Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprzedaż A4 b6 Avant na części, czy w całości


nowakd14

Rekomendowane odpowiedzi

Popraw drugie zdj bo nie mogę zobaczyć co tam jest . Fajna opcja ,nie full ale dużo nie brakuje

Co do historii to sam zaczęłes tworzyć i nie dziw się ze masz takie komentarze a nie inne

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Do full wersji trochę brakuje i widziałem lepsze. A o 2.5 TDI krążą legendy, nie wiem, gdzie trzeba się chować, żeby o nich nie słyszeć :whistling: Też kiedyś kupiłem minę - rok było ok, a później więcej stał na kanale niż jeździł. Mówiłem sobie: "a co tam, kilka stówek i będzie jeździł", aż sprzedałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 14 tys zrobić lepsze zdj i pójdzie. Fajne wyposażenie i ktoś to weźmie

Za więcej nie pójdzie bo nie jest full. Środek fajny ale z zewnątrz zwykła

Gdybyś chcial na części to coś ok tego wyciagniesz ale to trochę potrwa

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pezez niektóre takie osob naprawdę odechciewa się zakładać jakiekolwiek tematy na tym forum, bo zamiast normalnej pomocy otrzymuje się wiadrem wody w twarz, od osób, które chyba myślą że złapały Pana Boga za nogi kupując swój samochód. Nawet gdyby tak było, to chyba nie jest normalnym rzucać komuś odpowiedziami typu "twoje auto napewno jest od turasa", unosząc się swoim egoizmem. Po co takie stwierdzenia? niech jest... Kupiłem to auto od turasa, ale to nie jest odpowiedz na moje pytanie.

Oczywiście nie mówię tu o wszystkich, a o małej części forumowiczów, bo jednak wíększość okazuje się być pomocna i założeniem oczywistym jest fakt, że na forach technicznych ludzie mają możliwość pytania na co odpowiadająca osoba powinna odpowiedzieć, a jeśli nie ma nic do powiedzenia na dany temat, bądź ma odpisywać rzeczy nieistotne, to lepiej niech w ogóle nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając temat i opowiadając też swoją historię powinieneś liczyć się z krytyką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto fajnie wypasione, nie ma co. Najważniejszy jest stan techniczny: Silnik , napęd, zawieszenie i hamulce. Jeżeli to wszystko działa to sprawy estetyczne można poprawić przy odrobinie samozaparcia i chęci, powoli bez pośpiechu.Na forum i wogóle w internecie jest sporo tematów i filmików na temat poprawiania wyglądu elementów wnętrza, renowacji przycisków , tapicerki itd. Można samemu dużo zdziałać i nie musi to kosztować majątek. Pytanie czy masz jakiekolwiek zdolności manualne i przede wszystkim czy ci się chce. Tym bardziej, że już sporo w to auto wpompowałeś.

Sam musisz odpowiedzieć sobie na te pytania.

Edytowane przez iwadrian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście weekendy jak najbardziej mogę poświęcić temu autu, sama przyjemność "dłubać" przy aucie. Myślę że najrozsądniej było by wpompować w niego jeszcze trochę, żeby wyglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel naprawić, plastiki do regeneracji i już będzie inaczej wyglądał ;) powiedz, jak wygląda stan lakieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo, dosyć dużo małych rysek, ale bez uszkodzeń warstwy "bazy", raczej są na klarze, przydało by się polerkę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sluchaj tych niektorych cymbalow na forum co tylko chwala swoje bo sami jezdza sztruclami z 500k na blacie, bo ma fotel nie wytarty i przelaczniki ladne( bo wymienil handlarz albo prywaciarz przed sprzedaza w garazu) tak tak niemcy tez to robia, bo widzi w takim naiwniaku polaku januszu potencjalnego leszcza do ogolenia, bo sprzedaje ujezdzona padline ktora mu sie zaamortyzowala.

85% na forum ma auto od 2 lub 3 wlasciciela i mysli ze ma cud maline nietykana.

Jestes nielicznym na forum ktory sie nie wstydzil napisac ze wlozyl tyle i tyle w auto, a tak naprawde to polowa tych co jezdza b6 wlozyli tyle samo albo jeszcze wiecej i pisza ze to eksploatacja

Zrob te pierdoly w srodku i smigaj, masz v6 pod maska, torsen z tylu + wypas ktorego wspolczesne 3-5 latki marek nie premium nigdy miec nie beda

Nawet jak to auto cie juz kosztowalo 30k, to za to nawet nie kupisz fabii w salonie po ktorej wyjezdzie mialbys od razu depresje porownujac wlasciwosci jezdne i kulture pracy silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sluchaj tych niektorych cymbalow na forum co tylko chwala swoje bo sami jezdza sztruclami z 500k na blacie, bo ma fotel nie wytarty i przelaczniki ladne( bo wymienil handlarz albo prywaciarz przed sprzedaza w garazu) tak tak niemcy tez to robia, bo widzi w takim naiwniaku polaku januszu potencjalnego leszcza do ogolenia, bo sprzedaje ujezdzona padline ktora mu sie zaamortyzowala.

85% na forum ma auto od 2 lub 3 wlasciciela i mysli ze ma cud maline nietykana.

Jestes nielicznym na forum ktory sie nie wstydzil napisac ze wlozyl tyle i tyle w auto, a tak naprawde to polowa tych co jezdza b6 wlozyli tyle samo albo jeszcze wiecej i pisza ze to eksploatacja

Zrob te pierdoly w srodku i smigaj, masz v6 pod maska, torsen z tylu + wypas ktorego wspolczesne 3-5 latki marek nie premium nigdy miec nie beda

Nawet jak to auto cie juz kosztowalo 30k, to za to nawet nie kupisz fabii w salonie po ktorej wyjezdzie mialbys od razu depresje porownujac wlasciwosci jezdne i kulture pracy silnika

Dzięki za te kilka słów otuchy :)

Myślę, że nie ma czego się wstydzić. Trzeba być realistą i racjonalnie oceniać stan rzeczy, choćby dlatego żeby jeszcze bardziej nie być stratnym i kiedyś nie żałować, że się czegoś nie zrobiło.

Co do wyposażenia, to naprawdę sam jestem w szoku, że do auta z 2002r wkładali takie rzeczy, choć dziś w 2016r brakuje mi trochę w tym aucie możliwości włączenia muzyki z telefonu lub jakiegoś portu USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


brakuje mi trochę w tym aucie możliwości włączenia muzyki z telefonu lub jakiegoś portu USB.

Hasło YATOUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...