Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passerati by Pajda B6 VW 4Motion/HighLine/178ps->395Nm


pajda

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła paczuszka od Tomnik

miałeś dać znać jak będziesz zamawiał :whistling: chyba, że masz dla mnie prezent :decayed:

oj, poważnie tak my gadali

to sorki że zapomniałem o tobie - przesyłka jedynie 12,5 zł to dasz rade :wink:

Przyszła paczuszka od Tomnik

Jakie koszty? dalej trzeba wywalić 350zł żeby mieć biało w środku? :kwasny:

żeby mieć biało w środku to masz kwestie 4-6 modułów bo masz 3 lampki na krzyż w podsufitce więc góra 100 zł chyba że robisz full opcje z całym pakietem światło jeżeli takowy posiadasz (czyli pod fotelami, drzwi + słoneczka+schowek+rejestracje itd) to już koszta o jakich piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu....widzę, że paski robią się modne :grin: Fajny środeczek, a szczególnie fotele :wink: Silnik masz już chyba pozbawiony błędów poprzedników. Niby ładowali je od 2010r. Głównie chodzi o napęd pompy oleju, sprawdź sobie, żebyś miał pewność. A jak się jeździ po przesiadce z audi? Ja osobiście źle odbieram ten samochód.....jak dla mnie typowy dupowóz, ale nie chce mi się w niego inwestować. Podejrzewa, że szybko powrócę do audi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu....widzę, że paski robią się modne :grin: Fajny środeczek, a szczególnie fotele :wink: Silnik masz już chyba pozbawiony błędów poprzedników. Niby ładowali je od 2010r. Głównie chodzi o napęd pompy oleju, sprawdź sobie, żebyś miał pewność. A jak się jeździ po przesiadce z audi? Ja osobiście źle odbieram ten samochód.....jak dla mnie typowy dupowóz, ale nie chce mi się w niego inwestować. Podejrzewa, że szybko powrócę do audi :wink:

A dzięki

Według mnie alternatywa do drogiego audi, chodź nie ma się co czarować jest to całkiem inna półka samochodowa. Może i model stary ale nadrabia wypasem :D . Chciałem auto min 2010 z CR polowałem na passata B7 a jest B6.

Jak się jeździ - hmm inaczej niż audi , ale dla mnie spoko, kiedyś miałem okazje jeździć passatem b6 z 2006r i auto mi przypadło do gustu, więc nie żałuje przesiadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie wypasionego paska b6 masz co najwyżej srednie a4b7....różnica w latach spora. Ja szukałem a4b8, ale ceny powalają. Dlatego zupełnie przypadkiem wpadł pasek. Auto swietne i przy tym tanie, ale po prostu nie ma tego czegoś :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w rodzinie dwa takie paski + kumpel z biurka obok jeździ takowym. Kazym z tych aut sporo jeździłem i do Szewskiej pasji doprowadzają mega trzaski z pod deski rozdzielczej. Tutaj VW dał ciała wg mnie bo autem nie da się jeździć na dłuższych trasach. Kumpel ma 165tys nakulane, te 2 pozostałe paski grubo pod 350tys. Aso nic sobie z tego nie robi, podglądanie filcow albo psikanie środkami pomaga tylko doraźnie. Nie wiem jak w B7 , może to poprawili.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B7 też to niestety jest... :/ dopiero w B8 tego nie zauważyłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś tych trzaskow nie zauważyłem chyba że w zimie będą dokuczać. Ale jakość materiałów w VW gorsza przynajmniej w b6.

Turzol a jak plastiki w golfie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś tych trzaskow nie zauważyłem chyba że w zimie będą dokuczać. Ale jakość materiałów w VW gorsza przynajmniej w b6.

Turzol a jak plastiki w golfie?

Dzisiaj jechałem na szybko załatwić do centrum sprawę kolegi paskiem B6 i te trzaski deski odzywają się przy dynamicznych skrętach albo przy objeżdżaniu rond.

Plastiki w Golfie V są średnie, powłoka z uchwytów schodzi a tapicerki drzwi nie są z miękkiego tworzywa tylko twardy plastik (szybko rysujący). Ale zdążyłem już odwiedzić ASO i wymienić komplet na nowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie najechane 205tyś, żadnych trzasków, ani stuków nie ma, w przeciwieństwie do audi, gdzie na każdej dziurze, krawężniku etc odzywała się konstrukcja kombi. Tu tego nie ma, jest na prawdę ok. Jedyny minus, to wiatr, który powyżej 180 km/h daje się odczuć w kabinie - szumi niemiłosiernie. Tak, jak AVF klekotał , tak CFF jest normalnie pszczółeczka :wink: Ale, żeby nie było, audi, to audi i vw nigdy nie sięgnie nawet mu do pięt. :D Jak by mnie było stać na podobnie wyposażoną A4B8 w tym samym roczniku, to bym się nawet minuty nie zastanawiał, ale za a4 z 2011 trzeba położyć dobre 55/60 tyś. To jest +- 17 tyś więcej..... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki funkcji airbag on/off która jest w schowku mała księżniczka może jeździć z przodu

a2ebb95f58340d1325f144ce77acc423.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo i to jest too ! :) Mi tego kurde brakuje w B6 wlasnie !! Super lala. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda powodzenia i wielkiej radości z trzech pociech ... Malutkiej, żony i bez awaryjnego auta

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek a jakiego passata kupiłeś?

B7 2011r 2.0 TDI CR.....wagon

Dzięki funkcji airbag on/off która jest w schowku mała księżniczka może jeździć z przodu

a2ebb95f58340d1325f144ce77acc423.jpg

To jest bajka, u mnie akurat starszy korzysta. Nie ma możliwości, aby jechać paskiem z tyłu.....żonę wygryzł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzę kolejne paserati na forum, ogólnie to bardzo przyjemne auto na wypasie za rozsądne pieniądze:)

wygląda jak mój :) zresztą jest opis parę tematów niżej,

chociaż ja mam jeszcze na PD to dzwiek silnika i tak jest przyjemniejszy niz AVF,

jak dla mnie np passat jest lepiej wyciszony od małysza (tez miałem w kombi) niby przelot prawie 280 tys to nic tam z deski nie trzeszczy poza czasem zawieszającymi sie silniczkami od klimy......

a ten problem ze spryskiwaczem o którym pisałeś to chodzi o ten od lamp? jeśli tak to może będzie pomocne info jak kopiłem to tez miałem z tym problem bo ktoś długo bez płynu jeździł i one sie zapiekły, wyciągnąłem ręcznie przesmarowałem i śmigają

Minusy passata? zmieniał ktoś np żarniki? Trzeba wyjąć lampę aby to zrobić trzeba zdjąć zderzak....

a i tez są często problemy z elektroniczną blokadą kierownicy, niestety już to przerabiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam sie te lustrzanki nie widzą, ale dobrze, ze chociaz zrobione razem z przodem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam sie te lustrzanki nie widzą, ale dobrze, ze chociaz zrobione razem z przodem. :)

Starzejesz się i to dla tego [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...