Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TATOO & PIERCING ma ktos? '-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:naughty:

kiedyś też coś zdziałam w tym kierunku :gwizdanie:

Opublikowano

N/C ... :kox:

Opublikowano
:naughty: To jak z tym Pierścionkiem :naughty: :naughty: :polew: :polew:
Opublikowano

na bank myślą, że to Twoja ręka :gwizdanie:

no a kogo by innego z diamentem na palcu, francuskim manicure i taka gładka :wink4:

amatorzy :polew::decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 20:07_________________________________________________

moja 6ta dziarka dedykowana mojej Pani M.. której kawałek na zdjęciu :):decayed:

ale nie o tym jest temat :cool1:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 20:08_________________________________________________aaa i jak potrafisz tak sobie założyć prawą dłoń jak to widać na zdjęciu to pewnie potrafisz sobie też sam zrobić laskę :kox:

Opublikowano

1. somes - ja daję radę prawie tak założyć :kox:

2. gratuluję wykonania projektu, jest nie źle :kox:

Opublikowano

1. somes - ja daję radę prawie tak założyć :kox:

2. gratuluję wykonania projektu, jest nie źle :kox:

ad.1 szacun :shocked::decayed:

ad.2 obiecałem się pochwalić więc wrzuciłem :wink4:

Opublikowano

SOMES- odblokowali cie!!! :kox: W koncu zyjesz! :decayed:

Opublikowano

SOMES- odblokowali cie!!! :kox: W koncu zyjesz! :decayed:

cały czas żyłem - nawet lepiej :decayed:
Opublikowano

SOMES- odblokowali cie!!! :kox: W koncu zyjesz! :decayed:

cały czas żyłem - nawet lepiej :decayed:

widze...- pierscionka sie dorobiles.... :polew: :polew: :polew:

co to za krzywa pukawke ci tam wydziarali? Hmmm- pukawka na fiuta a na fiucie co? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

...pokazesz mi? :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

co to za krzywa pukawke ci tam wydziarali? Hmmm- pukawka na fiuta a na fiucie co? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

stopiła się od tego ciepła tam :kox:

...pokazesz mi? :slina: :slina: :slina:

na tym zbóju też coś mam ale nie będę tu ludzi straszył a poza tym to już czysta erotyka :polew:

z resztą spraw wal na gg bo to nie miejsce do dyskusji na ten temat :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

tez sie dolacze do tego tematu

dzisiaj sobie machnalem 1szy tatuaz :)

pewnikiem nie ostatni :)

zdjciev.jpg

mi sie strasznie podoba :)

Opublikowano

powiedziałbym że taki.. hmm.. patriotyczny :gwizdanie:

to nie dla mnie.. ale wykonanie przyzwoite :)

Opublikowano

chcialem fenixa bo chcialem aby moj tatuaz cos znaczyl :)

troche jest podobny do naszego orzelka to racja :)

ja jestem za - i pewnie wroce tam po cos jeszcze :)

Opublikowano

wroce tam po cos jeszcze :)

gdzie robiłeś ???

Opublikowano

moskal obok ciebie :)

U Macka w Azazel'u :) (milanowek)

Opublikowano

moskal obok ciebie :)

U Macka w Azazel'u :) (milanowek)

dobrze robi ???

Opublikowano

chcialem fenixa bo chcialem aby moj tatuaz cos znaczyl :)

troche jest podobny do naszego orzelka to racja :)

ja jestem za - i pewnie wroce tam po cos jeszcze :)

albo kogut :decayed:

wroce tam po cos jeszcze :)

gdzie robiłeś ???

na plecach :kox:

1250015986_by_wroncur_500.jpg

:hi:

Opublikowano

wg mnie dobrze - i pogadac mozna i czysto schludnie :)

Opublikowano

moskal obok ciebie :)

U Macka w Azazel'u :) (milanowek)

dobrze robi ???

dobrze. Nie znasz miejscówy ?

Fajne wytatuowane kobitki tam chodzą :kox:

Opublikowano

moskal obok ciebie :)

U Macka w Azazel'u :) (milanowek)

dobrze robi ???

dobrze. Nie znasz miejscówy ?

Fajne wytatuowane kobitki tam chodzą :kox:

nie znam , nie trzymam sie z "elementem" :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.