Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaka moC ?


Rafalf

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdz w miejscu koła zapasowego tam jest naklejka i numer silnika bedzie wszystko jasne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy jest to możliwe zeby bylo 110 KM a na klapie zadnej czerwonej litery ?czy cos kombinowane z klapą lub literami ?
albo w ogole nie ma oznaczenia jaki to silnik ale jak juz jest to powino byc czerwone oznaczenie literki "i"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury opowiadacie, oznaczenia były różne w różnych rocznikach, a do tego zależne od tego co klient chciał przy wyjeździe z salonu... Niczego bym nie przesądzał po znaczkach na aucie. Znam jedno S6, które jeździ z napisem 1,9TDI na klapie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój AFN miał czerwoną pałke :) miał ale już nie ma. i gdyby mi sie podobały oznaczenia na klapie to bym władował ten z 90konnego :twisted: albo SDI z golfa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J na tylnej klapie w ogóle nie mam żadnych oznaczeń,

ale gdyby miały być, to wolałbym z czerwoną literką i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczkami na klapie bym sie nie sugerował ... choc moga budzic watpliwosci ze cos jest nie tak .... ;-)

osobiscie mam na klapie napis diesel ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zadnych napisów na klapie oznaczenie silnika to AFN ale wujek mechanik mowi ze to nie jest 110 bo na osłonie silnika caly napis jest srebrny bez czerwonego i.

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocy się nie ocenia po napisie na pokrywie !

zobacz w dokumenty, a jak masz wątpliwości to jedź na hamownie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz w dowodzie rejestracyjny, ile masz kw. 1kw to w przeliczeniu 1.36km wiec sobie mozesz łatwo obliczyc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zadnych napisów na klapie oznaczenie silnika to AFN ale wujek mechanik mowi ze to nie jest 110 bo na osłonie silnika caly napis jest srebrny bez czerwonego i.

Co wy na to?

No to gratuluję.

A jakby tak cały napis pomalować? Mocy przybędzie za 2,50 do 150 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...