Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Mała srebrna S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

MODEL: 2000, S4 AVANT, 5-drzwi

SILNIK: 2,7 bi-turbo AGB

UKLAD DOLOTOWY: stock w planach ic z Rs4 mocniejsze gumska w dolocie

UKLAD WYDECHOWY: stock - (wywalone katy) - w palnach jakiś przelot (cichy w miarę)

ELEKTRONIKA: wirus VTG, Greedy turbo timer, Defi boost + Egt

UKLAD NAPĘDOWY: stock TORSEN

ZAWIESZENIE: chyba stock

UKLAD HAMULCOWY-tarcze ZIMMERMAN, klocki ferrodo, Motul rbf660, przewody w stalowym oplocie

BODY-KIT: stock

ŚRODEK: fotele RECARO, full opcja Navi/TV, BOSE sound system, itd..

Moc: 295 HP / 469Nm - plany może kiedyś korekta softu :)

Przedstawiałem się chwilę temu pozwólcie że przedstawię moją senioritę :)

Swoje w życiu przejechała lecz mam zamiar pieścić ją nadal z szacunkiem godnym

oszałamiącego widoku faktury zakupu w polskim salonie w 2000r :D

Przebieg słuszny - chyba nie kręcony (290kkm). Auto użytkowane świadomie nie jak w ogłoszeniach

bywa że przez kobietę ;)

Foty:

smallover.jpg

small233.jpg

Wygląda jak wiele innych - do tego nie ma żadnych oznaczeń :) Nawet Quattro wywalone :)

Fotele w realu czarne jak i całe wnętrze:

smallchair.jpg

Trochę nietypowa kierownica jak na Esę - ma sterowanie radia i jest podgrzewana :kox:

(za choinki sorry - przewietrzałem auto)

small111111.jpg

Tv i navi (nie mam mapy - żona ma papierową to wystarczy)

small.jpg

Troszkę planuje pozmieniać. Auto jest po wymianie turbin na nowe więc chwilę pośmiga (program na jakieś prawie 300ps i 470Nm). Dojdą Coolery od Rs, wydech, coś do hamulca w oplocie jakies tam gumy fajniejsze i felga - lecz bez hardcore. Auto ma jeździć a nie latać. No i tąpnięcia przy zmianie biegów się chciał bym pozbyć z czasem.

Plany są - wszystko kwestia czasu ;)

Opublikowano

Piekna S4 :kox:. Gratuluje zakupu i koniecznie podjedz na warszawskiego spota na jazdy testowe :evil: Jakby co piewszy rezerwuje :hi: Z plytka do navi chyba jestem w stanie pomoc :gwizdanie:

Opublikowano

Hmmmmmmmmm esa :notworthy: , piekna, szkoda , tylko , że helmuty wsadzili recaro , ale nie w skórze.Płytki do navi piszukaj w serwisach aukcyjnych, jestem tego zdania skoro coś jest w aucie trzeba to wykorzystać. Miłej jazdy. :good:

Opublikowano

fajniutka, i jak na 290 kkm ładnie utrzymana :good:

Opublikowano
  • Autor

Jazdy testowe powodują wir w baku :polew: Auto fruwać przy tej masie nie będzie :) Fajnie się odpycha to fakt :) Przesiadłem się jak Kosiniak z hondy więc tu jest ciężko ale naprawdę w porzo :) Jestem na tak dla napędu audi :):hi:

Skóra czy bez - dla mojej pupci małej (hehehe) jest spoko. Łatwiej skórę utrzymać to fakt ale dupsko jeździ trochę i zimno niby zimą (puki nie podgrzejesz) a latem się klei ;)

Jest jak jest - wybierałem auto tak by było bez dzwona i takie mam :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 22:17_________________________________________________

fajniutka, i jak na 290 kkm ładnie utrzymana :good:

Brudas był - dywaniki zafajdane :) Fakt że Maciek dbał o suczkę bardzo :) Co mnie tym bardziej cieszy bo krzywdy nie chcę jej zrobić a dbać jak o pierworodnego ;)

Opublikowano

Ładna szkoda że nie czarna :)

Opublikowano
  • Autor

Ładna szkoda że nie czarna :)

Mogła by być :) Wiesz jak jest z używanymi :) Lepiej zdrowe jak ładny kolor :)

WYpas też jest - mam wszelakie możliwe poduchy i inne pierdy więc jest goood :) Na lato może pożyczka w providencie i walniem ją na biało :D

Opublikowano

Michale mój imienniku :decayed:

Pochwal się, ile Ci teraz pali po mieście :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Michale mój imienniku :decayed:

Pochwal się, ile Ci teraz pali po mieście :naughty:

Średnie w kompie mi wychodzi 13,6 ale ją zamulam - nie dogrzewa się - coś z termostatem :| Vag pokazuje tą samą temp co wskaźnik więc to pewno nie czujnik... Termo zakupione no i zbieram resztę gratów to się przy wymianie rozrządu wymieni i termo i czujnik na wszelki wypadek :)

Opublikowano

Srebrna :tongue4:

Wpadnij na spota :hi:

Opublikowano

Nooo to nie narzekaj proszę, bo mi pali 17 - 18l/100 :gwizdanie: :decayed:

Też ma problem z termostatem :polew:

Wpadnij na spota :hi:

Własnie, wpadłbyś kiedyś na spota :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nooo to nie narzekaj proszę, bo mi pali 17 - 18l/100 :gwizdanie: :decayed:

Też ma problem z termostatem :polew:

Wpadnij na spota :hi:

Własnie, wpadłbyś kiedyś na spota :naughty:

Nie narzekam na spalanie :)

...problem z termostatem rozumiem że jest na tapecie ?

Opublikowano

Taaa... tylko ja dowiedziałem się o tym dopiero jakiś czas po wymianie rozrządu :(

Opublikowano
  • Autor

To już nie fajnie ...

Opublikowano
Tv i navi (nie mam mapy - żona ma papierową to wystarczy)

Tia, kobieta i mapa :kox: jeszcze nigdzie nie dojechalem w takiej kombinacji :polew:

Piekna eSa :D Sam sie na taka powoli zastawiam ale na sedana :D

Opublikowano

fajniutka seria :good:

Opublikowano
  • Autor

fajniutka seria :good:

Seria z wyglądu - coś tam namodzone już ma. Program, wywalone katy itd :) Coś jeszcze poprawimy ale to z czasem :)

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 14:21_________________________________________________

Tv i navi (nie mam mapy - żona ma papierową to wystarczy)

Tia, kobieta i mapa :kox: jeszcze nigdzie nie dojechalem w takiej kombinacji :polew:

Piekna eSa :D Sam sie na taka powoli zastawiam ale na sedana :D

Niestety muszę mieć kumbi ;) Mam sporo gratów do wożenia - gram na bębnach :)

Opublikowano

NO FAKTYCZNIE PIĘKNA SKÓRY RZECZ GUSTU( JA MAM :tongue4: ) A MOTOR MARZENIE

Opublikowano
  • Autor

Skóra kojarzy mi się bardziej z luksusem a nie sportem :) S4 sportowe nie jest - luksusowe tez nie :) Wszystko kwestia podejścia. Mam prosta budę - to jest dla mnie skarb :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.