Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z racji małej ilości czasu do pochwalenia się furą, zacznę od krótkiego opisu i trzech zdjęć, reszta w późniejszym terminie :grin:

B8, 2xS-Line, Q, 177KM, 12r, B&O, Elek klapa, Radar, Bix, Daytona Gray, 19'', 2xPDC, Czerń, Basic itp.



A więc, po przygodach z B6 i B7 oczywiście przyszedł czas nowy samochód, poszukiwania zaczęły się od B7 3.0TDI, przez golasa B8 przedlift, aż do B8 lifta ?
Pierwszym egzemplarzem który miałem okazję oglądać był lift, ulepiec 1/3 S-line z oryginalnym lakierem tylko na drzwiach PT, ale za to miał 3.0 i największy atut jaki Audi może być - kolor - czerwony :jerk:
Odpuściłem i skończyłem na tym paździochu poniżej :decayed:

A więc jest to A4 B8 2012 rok, 2.0TDI 177KM z jedynym, oczywistym napędem Quattro. Przelot przy zakupie ok 160tyś km.

Z wyposażenia

pakiet S-Line zewnątrz
pakiet S-line wewnątrz
pakiet czerń - Black Edition
Bang&Olufsen
Bixenon
Elektryczna tylna klapa
Aktywny tempomat
Asystent awaryjnego hamowania
Asystent pasa ruch
Pakiet LED
Grzane stołki
PDC przód + tył + wizualizacja
3G Basic
Kierownica ścięta
Felgi 19 Rotor
Lakier Daytona Grey
Czujnik deszczu
Multifunkcja
Bluetooth
itp o których zapomniałem.

Plany :


Podwójny wydech + dokładka S-line + końcówki 100mm [ZROBIONE]
Lusterka S4 Lift + składanie [ZROBIONE]
Moduł zamykania klapy z kluczyka [ZROBIONE]
Program na 215KM [ZROBIONE] 218KM
Większe hamulce (chyba S4) [ZROBIONE] Przód 4'ro tłok Q5 Brembo + tył S4
Felga na przyszły sezon 20'' [ZROBIONE] 20'' C7 + OPONY SC6
Nakładki pedałów
Przyciemnić szyby piecowo przód + tył folia


Zrobione od momentu zakupu


Lipiec : Położona powłoka kwarc + polerka całego auta
Lipiec : Kompletny rozrząd w VAG Serwis
Test zegarów
Temp oleju + lap timer
Zmiana loga powitalnego na RS - wieś tańczy i śpiewa :D
Siatka bagażnika
Dołożenie koła zapasowego zamiast zestawu naprawczego
Lusterka z S5, składane, fotochrom
Dołożenie wewnętrznego lustra fotochrom
Asystent świateł drogowych
Zamykana klapa z kluczyka
Dysze spyskiwaczy mgiełkowe od A4 B9






Zdjęcia póki co, większość z aukcji.

834492101_1_1080x720_bodaytonaquattroory

834492101_15_1080x720_bodaytonaquattroor

834492101_16_1080x720_bodaytonaquattroor

834492101_6_1080x720_bodaytonaquattroory

834492101_7_1080x720_bodaytonaquattroory

834492101_8_1080x720_bodaytonaquattroory

834492101_9_1080x720_bodaytonaquattroory

834492101_12_1080x720_bodaytonaquattroor

834492101_13_1080x720_bodaytonaquattroor

20160805_104747.jpg

20160716_203259.jpg


20170311_091830.jpg

Nowe heble : 345mm Brembo przód + 300mm tył S4, oczywiście u DEV'a.

 

20170506_142311.jpg

20170506_142337.jpg

20170506_142344.jpg



A tutaj już z lustrami S4.

20170506_142524.jpg
 




A tu przymiarka hebli od Q5 z felgą 17calową. Ledwo, bo ledwo ale się mieści :blink:

20170608_153130_Kopiowanie.jpg

 

20170608_153142_Kopiowanie.jpg

 



11.07.17

Wpadły nowe koła od C7 20 cali + nowe opony SportContact 6 255/30
Trzeba tylko znaleźć chwile by je założyć :)

20170711_164358_Kopiowanie.jpg

20170711_164722_Kopiowanie.jpg

20170711_165429_Kopiowanie.jpg


Listopad

 

 

 

20171022_163458 (Kopiowanie).jpg

20171022_163507 (Kopiowanie).jpg

20171022_163523 (Kopiowanie).jpg

Opublikowano

Piękna i niezły wypasik :naughty: Daytona grey po umyciu świeci się niesamowicie :wink:

Jakieś mody w planach?

Opublikowano

Gratulacje ladnej sztuki! :-) Niech sie sprawuje :-)

PS. ale czekamy na wiecej zdjec...

Opublikowano

Daytona grey po umyciu świeci się niesamowicie :wink:

true :)

Opublikowano

Piekna ! Bezawaryjnosci !

Tapniete z SGS7

Opublikowano

śliczna jest! co tam w niej będziesz modził?

Opublikowano

Gratki :) i masz najlepszy kolor - jak mój hehe

Opublikowano

19 na 20" zamoenic i śmigać bezawaryjnie życzę :- )) jest idealna

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka bezawaryjnosci zycze

Opublikowano

Zdrowe autko. Bezawaryjnosci :)

Wydech na dwie strony i będzie bajka

Opublikowano

Piękny potworek :slina::kox: oby się sprawował :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Piekna :) Bezawaryjnosci :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W odpowiedzi na powyższe posty zaktualizowałem co nie co :)

Opublikowano

Kolor auta robi robotę

Opublikowano
  • Autor

Gdybym nie wpadł na pomysł położenia powłoki wraz z polerką, to już by była opierdzielona folią w Misano, Nagaro lub ten żółty, którego nazwy nie pamiętam :D A że już wydałem kasę na lakier, to trochę szkoda go teraz zaklejać. Ale fakt, Daytona ładnie się mieni w słońcu ^_^

Edytowane przez JawoR36

Opublikowano

piekne auto :-) choc osobiscie jestem milosnikiem chromow wokol szyb ale akurat tutaj ich brak nawet pasuje - takie bardziej grozne :-)

Opublikowano
  • Autor

post-71534-1478685059,1934.jpg

post-71534-1478685059,1934_thumb.jpg

Edytowane przez JawoR36

Opublikowano

Drzwi od A5 będziesz wstawiał? :D

Opublikowano

Po lift z pakietem S-line robi robotę, a do tego z tym kolorem :kox::kox::kox: Kilka zmian kosmetycznych i będzie mega :naughty:

Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności :)

Opublikowano
  • Autor

Drzwi od A5 będziesz wstawiał? :D

Wiesz co, takie dostałem, właśnie ustalam czy to ma prawo pasować ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.