Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wideo rejestrator blaupunk BP 2.0 FHD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Czy ktos z forumowiczów uzywa takiego własnie rejestratora jak w opisie? Miałbym pare pytań

Opublikowano

A Ty go masz czy chcesz kupić dopiero? Bez kitu dopiero czytałem o nim opinie i jadę go kupić bez znaczenia czy jest dobry czy zły, fajna cena za niego jest w Media Expert :P

Opublikowano

Na allegro masz go taniej. Ta promocja to tylko na papierze.

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=d&string=Blaupunkt+bp+2.0+fhd&bmatch=base-relevance-aut-1-1-0826

169 zł + przesyłka do paczkomatu 8zł

http://allegro.pl/rejestrator-samochodowy-bp2-0-fhd-blaupunkt-hit-24-i5870439101.html

Edytowane przez mashet

Opublikowano
"ta kamera o ile wiem ledwo wyrabia z 1080p, klatkuje i osiaga jakies 25FPS - nic konkretnego + duzo szumow na obrazie..."

Już bym wolał kupić G1WH, G1WT lub G1WC. Używam tego ostatniego i jest cacy. W tych pieniądzach raczej ciężko coś lepszego znaleźć :wink:

Opublikowano
"ta kamera o ile wiem ledwo wyrabia z 1080p, klatkuje i osiaga jakies 25FPS - nic konkretnego + duzo szumow na obrazie..."

Już bym wolał kupić G1WH, G1WT lub G1WC. Używam tego ostatniego i jest cacy. W tych pieniądzach raczej ciężko coś lepszego znaleźć :wink:

otóż to , ja jade na G1WH

Opublikowano
  • Autor

Ja właśnie kupiłem go. Ogólnie spoko nagrywa. Tylko pytanie czy musze mieć cały czas pod prądem? Bo jak odłącze to tylko z pół godz bateria trzyma

No ja kupiłem 2 dni temu w media expert 200 zł

Opublikowano

W czasie jazdy nic Ci nie zaszkodzi jak będzie cały czas w prądzie siedział :P

Dobrze nagrywa Ci ten blaupunkt? Opinie są dobre na jego temat, a jak Twoja opinia? :D

Jak nie klatkuje i da radę coś z niego odczytać to nie ma co przepłacać :P

Edytowane przez k232

Opublikowano
  • Autor

Szczerze jak dla mnie to ładnie nagrywa, czysto. W nocy tez ładnie widać. Jedynie na czujnik ruchu jak się załącza to np osoba jak przechodzi czy coś to musi być blisko auta

Opublikowano

Jedynie na czujnik ruchu jak się załącza to np osoba jak przechodzi czy coś to musi być blisko auta

Musi być blisko auta, żeby złapało tą osobę czy co bo nie za bardzo rozumiem :D

Opublikowano
  • Autor

Tak osobą musi byc blisko Żeby zaczęło nagrywać.

Opublikowano

Nie ma się co zastanawiać, trzeba brać bo dobra cena a sprzęt nie najgorszy :P

Opublikowano
  • Autor

Nie ma się co zastanawiać, trzeba brać bo dobra cena a sprzęt nie najgorszy :P

no ja nie narzekam, pierwszy mój wideorejestrator wiec i z niego jestem zadowolony :)

Opublikowano

a teraz sobie porównajcie :

Blaupunkt



G1WH

Opublikowano
  • Autor

Z tego co widzę G1WH płynniej nagrywa :) ale w przypadku zdarzenia drogowego to jedna i druga pomoże :)

Opublikowano

Z tego co widzę G1WH płynniej nagrywa :) ale w przypadku zdarzenia drogowego to jedna i druga pomoże :)

płynniej, więcej szczegółów widać i co najważniejsze większe prawdopodobieństwo, że po zastosowaniu stopklatki uda Ci się dostrzeć rejestracje

Opublikowano

co polecicie z gps cenowo?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

co polecicie z gps cenowo?

miVuE 538 deluxe

Opublikowano

o dzieki ;) polecisz gdzie w płocku mozna kupic w dobrym $$

Opublikowano

nie wiem gdzie w płocku, mi żonka zrobiła prezent na urodziny, kupowała na alledrogo.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

panowie taki zestawik bedzie dobry bo z tego co widze to w kwocie do 200zl zestwa wyglada super

http://allegro.pl/wideorejestr-kamera-blaupunkt-bp2-0fhd-karta16gb-i6622419042.html

wasze opinie jakies ...


tylko nie widze jakiej klasy jest ta karta,jaka ma predkosc zapisywania i odczytytania :(


a moze jakas inna karte polecacie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.