Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakup A4 B7 - 2.0T czy może 1.8T


Damianq

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno gaz ma być niedługo za 3zł już widać zmiany jak w mojej kokolicy gaz na przestrzeni 3 tygodni z 1.48 wystrzelił na 1.96...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z kilkoma niezależnymi mechanikami i wszyscy jednogłośnie twierdzili, że samochody grupy VAG i Mercedes w USA to szrot. Wiąże się to z produkcją owych modeli w Meksyku i cięciem kosztów.

To ciekawe, bo moja A4 - wersja USA, jest wyprodukowana w Inglostadt...

Edytowane przez Kubeł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na wikipedii możesz sprawdzić, że w Meksyku nie produkują A4... Import do USA z inglostadt

VW wersje USE/CHINA i EU to zupełnie inne samochody. Np taki passat i jetta, które jak mówisz są robione w meksyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy pracuje w fabryce mercedesa(biuro) i mi mówił ze jak auto idzie na wschód to używają innych części innych dostawców .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z kilkoma niezależnymi mechanikami i wszyscy jednogłośnie twierdzili, że samochody grupy VAG i Mercedes w USA to szrot. Wiąże się to z produkcją owych modeli w Meksyku i cięciem kosztów.

To ciekawe, bo moja A4 - wersja USA, jest wyprodukowana w Inglostadt...

Nie twierdze, że tak nie jest. Przytoczyłem jako ciekawostkę zasłyszaną informacje tutaj na miejscu :) Coś w tym musi być prawdy bo raczej kilku niezależnych mechaników nie mówiłoby tego samego. Pewne mechanicznie i elektroniczne różnice między wersjami EU i USA występują wiec kto to wie ;) Jak to mówią "jak dbasz, tak masz" ;)

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...