Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja slicznotka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzis stalem sie nabywcą :)

Stoi na posesji jutro wymiana kólek :) Moze pare fotek ...

w przyszlosci wizyta u Rogala :)13dr1.jpg

17fm9.jpg

19st9.jpg

23412700cj7.jpg

33fr7.jpg

39577170zw7.jpg

Chetnie poslucham opinii :)

Opublikowano

Zaraz Ci napiszą, że

- fele zmiań na 18",

- pomaluj dokładki,

- wywal to paskudne drzewo :decayed:

- napisz jakie masz wyposażenie :naughty:

A generalnie, to bardzo ładny środek :)

Opublikowano

Ładna,środek piękny, kupiłeś ją z mobile? Bo widziałem jakiś czas temu taką samą :mysli:

Opublikowano

Srodeczek bardzo ladny szczegolnie skory :)

Jedyne co mi sie nie podoba to ten ekran duzy kolo kierownicy.

Mam takie same felgi jak ty i jednak sie ciesze ze mam fabrycznie obnizony samochod bo inaczej na 16 bym nie jezdzil :)

Opublikowano

fajna

bardzo podchodzą mi te felgi :cool1:

Opublikowano

Bardzo ładna :hi:, ale opisz go troche

Opublikowano

fajowa :> środek prawie identyczny jak u mnie w "starej" B6, gratki :good:

Opublikowano

skoro kolega przedstawil to auto jako swoje to co ono dalej robi na alledrogo ?

Opublikowano
  • Autor

Wszystko znajdziecie :)

Aukcja niewazna :)

Tak to wlasnie to auto :)

I Tak, Xenony dokladane :) ale... jezdzi sie swietnie, czeka mnie rozrzad, i oleje, skora jak widac, zadbana :) Wzialem z dobrych rak, sprowadzil to znajomy, mysle ze pojezdze troche :)

Wyposazenie jak widzieliscie na alledrogo nie bede wklejal bo bez sensu :)

Dzis zalozylem stalowe kola z zimowkami i od razu inaczej sie jezdzi, wczoraj wieczorem byl przymrozek i mieliło kołami na 4ce ...

BTW kto moze mi wyslac historie serwisu po VINnie ? Napewno macie dojscia :)

Pozdro !

Reszta fotek luzem http://gonti.pl/audi

Opublikowano

Fajna i za dobre pieniądze :good: tylko po co ogłoszenie jeszcze wisi :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Znajomy ktory to sprowadzil powiedzial ze czeka az sie sama skonczy ... jego broszka :) Ja juz zrobilem 500 km i jezdzi sie swietnie :) jutro cło ... huh... pozniej moze rejestracja Wx GONTI :)

Opublikowano

ładniutka, elegancko w tym jasnym kolorku jak w limuzynie

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za opinie :)

w poniedzialek stawiam ja na rozrzad do Megacar skorzystalem z waszych doswiadczen i mam nadzieje ze sie nie zawiode :)

Opublikowano

Dobra cena, środek piękny, jedyny pasujący do drzewka. gratulacje !

Opublikowano

jutro cło ... huh... pozniej moze rejestracja Wx GONTI :)

Wypaliło? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wypalilo ... Zrezygnowalem z W0 GONTI na koszt rozrzadu i motula :)

Dzis odebralem auto z Mega car i mam nadzieje wiecej juz nie bede musial go stawiac :)

Wymieniony rozrzad paski olej Motul itd... zostawilem 2100 pln :( Chcialo sie samochod to teraz prosze :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.