Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Widać że benzyna droga w kraju :decayed:

Kiedys była po 3zł :disgust:

DV ale slyszalny z powodu stozka wiec obydwie panienki macie racje ;] Plastuch moze byc ogarnal w koncu ten olej ? :D

Olej zrobie jak mi oddasz tą rurke bo nie ma jak wkręcić czyujnika :decayed:

Opublikowano

Ty zapomnialem :D Lezy w asi :)

Opublikowano
  • Autor

Spasowałem dziś wreszcie zderzak jak należy mysle że efekt zadowalajacy :gwizdanie:

a i przy okazji letnie buty wpadły :)

79adc66e9d9680c9gen.jpg

Opublikowano

ty to chociaż masz te letnie buty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ty to chociaż masz te letnie buty :decayed:

Za to Ty masz kox zimóweczki :naughty:

Opublikowano

Krychy budzet wykonczyly ceny paliwa i oleju i musial sprzedac kola:polew:

Opublikowano
:disgust::polew:
Opublikowano

Spasowałem dziś wreszcie zderzak jak należy mysle że efekt zadowalajacy :gwizdanie:

a i przy okazji letnie buty wpadły :)

79adc66e9d9680c9gen.jpg

:giveheart:

super to wygląda, już się nie mogę doczekać gwintu.

Opublikowano

Spasowałem dziś wreszcie zderzak jak należy mysle że efekt zadowalajacy :gwizdanie:

a i przy okazji letnie buty wpadły :)

79adc66e9d9680c9gen.jpg

:giveheart:

super to wygląda, już się nie mogę doczekać gwintu.

to se kup :palacz:

Opublikowano

Se kupię, w weekend zamawiam :)

Opublikowano

Se kupię, w weekend zamawiam :)

zuch :good: a na kase od tego pedala nie czekaj bo to potrwaaaaa

Opublikowano

Se kupię, w weekend zamawiam :)

zuch :good: a na kase od tego pedala nie czekaj bo to potrwaaaaa

Nie czekam, jutro rano ma zrobić przelew ale wątpię że zrobi. W piątek idę na policję i zgłaszam się do programu ochrony kupujących allegro.

EOT

Opublikowano
  • Autor

Krychy budzet wykonczyly ceny paliwa i oleju i musial sprzedac kola :polew:

:D co to się robi w tej polsce :thumbdown: chyba sie trzeba przeżucic na rower tam też se felge można odpicować :decayed:

Spasowałem dziś wreszcie zderzak jak należy mysle że efekt zadowalajacy :gwizdanie:

a i przy okazji letnie buty wpadły :)

79adc66e9d9680c9gen.jpg

:giveheart:

super to wygląda, już się nie mogę doczekać gwintu.

Pakuj gwintycz będziem sie lansować :wink4:

jak zregeneruje amorki z tyłu to jeszcze zjade troche niżej bedzie wygladać :decayed:

Opublikowano

Krychy budzet wykonczyly ceny paliwa i oleju i musial sprzedac kola :polew:

:D co to się robi w tej polsce :thumbdown: chyba sie trzeba przeżucic na rower tam też se felge można odpicować :decayed:

Spasowałem dziś wreszcie zderzak jak należy mysle że efekt zadowalajacy :gwizdanie:

a i przy okazji letnie buty wpadły :)

79adc66e9d9680c9gen.jpg

:giveheart:

super to wygląda, już się nie mogę doczekać gwintu.

Pakuj gwintycz będziem sie lansować :wink4:

jak zregeneruje amorki z tyłu to jeszcze zjade troche niżej bedzie wygladać :decayed:

no i w rowerze, 26" :kox:, pięknie siedzi, mam nadzieje ze w przyszłym tygodniu poskładam auto, i wlecą już letniaczki, i w końcu g :kox:wint w dół :kox:

Opublikowano
  • Autor

Btaliony zrobią szum w nie jednym mieście :tongue4:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

Jakie masz dekielki u siebie ja mam teraz podobne felgi i szukam dekielków ??? JAkie kupić ??

Opublikowano
  • Autor

W pierwzym poście jest foto felg i deklów z bliska :wink4:

A takich jak moje na alle w tej chwili nie widzialem :tongue4:

Opublikowano

W pierwzym poście jest foto felg i deklów z bliska :wink4:

A takich jak moje na alle w tej chwili nie widzialem :tongue4:

A możesz spisać mi numer z nich ??

Opublikowano
  • Autor

A możesz spisać mi numer z nich ??

YF B704 to chyba to :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.