Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AWT] Czerwona seria Pro Line Sport - Siemin


Siemin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Postanowiłem pochwalić się swoją furą (mimo, że to seria, lecz uważam że w stanie dobrym+ :) )

Silnik seria 1.8t o oznaczeniu AWT + downpipe i wydech na jednym, przelotowym tłumiku z nierdzewki (to chyba jedyna modyfikacja... No może nie licząc Zenonów i ori grilla RS4).

Wnętrze: Seria... Recaro, czerwone dekory, 2din symphony, ramka mieszka zmiany biegów w hydrografice a'la RS4, siatki, pokrowce na narty bla bla bla... Seria :)

Nadwozie: Gwint, BBS LM :D na oponach 215/35R19 z przodu i 225/35R19 z tyłu.

Samochód mam już/dopiero 3 lata - naprawdę jestem bardzo zadowolony z samochodu, kompletnie zero problemów (oby tak dalej) - jestem świeżo po wymianie napinacza i łańcucha i myślę, że samochód posłuży mi jeszcze kolejne 2-3 lata :)

Plany: na pewno chciałbym przekroczyć magiczną (dla mnie) barierę 2xxKM - lecz obecnie są inne priorytety i niestety każda złotówka idzie na co innego :( Powoli przymierzam się do zmiany tarcz na 312mm (niestety za dużo kombinowania i za duże koszty jak dla mnie na tą chwilę, żeby wpakować większe heble :( ). Przydałoby się z zewnątrz poprawić listwę nad rejestracją i może jeszcze dorzucić spoiler z RS4 - myślę, że to wystarczy :)

Poniżej dołączam kilka zdjęć (obecnie grill RS4 w satynowej "obramówce", nie czarnej jak na zdjęciu - nie chciałem malować nowego grilla, ale chyba wrócę do czarnego, może okleję folią, a może hydrografika...)

ejshwzis.jpg

eij2hmic.jpg

dp3ddksd.jpg

Pozdrawiam wszystkich fanów Audi ;)

Edytowane przez Siemin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo go masz? bo jezdze czesto dosc do kumpla na halembe i jej jeszcze nie widu :decayed:
ps:koks furmanka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolor! Pokaz ten satynową obramówkę bo też mam zamiar u siebie taką wstawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo go masz? bo jezdze czesto dosc do kumpla na halembe i jej jeszcze nie widu :decayed:

ps:koks furmanka :hi:

Jestem z innej dzielnicy, ale często bywam w Aquadromie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo go masz? bo jezdze czesto dosc do kumpla na halembe i jej jeszcze nie widu :decayed:

ps:koks furmanka :hi:

Jestem z innej dzielnicy, ale często bywam w Aquadromie :-)

w sumie daleko niema ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

312 wyglądają lepiej, ale jakiejś oszałamiającej różnicy w hamowaniu nie ma niestety :kwasny:

fura 1 klasa :thumbup1: daj więcej fotek

też tak mówiłem, 2-3 lata i sprzedam a w tym roku w dowodzie już nie będzie gdzie wbić pieczątki po przeglądzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się na dniach dorzucić więcej fotek :) Co do hampli... Wiem, że nie ma oszałamiającej różnicy, a nawet słyszałem, że nie ma żadnej różnicy prócz tego właśnie, że lepiej wypełnia felgę :)

Edytowane przez Siemin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto koks :kox: Pakiet S4 robi robote , kółko też fajne. Pokaż jeszcze ten środek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto koks :kox: Pakiet S4 robi robote , kółko też fajne. Pokaż jeszcze ten środek ;)

Jak dorwę aparat, a w weekend wyjeżdzam do DE - to porobię więcej fotek, nie chcę wrzucać fotek z telefonu ;) Planuję przy okazji jechać na Nürburgring, więc może uda się zrobić jakieś fajne foty w fajnym towarzystwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna sztuka ;] Tylko silnik nie ten :facepalm:

Silnik nie ten, napęd nie ten... Chciałoby się coś więcej, ale nie znajdę już raczej tak bezproblemowego auta - nie mogę się z tym autem rozstać, mimo że miałem kilka naprawdę dobrych propozycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu silnik nie ten? awt to najlepszy silnik z b5 do modzenia jeśli chodzi o elektronike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu silnik nie ten? awt to najlepszy silnik z b5 do modzenia jeśli chodzi o elektronike.

Kolega Boosman miał pewnie na myśli, że pod maską powinno być V6, bo wygląda jak S4, a to tylko 1.8T ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemin jak bedziesz lecial na nurburgring daj znac moze sie razem spotkamy zrobimy pare kolek . Wybieram sie tam juz jakis czas mimo ze tak blisko mam. Jak cos wal pw. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu silnik nie ten? awt to najlepszy silnik z b5 do modzenia jeśli chodzi o elektronike.

Kolega Boosman miał pewnie na myśli, że pod maską powinno być V6, bo wygląda jak S4, a to tylko 1.8T ;)

Dokładnie ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna sztuka ;] Tylko silnik nie ten :facepalm:

Silnik nie ten, napęd nie ten... Chciałoby się coś więcej, ale nie znajdę już raczej tak bezproblemowego auta - nie mogę się z tym autem rozstać, mimo że miałem kilka naprawdę dobrych propozycji :)

i sie nie rozstawaj ludzie gadali gadaja i beda gadac i niech sie je... :decayed: jezdzisz i widzisz co masz a wieksze motory to jak ma sie jakąs luzna kase to mozna kupowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemin jak bedziesz lecial na nurburgring daj znac moze sie razem spotkamy zrobimy pare kolek . Wybieram sie tam juz jakis czas mimo ze tak blisko mam. Jak cos wal pw. Pozdro

Chętnie, ale jeszcze nie wiem w jaki dzień pojadę, a jak pojadę to tylko rekreacyjnie jedno kółko zaliczyć i później pocykać jakieś foty i pooglądać jak inni jeżdżą :) ogólnie u dojczów będę jakieś dwa tygodnie, tylko ze ba początku sierpnia jest trochę różnych imprez, wiec chyba najbardziej prawdopodobne będzie, że pojadę 8.08 (w rocznicę mojego ślubu :) ).

Małe podsumowanie wakacyjne ;)

Przez 2 tygodnie zrobiłem niecałe 4tysiące kilometrów - auto spisało się znakomicie - jestem bardzo zadowolony. Oczywiście tak jak pisałem wcześniej - odwiedziłem Nurburgring (miałem w jedną stronę niecałe 400km, ale warto było jechać i zrobić kilka kółek ;) ). Samochód na torze naprawdę super się spisał, byłem zaskoczony że aż tak dobrze trzyma się drogi, nie miałem wcześniej okazji go tak wypróbować :) Tor to po prostu bajka - różnica wysokości jest naprawdę odczuwalna (o ile się nie mylę różnica wynosi około 300m), trzeba bardzo uważać, co chwile jakieś Porsche, Ferrari i inne superfury wyprzedzają ;) podczas pierwszego okrążenia naliczyłem 4 stłuczki (w tym 2 Nissany GTRy :( ).

Poniżej 3 zdjęcia:

9qyycuzl.jpg

mlhtm42j.jpg

zj4kyk2f.jpg

Przez cały urlop nie robiłem zdjęć samochodu, postaram się na dniach zrobić zdjęcia wnętrza i grilla... Tylko wcześniej muszę go dokładnie opłukać z muszek i wyczyścić z przodu :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...