Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?


martin a4

Ktore Lampy kupic  

  1. 1. Ktore Lampy kupic



Rekomendowane odpowiedzi

2.

btw, jakis czas temu miales w avatarze auto z diodami z tylu... twierdziles, ze to Twoje bylo, wiec jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.

btw, jakis czas temu miales w avatarze auto z diodami z tylu... twierdziles, ze to Twoje bylo, wiec jak?

To było auto Trzenia :rolleyes: ale to już było :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było auto Trzenia :rolleyes: ale to już było :przebiegly:

Auto Trzenia jest wszędzie :polew: Wystarczy że mi się śni po nocach bo z zewnątrz wygląda tak jak będzie wyglądało moje przyszłe B6 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, jakis czas temu miales w avatarze auto z diodami z tylu... twierdziles, ze to Twoje bylo, wiec jak?

bez komentarza :polew: :polew: :polew::tongue4: :tongue4: :tongue4::kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, tylko ze on ma z czerwona obwódka a ta z allegro narazie jest dostępna z czarna. Na czarnym aucie to będzie się zlewało, a ja mam np granatowe to będzie trochę widoczne, ale i tak się chyba skusze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, tylko ze on ma z czerwona obwódka a ta z allegro narazie jest dostępna z czarna. Na czarnym aucie to będzie się zlewało, a ja mam np granatowe to będzie trochę widoczne, ale i tak się chyba skusze :)

Nie prawda :)

Ma z ciemna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, tylko ze on ma z czerwona obwódka a ta z allegro narazie jest dostępna z czarna. Na czarnym aucie to będzie się zlewało, a ja mam np granatowe to będzie trochę widoczne, ale i tak się chyba skusze :)

Nie prawda :)

Ma z ciemna

A niby skad to wywnioskowałeś ? Po zdjęciach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wywnioskowalem, bo nie musialem.[br]Dopisany: 01 Styczeń 2009, 18:53_________________________________________________Widzialem auto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze względu na to iż mój temat został przeniesiony do kosza podepnę się pod ten temat:)

Przymierzam się do zakupu LEDów na tył do SREBRNEJ A4 B6.

Uważam iż oryginalny wzór lamp najlepiej pasuje do B6, nie jestem fanem żadnych świecidełek i lexuso podobnych lamp nadających się do wypasionej calibry prosto z wioski.

niektórzy napiszą - zostaw sobie oryginalną - okey zgadzam się ale jest problem co do włożenia DIOD LED do oryginalnych lamp... dlatego szukam lampy LED jak najbardziej zbliżonej do oryginalnego wyglądu.

najbardziej do gustu przypadła mi ta lampa:

97bbc058d061f08a.jpg

czy ktoś ją posiada na swojej B6tce ? czy może ktoś widział konkretnie na srebrnej ?

byłbym wdzięczny za info.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukaj Moja A4 bo pamietam ze ktos mial..:) na szarym aucie chyba.. :mysli:

Ktos narzekal na te lampy ze sa kiepskiej jakosci.. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk że są kiepskiej jakości tzn ?

chociaż z tego co widzę to każdy po przygodzie z LEDami powraca do serii :)

ta myśl jest warta zastanowienia ;-)

pozdros

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Ledy z allegro często wykonane są z kiepskich materiałów i nie dopasujesz ich tak idealnie jak oryginałów. Zawsze gdzieś będą odstawać...

Ogólnie na zdjęciu wygląda dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie na zdjęciu wyglądają całkiem dobrze... ale nie kupię ich gdy nie zobaczę jak wyglądają na aucie.

widzę iż nikt takowych nie posiada, ani nikt tak jak ja nie znalazł auta a takimi lampami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie na zdjęciu wyglądają całkiem dobrze... ale nie kupię ich gdy nie zobaczę jak wyglądają na aucie.

widzę iż nikt takowych nie posiada, ani nikt tak jak ja nie znalazł auta a takimi lampami ?

A udowodnic Ci ze:

nie szukales, albo ze nie umiesz szukac..? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...