Skocz do zawartości
IGNOROWANY

H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Puchy oryginał eSkowe ?

Jest :kox:

Tak, tu należy podziękować siemianowi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziekuje bardzo :hi::hi::hi:

ja co prawda zwolennikiem takich wydechów nie jestem. wydech z v8 do klekota który w dodatku nie jedzie to troszke profanacja ale każdy ma co lubi :wink:

gratki za odwage :wink:.

Hammerek do zestawu może dorzuć coś takiego:

Dźwięk silnika V8/V10 w Twoim samochodzie (wideo) Ť Gadżetomania.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian wiesz jak jest, jeden lubi znaczki quattro inny kierownice z łopatkami w manualu, a znowu inny wydech z eski w klekocie :grin: a ten gadget musisz mi porzyczyć :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy zadek :slina:

co tam bucy teraz?

Na wolnych słychać taki "bulgit" prawie jak V8 :decayed:

Dawaj filmik i nie trzymaj nas w napięciu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchy oryginał eSkowe ?

Jest :kox:

Tak, tu należy podziękować siemianowi :wink:

Za montaż juz zapomniał :P

Dziękuję :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian wiesz jak jest, jeden lubi znaczki quattro inny kierownice z łopatkami w manualu, a znowu inny wydech z eski w klekocie :grin: a ten gadget musisz mi porzyczyć :naughty::decayed:

nie no hammerek z resztą komponuje się wyśmienicie. Tu trzeba przyznać Ci racje...

Wydech z s4 do klekota pasuje tak samo jak szmaciane dekory do audi :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna esa :slina: i te 4 kominy, jest moc :wink:

Kurdę to przecież diesel :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest nowa dupka :naughty:

http://img171.imageshack.us/img171/3971/sam54001280x768.jpg

Dzwięk też się trochę zmienił :wink:

Na parkingu owszem wygląd :naughty::slina: ale musisz sie liczyć jak potencjalny ( pan kowalski , albo ja ) na drodze zobaczy wydech z esy ,pewnie będzie cie podpuszczał żeby się choć troche pogonić :decayed: a tu lipa (brak mocy):facepalm::facepalm: wtedy ci dopiero bydzie głupio jak cie 20 letnie BMW szczasko na drodze a ty wydech z esy :wstydliwy::wstydliwy: :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz S-ka pełną gębą :slina:

:polew:2.0TDI :polew:

I tak oto jest o jedną S4 więcej niż wyjechało z fabryki :grin:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jutro Ci wysyłam ten emblemat s4 co chciałeś, wrzucę priorytetem to będzie za 4 dni, do BT szybciej dojedziesz :decayed:

tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew: w sumie to ostatnio jak za Tobą jechałem to po tym super hiper profesjonalnym programie tak kopci że przydadzą się 4 rurki :decayed::decayed::decayed:

Tylko Hammerek jak jedziesz to przypadkiem nie dodawaj gazu bo ktoś sobie pomyśli "o f*ck eSa jedzie... oj ale chyba jakiś straszny szrot bo nie dość że już strasznie kopci, nie jedzie to jeszcze silnik brzmi jak 4 cylindrowy klekot" :polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

BTW. Popatrz Hammerek co dzisiaj widziałem na parkingu... Powinieneś sobie też nakleić. :decayed::decayed::decayed: Pasowałoby do całości :wink:

Od razu mi się pokojarzyło z tym jak mówiłeś że te Twoje dekory to wersja exclusive :grin:

ekskluziw.jpg

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

a tak w ogole to ostatnio jakiegoś Twojego kumpla w mieście widziałem :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

tylko u niego jakby ten wydech troszke bardziej schowany :decayed:

wydech.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew: w sumie to ostatnio jak za Tobą jechałem to po tym super hiper profesjonalnym programie tak kopci że przydadzą się 4 rurki :decayed::decayed::decayed:

Tylko Hammerek jak jedziesz to przypadkiem nie dodawaj gazu bo ktoś sobie pomyśli "o f*ck eSa jedzie... oj ale chyba jakiś straszny szrot bo nie dość że już strasznie kopci, nie jedzie to jeszcze silnik brzmi jak 4 cylindrowy klekot" :polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew: cały siemian szczery do bulu :decayed:

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

BTW. Popatrz Hammerek co dzisiaj widziałem na parkingu... Powinieneś sobie też nakleić. :decayed::decayed::decayed: Pasowałoby do całości :wink:

Od razu mi się pokojarzyło z tym jak mówiłeś że te Twoje dekory to wersja exclusive :grin:

http://www.monna.pl/21.2.2013/ekskluziw.jpg

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...