Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czego jeszcze Cię nie ma w Battalionie :cool1: , zapraszam :good:

Opublikowano
  • Autor

Czekałem aż Twoje oko stwierdzi że się nadaje Iwer :) A ja jakoś na siłe sie nie chciałem pchać ze swoim kondomem :decayed: Ale teraz to co innego hyhyhy

Opublikowano

Nie pojawiaj sie nam tam z ta pascią :polew::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie pojawiaj sie nam tam z ta pascią :polew::wink4:

Powiediał co wiedział :) Kup sE lepiej zimówki bo puki taka pogoda to ja to Twoje 2.7 objade :wink4:

Opublikowano

I tu sie musze zgodzic :kox: Na gadu odpisz cmoku ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Korzystając z wolnej soboty posiedziałem w garażu a to efekt :tongue4:

e8682b9cbfb515d4.jpg

6af20769d8a30978.jpg

a86adbf013c05e9d.jpg

Opublikowano

A to nie miałeś ori? buuuuuuuu :)

Opublikowano

i od razu widniej :good: fajne autko i kolorek :)

Opublikowano

fajnie fajnie ja u siebie tez zakladalem, a plastiki cale? nic nie popekalo bo one lubia pekac przy sciaganiu :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A to nie miałeś ori? buuuuuuuu :)

Też się dziwie że nie było :)

fajnie fajnie ja u siebie tez zakladalem, a plastiki cale? nic nie popekalo bo one lubia pekac przy sciaganiu :decayed:

No moje przy zejmowaniu popękały :kwasny: Ale te lampki kupiłem w komplecie z plastikami więc spoko :decayed:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 20:44_________________________________________________Nowe kapcie:

fc39098f6e469c5c.jpg

Chciałem 17" ale trafiły się 18" to brałem :decayed: 3eba sie za gwintem powoli jakimś rozglądać teraz :gwizdanie:

Opublikowano

Ale cyc, dopiero mówił ze nie ma kasy i jak coś złapie to przyczai się na jakieś felgi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale cyc, dopiero mówił ze nie ma kasy i jak coś złapie to przyczai się na jakieś felgi :decayed:

Dobra dobra już nie mówie kto się do 19" przymierza a żalił się że w firmie bida :tongue4:

Opublikowano

Kryzys ? Jaki kryzys ? :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowy gadzet :)

d752a6190b6779ba.jpg

Jeszcze raz Dzięki Krystian :decayed:

Opublikowano

Spoko, polecam się :)

Zakładaj i pucuj się zdjęciami.

Opublikowano

miłe dla oka kółka :good:

Pompkę kupiłeś? :polew: a tak na poważnie to supersporty czy co?

Opublikowano

ta "sprezarke" to tez do swojej fury zapodales?? +20do mocy i +40 do lasnu?? :polew: :polew: a tak na serio to jak zalozysz to sie pochwal jak siedzi :kox:

Opublikowano
  • Autor

miłe dla oka kółka :good:

Pompkę kupiłeś? :polew: a tak na poważnie to supersporty czy co?

No z naklejki to wynika że supersporty :decayed:

ta "sprezarke" to tez do swojej fury zapodales?? +20do mocy i +40 do lasnu?? :polew: :polew: a tak na serio to jak zalozysz to sie pochwal jak siedzi :kox:

No raz że auto nie wygląda to już wogóle nie jedzie, więc sE sprężare nożną dokupiłem bo jak mi qniów braknie to sobie nogą większe doładowanie podpąpuje :kox:

Opublikowano

zalozysz ten balast na kola juz wogole nie bezie czym jechac... Krystain ty gejlordzie sie etraz odezwales "pucuj sie" SAM SIE KUR#$A PUCUJ! :D

Opublikowano
z naklejki to wynika że supersporty

ledwo ją zobaczyłem :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.