Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TATOO & PIERCING ma ktos? '-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SoMeS cicha woda brzegi rwie :pali:

Opublikowano

to przynajmniej czuje się teraz rozumiany :decayed:

co myślicie o mojej przeróbce? :cool1:

a7af840dc4a1f819med.jpg

to takie pociosane przeze mnie w paincie i programie do obróbki zdjęć ale już mój magik od dziarek będzie wiedział jak mi to zrobić odpowiednio :gwizdanie:

obie łydki tak że to zakończenie (będzie jeszcze ostrzejsze) pójdzie wokół kostek :evil:

Opublikowano

:kox: jak będzie ładnie wycieniowane to będzie mega :kox:

Somes ja jestem już stary perwer :) a skorupiaka zrobiłem na I roku studiów tj w 1993 - inne czasy były i tatuaże nie były takie popularne więc laski nie powiem :) robiło to wrażenie, co do Frenum to wyłącznie dla mnie i mojej połowicy, mam już od prawie 4 lat więc pewnie też byłem w małym gronie prekursorów w Polsce :)

Opublikowano

I to się chwali :naughty:

Ja generalnie też lubie kontrowersje w okół siebie :bla:

W planach 7 dziarek i 3 kolczyki :decayed:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

a7af840dc4a1f819med.jpg

czy to jest skrzydło zaadaptowane z naszego godła ?? :kox: :kox: :polew: :polew:

Opublikowano

To mi się podoba..

Wing_by_JorsArt2006.png

I to skrzydło od DODGE`a nawet zacne :polew:

Wing_and__Prayer_by_Acidlords.jpg

Opublikowano

nie tyle skrzydło co muszelka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

fajne Nosfer tylko z wydziaraniem tego może być średnio :mysli:

a mooje nie jest adoptowane z godła :wallbash::polew:

Opublikowano

Oglądałem niedawno galerię z jedego studia, gość miał wydziarane plecy w ten sposób.

Wyglądało to ekstra, ale problem byłby teraz ze znalezieniem artysty, który by sie tego podjął i nie spierdolił..

Opublikowano

a mooje nie jest adoptowane z godła :wallbash::polew:

toć wiem :polew: :polew: :polew: :polew:

Oglądałem niedawno galerię z jedego studia, gość miał wydziarane plecy w ten sposób.

Wyglądało to ekstra, ale problem byłby teraz ze znalezieniem artysty, który by sie tego podjął i nie spierdolił..

musiałbyś mieć czarne plecy i jasny pigment :kox: :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No i kolejny projekt już za mną :kox:

Od razu nie polecam tatuowania sobie czegoś na stopie czy kostce! :heat:

Ale dałem rade :naughty:

3628ef63aa75f542med.jpg

592cd72a5918166cmed.jpg

52aa8245fc884dc4med.jpg

Już mi brakuje tego dziobania.. :wallbash::decayed:

Opublikowano

ja mam zamiar niedługo na stopie dziarać :evil:

Opublikowano

to się znieczul bo mój magik od dziar już mi polewać chciał jak na mnie patrzył :polew:

Opublikowano

to się znieczul bo mój magik od dziar już mi polewać chciał jak na mnie patrzył :polew:

ile setek polecasz :naughty:
Opublikowano

nie wiem ale tak co byś przytomność stracił :mysli: wszystko zależy od tego do jakiej kategorii pijackiej należysz :naughty::polew:

ja szedłem na żywioł bo autem wracałem :wink4:

Opublikowano

to się znieczul bo mój magik od dziar już mi polewać chciał jak na mnie patrzył :polew:

ile setek polecasz :naughty:

Grzesiu wstrzymaj się do zlotu to Ci coś wydziaramy.Znieczulenie gratis w każdych ilościach :polew:

Opublikowano

to się znieczul bo mój magik od dziar już mi polewać chciał jak na mnie patrzył :polew:

ile setek polecasz :naughty:

Grzesiu wstrzymaj się do zlotu to Ci coś wydziaramy.Znieczulenie gratis w każdych ilościach :polew:

ok, to będzie pierwsze klubowe dziaranie :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 22:26_________________________________________________najpierw zrobimy konkurs na projekt :naughty:
Opublikowano

gdzie ten zlot? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.