Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Mała srebrna S4


hteb

Rekomendowane odpowiedzi

hteb czy ty czasem nie miales fajniutkiej czerwonej solniczki b16a2T i dosc ciekawej mocy???? po nicku tak kojarze z honda-crx.info. Jesli tak to widze ze duzo ludzi sie przesiada z hondy na audi :naughty:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 17:29_________________________________________________

Gratuluje auta, widzę, że zapoczątkowałem przesiadkę z hond do S4 :) jesteś chyba trzeci (po mnie i kosiniaku).

Prawie taka sama jak moja więc PIĘKNA :)

Jak chcesz to załatwię ci płytkę do NAVI...

Pozdrawiam

nie tylko wy :tongue4: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia - miałem ci del Sola b16a2 miał tylko 320ps/320Nm :) Mało wygodne auto :) kasy poszło w nią na maxa i sprzedała się za grosze ... jak to w przypadku tjuningów bywa :gwizdanie: Czas było dorosnąć do Audi :) Gdybym to ja wiedział i budżet w S4 zainwestował to miał bym conajmniej jak SID te 430hp i parę Nm w bezawaryjnym setupie :D A tak ciułam na coolery od rs4 :D Zrymowałem - dzizas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niom pamietam jak ja sprzedawales. fakt mody byly przednie :good: tez mialem solniczke i calkiem fajnie sie smigalo. coprawda tylko b16 ale cabrio to cabrio :gwizdanie: lachony byly zawsze :kox:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 17:43_________________________________________________poza tym fura kox :good: :good: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje auta, widzę, że zapoczątkowałem przesiadkę z hond do S4 :) jesteś chyba trzeci (po mnie i kosiniaku).

Prawie taka sama jak moja więc PIĘKNA :)

Jak chcesz to załatwię ci płytkę do NAVI...

Pozdrawiam

No pięknie :) Niech będzie że ja po Kosim a Kosi po Tobie z hondy (Volvo) się przesiedliśmy :)

Po płytę navi już walę na pw :)

mówisz Tomek_S4 ze masz płytę do navi? mapka polski? jak tak to też bym był chętny :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę kolejna eska! ale co sie dziwić jak ktoś ma na auto 30k i do wyboru s4 albo prawie nowego szewroleta wybor jest oczywisty :> :> :>

wiele innych opcji było lecz to było marzenie :) Wolał bym starym audi niż nowym fiatem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to auto od podszewki gratuluje zakupu :) mimo ze balem sie ze nikt nie kupi za ten przebieg ale naprawde dobrze trafiles

Dziękuję :) Spotkałem się właśnie z paroma opiniami podobnymi do Twojej :) Przebieg słuszny to fakt może i odstraszać :)

Rozumiem, że jak będzie potrzeba to śmiało mogę do Was przyjeżdżać ... i przy esie pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno :) tylko tyle ?

zadzwoń to się dowiesz wszystkiego , kilka aut zrobili więc coś tam wiedzą na ten temat :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno :) tylko tyle ?

pm motorsport na pulawskiej / diagtronik w jankach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosi:

Czyli po zmianie coolera na nieco większy z miejsca mam stroić ? Nie ma jednak jak honda i hondata - sama na wszystko reagowała :)

Chciałem poczekać na wydech itd - może wtedy ale raczej lajt bym chciał by nie katować turbin jakoś dmuchaniem na maxa :)

Diagtronik to drogotronik - nie sądzę by chcieli dłubać coś z coolerami - a jeżeli już tak to poproszą pewno parę tysi za zdjęcie zderzaka :)

Za skasowanie błędu u nich zapłaciłem 250pln... i wywaliło mi go ponownie... Wolę Panów omijać - tym bardziej że wolą chyba turbo gnojki niż turbo benzyny :)

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 20:07_________________________________________________

zlozyc do kupy to kazdy umie

No właśnie kolo który miał to umieć poddał się więc szukam. Przez telefon to wszyscy umieją a jak przychodzi do rzeczy to "panie się nie da".

Nie wiadomo może kto mi to zrobi profi ? Chodzi o to że nie chcę by było nieszczelnie i by nie poobcinać wszystkiego co się da + zderzak by w miarę możliwości przytwierdzili na miejsce :)[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 20:12_________________________________________________

podobno :) tylko tyle ?

pm motorsport na pulawskiej

Sami to robią czy ktoś im to robi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosi:

Czyli po zmianie coolera na nieco większy z miejsca mam stroić ?

Nie...

Zapytaj Norbiego gdzie zmienial u siebie coolery na RS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...