Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zalozysz ten balast na kola juz wogole nie bezie czym jechac... Krystain ty gejlordzie sie etraz odezwales "pucuj sie" SAM SIE KUR#$A PUCUJ! :D

ni ma czym :)
Opublikowano
  • Autor
z naklejki to wynika że supersporty

ledwo ją zobaczyłem :cool1:

To taki Dzołk był :wink4:

zalozysz ten balast na kola juz wogole nie bezie czym jechac... Krystain ty gejlordzie sie etraz odezwales "pucuj sie" SAM SIE KUR#$A PUCUJ! :D

ni ma czym :)

Hahahaha pucuj się pucuj bo cholera mocna ta Twoja B5ntka :decayed:

Opublikowano

Jakas taka bardzo podobna do mojej jakis czas temu :D Mechanicznie i wizualnie :D Tylko koloro c**jowszy :polew: A no i zderzak fristajl madafaka ziom milosnik ciecia kontowka na oslep :kox::polew: :polew:

Opublikowano

Wal się dzbanie.

Opublikowano

Jakas taka bardzo podobna do mojej jakis czas temu :D Mechanicznie i wizualnie :D Tylko koloro c**jowszy :polew: A no i zderzak fristajl madafaka ziom milosnik ciecia kontowka na oslep :kox::polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Wal sie to moje haslo :disgust:

Opublikowano

Ja Ci omechole nie wytykam nic. Inaczej się nie dało z tym bumperem. Tutaj trafiło na biednego, ale zresztą to kwestia czasu.

Opublikowano

Na glupiego to owszem :D Oj tam ja tak z milosci :pociesz:

Plast to kiedy "sezon" ? :) gleba i koleczko ? Jak ty do pracy wjedziesz ? :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ten tydzień od 10 tyre zaczynam ale czwartek i piątek mam wolny, bo musze sE jeszcze te kółka ogarnąc i w piątek może tego gwinta założymy :)

Co do letniej gumy to się jeszcze się wacham bo po nocy śliko :decayed:

Nosb a dla Ciebie o jaką szerokość gumy pytać 225/35?

Opublikowano
:yes2:
Opublikowano
  • Autor

Z okazji że śnieg powrócił odnawiam ranty bo były poharatane zdeka :disgust:

4fd91904d0d42cec.jpg

c67cf710ed696394.jpg

Jeszcze zosało mi ogarnąc dwa pozostałe kółka :decayed:

Opublikowano

no to kończ, kończ bo musze zobaczyć :)xD

Opublikowano

No i co jednak spray do felg ? Daje rade nie ? ;)

Opublikowano

czym wypełniałeś ubytki na rantach? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jakąś szpachlą samochodową nie pamiętam nazwy jutro sprawdze :)

No i co jednak spray do felg ? Daje rade nie ? ;)

Daje rade! Pewnie śpece zrobili by to lepiej ale w porównaniu z tym co było to efekt jest zadowalający :decayed:

Pozostałe dwie musze jeszcze ogarąć bo mi papieru ściernego brakło :wallbash:

Opublikowano

chcesz to Ci przysle bo ja mam w domu za duzo :decayed: ale efekt :good: jak skonczysz wszystkie odnawiac to poka foty :naughty::kox:

Opublikowano

a ten spray to jak dobrać do koloru felg trzeba?? czy jest uniwersalny kolor??

Opublikowano

Generalnie idzie sie do sklepu i kupuje. Raczej nie ma doboru wiec maluje sie wszystkie 4. Szpachla jakakolwiek lekka do wypelnien. Wiadomo ze spece by zrobili lepiej ale nie za 25 zl ;)

Opublikowano
  • Autor

chcesz to Ci przysle bo ja mam w domu za duzo :decayed: ale efekt :good: jak skonczysz wszystkie odnawiac to poka foty :naughty::kox:

Dzięki za chęci :wink4: Ale kupie sobie w poniedziałek :)

a ten spray to jak dobrać do koloru felg trzeba?? czy jest uniwersalny kolor??

Wiesz to jest kolor aluminium (Uniwersalna Emalia akrylowa) ja ją kupiłem u siebie w pracy :) Ale w mieszalni lakierów dorobią Ci taki kolor jaki będziesz potrzebował :good: Oczywiście jeżeli mają automat do sprajów

Opublikowano

No fakt kolor surowego alu :) Ja mam na RH duzo opilkow na srebrnym :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.