Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

O jedną mniej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Policyjna videomeganka po wypadku na E7 pod Olsztynem, dziś w nocy. Wszyscy cali.

dsc0102hc3.jpg

O jedną mniej :decayed:

Opublikowano

Policyjna videomeganka po wypadku na E7 pod Olsztynem, dziś w nocy. Wszyscy cali.

O jedną mniej :decayed:

To już druga u nas :naughty:

Opublikowano

pewnie kogos gonili i nie wyrobili....a było jechac przepisowo :decayed:

Opublikowano

...qrfa,wyglada,jakby ktos im podrzucil granata...

Opublikowano

kokretne zniszcznia i wszyscy cali :shocked:

Opublikowano

dobrze że nic się nie stało i wszyscy cali..oby wszystkie skasowali i zostały same fotoradary...podobno będą teraz robiły zdjęcia w dwie strony..nadjeżdżających i odjeżdżających..więc motocyklistom też się oberwie :thumbdown:

Opublikowano

Kupa szczęścia, po tym wszystkim powinni :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

nie koniecznie motocyklista bo u nas w BDg jak widziałem to wszyscy maj zagięte blachy do wewnątrz kola wiec nie widać , nawet jak stoi motor to trzeba sie nachylić

Opublikowano

dobrze że nic się nie stało i wszyscy cali..oby wszystkie skasowali i zostały same fotoradary...podobno będą teraz robiły zdjęcia w dwie strony..nadjeżdżających i odjeżdżających..więc motocyklistom też się oberwie :thumbdown:

w anglii wiekszosc,jak nie wszystkie,robia zdjecia odjezdzajacych pojazdow-tolerancja minimalna-nawet dwie mile moze wychwycic!

i przestroga dla wszystkich udajacych sie do szkocji,wschodnim wybrzezem-na trasie od miasta Berwick do Edynburga-kamery rozstawione co ok kilometr,jak stacjonarne tak i przenosne-poczatek,zaraz za Berwick,tuz przed kreska szkocka i nastepne 10 km-uwazac :wink4:

Opublikowano

to Elbląska... tu macie filmik http://www.elblag24.pl/?m=376&id=299

a wypadek też pod Elblągiem

Opublikowano

nie koniecznie motocyklista bo u nas w BDg jak widziałem to wszyscy maj zagięte blachy do wewnątrz kola wiec nie widać , nawet jak stoi motor to trzeba sie nachylić

za zagięte blachy będą płacić mandat 500zł

Opublikowano

no jakoś tak śmigają od paru lat po naszym mieście i nie widzę zęby ktoś, kto miał zrobił sobie normalnie

Opublikowano

najlepiej wyglądają chińskie "odkurzacze" 50ccm z zagiętymi blachami :naughty:

Opublikowano

najlepiej wyglądają chińskie "odkurzacze" 50ccm z zagiętymi blachami :naughty:

..a Ty wiesz,jaka to ma moc... :polew:

Opublikowano

jednak 225ps było za duzo

Opublikowano

Jestem ciekawy jak Laguna wyglądała :)

Całe szczęsie że wszyscy cali :) pewnie jakiś Polański kupi i będzie miała drugie życie :gwizdanie:

Opublikowano

Ciekawe co za auto gonili :mysli::kox:

Opublikowano

Jak by jechali 50/h to by wypadku nie było. Pajace w mundurkach myślą że im wszystko wolno. Jak kierujący ma siano w głowie i jedzie przez miasto 150/h to mała strata ale jak wjedzie w przystanek z ludźmi albo na czołowe i wyzabija niewinnych ludzi to już wtedy żal. Powinni zlikwidować te "wideosuki" bo to tylko prowokuje do wciskania gazu w podłoge i często prowadzi do nieszczęść. Niech lepiej emerytów pod rękę przez przejścia przeprowadzają :polew:

Opublikowano

Dobrze, że wszyscy cali..., patrząc na fotki to cud, że nic powaznego nikomu sie nie stało :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.