Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wideo rejestrator blaupunk BP 2.0 FHD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktos z forumowiczów uzywa takiego własnie rejestratora jak w opisie? Miałbym pare pytań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty go masz czy chcesz kupić dopiero? Bez kitu dopiero czytałem o nim opinie i jadę go kupić bez znaczenia czy jest dobry czy zły, fajna cena za niego jest w Media Expert :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro masz go taniej. Ta promocja to tylko na papierze.

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=d&string=Blaupunkt+bp+2.0+fhd&bmatch=base-relevance-aut-1-1-0826

169 zł + przesyłka do paczkomatu 8zł

http://allegro.pl/rejestrator-samochodowy-bp2-0-fhd-blaupunkt-hit-24-i5870439101.html

Edytowane przez mashet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ta kamera o ile wiem ledwo wyrabia z 1080p, klatkuje i osiaga jakies 25FPS - nic konkretnego + duzo szumow na obrazie..."

Już bym wolał kupić G1WH, G1WT lub G1WC. Używam tego ostatniego i jest cacy. W tych pieniądzach raczej ciężko coś lepszego znaleźć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ta kamera o ile wiem ledwo wyrabia z 1080p, klatkuje i osiaga jakies 25FPS - nic konkretnego + duzo szumow na obrazie..."

Już bym wolał kupić G1WH, G1WT lub G1WC. Używam tego ostatniego i jest cacy. W tych pieniądzach raczej ciężko coś lepszego znaleźć :wink:

otóż to , ja jade na G1WH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem go. Ogólnie spoko nagrywa. Tylko pytanie czy musze mieć cały czas pod prądem? Bo jak odłącze to tylko z pół godz bateria trzyma

No ja kupiłem 2 dni temu w media expert 200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie jazdy nic Ci nie zaszkodzi jak będzie cały czas w prądzie siedział :P

Dobrze nagrywa Ci ten blaupunkt? Opinie są dobre na jego temat, a jak Twoja opinia? :D

Jak nie klatkuje i da radę coś z niego odczytać to nie ma co przepłacać :P

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jak dla mnie to ładnie nagrywa, czysto. W nocy tez ładnie widać. Jedynie na czujnik ruchu jak się załącza to np osoba jak przechodzi czy coś to musi być blisko auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedynie na czujnik ruchu jak się załącza to np osoba jak przechodzi czy coś to musi być blisko auta

Musi być blisko auta, żeby złapało tą osobę czy co bo nie za bardzo rozumiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co zastanawiać, trzeba brać bo dobra cena a sprzęt nie najgorszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co zastanawiać, trzeba brać bo dobra cena a sprzęt nie najgorszy :P

no ja nie narzekam, pierwszy mój wideorejestrator wiec i z niego jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę G1WH płynniej nagrywa :) ale w przypadku zdarzenia drogowego to jedna i druga pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę G1WH płynniej nagrywa :) ale w przypadku zdarzenia drogowego to jedna i druga pomoże :)

płynniej, więcej szczegółów widać i co najważniejsze większe prawdopodobieństwo, że po zastosowaniu stopklatki uda Ci się dostrzeć rejestracje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie w płocku, mi żonka zrobiła prezent na urodziny, kupowała na alledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie taki zestawik bedzie dobry bo z tego co widze to w kwocie do 200zl zestwa wyglada super

http://allegro.pl/wideorejestr-kamera-blaupunkt-bp2-0fhd-karta16gb-i6622419042.html

wasze opinie jakies ...


tylko nie widze jakiej klasy jest ta karta,jaka ma predkosc zapisywania i odczytytania :(


a moze jakas inna karte polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...