Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klimatyzacja przestala nagle dzialac


HaHeHiHoHu

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Opisze problem moze ktos mial podobny przypadek, czytalem duzo forum i nie znalazlem podobnego przypadku

Dwa tygodnie temu przestala mi dziala klimatyzacja wiec jak kazdy uzytwkonik auta pomyslem ze pora na ladowanie klimatyzacji ( dzialala przez ponad 5 lat bez najmnijszych problemow)

Po wizycie u mechanika i naladowaniu efektu nie bylo czyli nie daje zimnego powietrza, mechanik powiedzial ze sprezarka ( ja osobiscie nie jestem tego powien wiec postanowiem poszukac czego w internecie na ten temat)

Komputer VAG nic nie pokazal zero bledow w caly aucie ( tu sie robia schody, bo wiekszosc problemow na forum w sprawie klimatyzacji komputer pokazuje a u mnie nic)

Od klimatyzacji sa dwa przewody(wiec trzeba sprawdzic cisnienie) jeden niebieskie drugi czerwony, oba maja takie same cisnienie ale tylko z jednego leci gas

Nastepnie podlaczylismy komputer zeby sprawdzic czy dziala klimatyzacja pod wzgledem elektryczym oto co pokazalo:

Sprezarka AC, natezenie pradu 0.65 A

Sterowanie prezarka AC, cykl obciazenia 63 %

Sygnal czujnika cisnienia 22%

Cisnienie w klimatyzacji 5.0 Bar

Licze chlopaki na mala pomoc od czego zaczac

Dziekuje

Hubert

Edytowane przez HaHeHiHoHu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem od 2 tygodni... pojechalem do serwisu, podpieli maszyne i niby proces sam sie przerwal bo 'prawdopodobnie' jest wyciek. VAGcom nic nie pokazuje w kwestii bledow... 

Nie wiem za bardzo co z tym zrobic. Aha efekt w samochodzie taki ze z wlaczona klima dmucha gorace powietrze - o wiele wyzszej temperatury niz na dworze...

Jak uda mi sie znalezc kogos madrego kto naprawi dam znac co bylo...

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...