zalezy po tych 2 tygodniach w jakis stanie jest tatoo , czy na 100% zagojony czy coś sie jeszcze z nim piertoli , jak dobrze dbasz zaraz po zrobieniu , folia , mycie co 2h , kremowanie , folia , 2h , mycie , kremowanie , folia i tak w kółko przez 3 dni to powinno byc ok.

a co tam, najwyzej nie bede pił , mnie to rybka bo i tak wole se zapalic niz sie nachlac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę zabawy jest żeby zadbać o to na początku. Kurde mam jedną kminę w głowie na tatuaż, ale to była by decyzja..hm.. rozwodowa :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę zabawy jest żeby zadbać o to na początku.

no mi sie dzisiaj powinna konczyc akcja z folia bo 3 dni pekły ale przez noc sobie jeszcze potrzymam chyba :wink:

poka co tam chcesz zrobic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal przesadzasz z ta folia :/ rana prędzej się zagotuje niz to cos pomoże :/ folia tylko i wyłącznie przez pierwszych parę godzin, żeby żadne brudy tam nie weszły...później należy odstawić i jak najczęściej smarować Alantanem Plus Maść...najlepiej nawilża i szybko goi...mi najdłużej tydzień się goiło...na udowodnienie, że mam coś zrobione a nie piertole głupot wrzucam fotkę jednego z dzieł :)

zdjcie0334c.jpg

zdjcie0342f.jpg

zdjcie0390e.jpg

zdjcie0391a.jpg

zdjcie0393f.jpg

d*py nie urywa ale wykonanie super. Na fotkach nie widać za dobrze. Robione kalkulatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poka co tam chcesz zrobic :naughty:

W pierwszej kolejności imię.. marzy mi się orient ( woda, liście, Koi fish ) na całym ramieniu..ale to takie wiesz, mało realne u mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal folia max 1 dzien tak jak pisze kolega Tzieland, po to by nie zabrudzic ubran a tatuaz powinien oddychac i szybciej sie przez to goi

Tzieland dobra sztuka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal folia max 1 dzien tak jak pisze kolega Tzieland, po to by nie zabrudzic ubran a tatuaz powinien oddychac i szybciej sie przez to goi

Tzieland dobra sztuka ;)

dokładnie, mi koleś założył folię tylko na powrót do domu ze studia i kazał to od razu ściągnąć jak będę w domu. Potem smarowanie maścią Bepanten aż do zejścia wszystkich strupków. Nie musiałem nic poprawiać, wszystko ładnie się zagoiło :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia przez 3 dni? O_o Ja pierwsze 2 godziny nosiłem, potem w domu bez koszulki łaziłem, a jak w koszulce to na to papier kuchenny kładłem i tatuaż się ładnie zagoił. No i Bephanten stosowałem, a nie tą drugą maść, bo podobno gorsza jest. Aha, no i profilaktycznie smarowałem tatuaż 3 tygodnie, ta maść dobrze odżywia skórę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, pewnie tatuażysta Ci tak powiedział, bo wypytałem nawet znajomych z ciekawości, i niektórzy też takie polecenie dostali. Moim zdaniem bez sensu i uważam, że 3 dni łażenia w folii nic nie daje, a może tylko pogorszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to i ja pokarze wam wczorajszy rozpoczęty projekt :wink:

45667.jpg

dojdzie jeszcze łopatka i klatka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia na 3 dni?? Robiłem niedawno tatuaż i folia była założona tylko na czas powrotu do domu, przyłożenie lodu i tyle, po tym przemycie wodą z mydłem i smarowanie kremem easy tattoo aż do zagojenia. Trzymanie foli ma sens jeśli nie masz kremu (krem ma właściwości powlekające tatuaż i tworzy rodzaj opatrunku) ale musisz uważać żeby nie odparzyć skóry lub jej nie rozmoczyć jeśli się spocisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...