Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana gumowych nakładek w kluczykach


Diego

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, a powiedzcie, jaka bateria siedzi w kluczyku z trzema przyciskami. Ostatnio zauważyłem, że z daleka mi sie łapie zamek, a kiedyś łapał więc przydałoby się wymienić bateryjkę, ale na jaką? Szukałem informacji, ale nie znalazłem niestety. Ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a powiedzcie, jaka bateria siedzi w kluczyku z trzema przyciskami...

CR2032

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z allegro to może być badziew, lepiej byłoby kupić oryginał w ASO, jeśli występuje. Jakby któryś z kolegów znalazł numer tych przycisków do B7 to niech da znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za daleko mi jechać do ASO po taką pierdołę, już zamówiłem :)

Powiedzmy że będę królikiem doświadczalnym, taki czyn społeczny - jak ta allegrowa będzie do D to wtedy Was ostrzegę, że nie warto :)

---------- Post dopisany 06-12-2012 at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2012 at 17:10 ----------

Przyszło - (nakładka z allegro)

Polecam :)

Montaż 30 sekund, pasuje idealnie, wygląda identycznie w 100%.

Jedyne co tak naprawdę się różni od tego, który miałem wcześniej - ten nowy element jest nieco twardszy i nacisk na przyciski jest mniej wyczuwalny pod palcem.

Ale może tak ma być bo swój stary miałem mooooocno wyrobiony i porobiły się zagłębienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś wymienial przyciski w kluczyku w B7? na allegro są dostępne ale jak z wymianą jeżeli w aso tego nie robią?

dzwoniłem do ASO i powiedzieli mi że samych gumek do tego modelu nie dostane ewentualnie cały kluczyk wraz z kodowaniem skromne 500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem....zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem 19 grudnia a dzisiaj wyglądają tak :

http://s12.postimage.org/487dk5r89/grudzien_018.jpg

Znośnie :)

Mam nadzieje ze w poniedzialek przyjdą moje :) od razu wymieniam :) bo te z ASO zdeka mnie sie wytarły juz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simon__75 jaki czas miałeś te gumki z ASO? od nowości czy wymieniałeś już? Interesuje mnie średnia trwałość ori (do widocznego wytarcia) - oczywiście nie mówię o tych od nowości tylko wymienianych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simon__75 jaki czas miałeś te gumki z ASO? od nowości czy wymieniałeś już? Interesuje mnie średnia trwałość ori (do widocznego wytarcia) - oczywiście nie mówię o tych od nowości tylko wymienianych :wink:

Ja juz wymienialem u siebie...tyle ze na ori z ASO... i tak prawde mowiac...moze z 1-1.5 roku wytrzymaly....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli już chyba nie to samo co na pierwszy montaż, może rzeczywiście lepiej wymieniać co jakiś czasz na te nieoryginalne. Bo chciałem brać z ASO. A powiem wam że co dwa miesiące te gumki tam drożeją :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem....zobaczymy...

też zamówiłem, może będą trwalsze od ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem....zobaczymy...

też zamówiłem, może będą sie trwalsze od ori

Zobaczymy jutro - mam nadzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szczerze mówiąc poddawałem w watpliwość czy te zamienniki na alledrogo będą godne założenia w miejsce oryginałów, jednakże jak doczytałem się, że zakupione w ASO ori gumki potrafią zetrzeć się po około 1-1,5r to faktycznie kiepsko, także i ja zdecydowałem się zamówić sobie z powyższej aukcji 2 sztuki. Jak przyjdą wymieniam a po kilku miesiącach zdam napewno relacje jaką jakość prezentują te zamienniki. pZdR :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamowilem w aso audi Wilanow Łukasza Drewny 1 sztuka 15zl brutto bez upustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...