Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Generalnie idzie sie do sklepu i kupuje. Raczej nie ma doboru wiec maluje sie wszystkie 4. Szpachla jakakolwiek lekka do wypelnien. Wiadomo ze spece by zrobili lepiej ale nie za 25 zl ;)

Dobrze gada polać mu!!! :wink4:

Opublikowano

ja proponuje jeszcze po pomalowaniu sprayem, zabezpieczyć bezbarwnym lakierem. Da to ładny połysk i zabezpieczy warstwę sprayu, która jest podatna na otarcia

Opublikowano

ale bedzie wygladac jak z d*py :) Surowe alu nie ma polysku :) Zreszta robta co chceta :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ewentualnie można pomalować to bezbarwnym matem :) zobaczymy jeszcze :)[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 12:02_________________________________________________

kurier był :) I zostawił mi opony Wanli 225/40 R18 S1088 [92] W XL :decayed:

169f8d40fb3fd587.jpg

Opublikowano

będzie jazda na mokrym :decayed: coś czuję.....

Opublikowano

wk***iacie mnie bo wszyscy fele kupujecie a ja ku***a na 16" bede sie bujac pewnie do konca zycia i jeden dzien dluzej :decayed:

to zamiast robić jakieś popierdółki to też se kup :wink4:
Opublikowano

wk***iacie mnie bo wszyscy fele kupujecie a ja ku***a na 16" bede sie bujac pewnie do konca zycia i jeden dzien dluzej :decayed:

to zamiast robić jakieś popierdółki to też se kup :wink4:

albo se kórwa wyrezaj, nie CyCkU ? :naughty:

Opublikowano

wk***iacie mnie bo wszyscy fele kupujecie a ja ku***a na 16" bede sie bujac pewnie do konca zycia i jeden dzien dluzej :decayed:

to zamiast robić jakieś popierdółki to też se kup :wink4:

albo se kórwa wyrezaj, nie CyCkU ? :naughty:

tak jest CyCuś :decayed:
Opublikowano
  • Autor

wk***iacie mnie bo wszyscy fele kupujecie a ja ku***a na 16" bede sie bujac pewnie do konca zycia i jeden dzien dluzej :decayed:

Na 16" to ja będe w zimie śmigał jak sE cheble założe :tongue4:

Opublikowano

Kokuj kase mam moje 16 zimowe juz mi beda zbedne :D:wink4:

Opublikowano
  • Autor

Też mi to dziś rano do glowy przyszło :naughty: a opona na nich jakaś względna :co:

Opublikowano

Raczej niezbyt rewelacyjna :)

Opublikowano
  • Autor

zresztą pomyślimy przeciez ledwie sie jedna zima skończyła :decayed:

Opublikowano

:good:

warnwarn.gifza posty nic nie wnoszące do tematu -jeszcze jeden i będę mniej wyrozumiały

[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 22:15_________________________________________________ok sorki

Opublikowano
  • Autor

Założylem kapcie i stwierdzam że czym prędzej musze tego GWINTA złożyć bo śmieszne to wygląda :wallbash:

b93a627b8d5d88ee.jpg

Opublikowano

faktycznie dużo widać z tego zdjęcia :mysli::decayed:

Opublikowano

Ładna oponka :naughty::decayed:

Z tego zdjęcia mało widać choć zauważalny jest prześwit między felą a błotnikiem :gwizdanie:

Zapodaj fotki z boku to dokładnie zobaczymy jak to wygląda :)

Opublikowano
  • Autor

wygląda do d*py więc nie wstawie :tongue4: jest mniej więcej tak jak Topora na 19 szpara między nadkolem a kołem jest na 4 palce :thumbdown: w środe będzie gwint to zrobie jakies foto :)

Opublikowano

Ładne kolka... Skad masz? :wink4: Moze bys skolowal w akcie wdziecznosci jakas chetna malolate ? :polew:

Opublikowano
  • Autor

Hahahaha za***isty podpis :) skąd masz :kox:

Ładne kolka... Skad masz? :wink4: Moze bys skolowal w akcie wdziecznosci jakas chetna malolate ? :polew:

Hymmm :mysli: jak połowe samochodu od Ciebie :co: Wierze w Twój urok osobisyt i pewnie nie masz problemu

z małolatkami :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.