Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Składamy życzenia świąteczno noworoczne....2008/2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego w te świąteczne dni , dużo zdrowia , pieniążków i mase prezencików :) i dobrej zabawy na sylwestra :cool1:

Opublikowano
uniwersalne-zyczenia-swiateczne-ponad-podzialamii.jpg
Opublikowano

Dużo zdrówka szczęścia i słodyczy w nadchodzące święta

Solarek życzy :>

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich forumowiczów :hi:

Opublikowano

Wszystkiego dobrego w nowym roku i wesołych świąt.

Wszystkim Wam życzę:

-dużo kasy

-dużo zdrowia

-bezawaryjności autka

-ROZWAGI na drodze

i szczęśliwego przejechania przez zbliżający się rok

pozdro :good:

Opublikowano

Ja tez się przyłącze do życzeń wszystkiego najlepszego , zdrowia szczęścia no i B 8 pod choinką :naughty::guma:

Opublikowano

ugubugu gigu hugu

Opublikowano

Ja również życzę Wszystkim Świąt radosnych i spokojnych, spędzonych wśród najbliższych, a w Nowym Roku aby szczęście Was nie opuszczało ani na chwilę, również podczas podróży Waszymi :a4fan: Jeszcze duuużo zdrówka i kasy coby można pozwolić sobie na zmianę modelu na nowszy :oczko:

Opublikowano

Przede wszystkim zdrowia bo zdrowie najważniejsze.A do tego aby kolejny rok był lepszy niż ten.I wszystkiego wszystkim naj... naj... :hi:

Opublikowano

najlepszego panowie i panie :hi:

Opublikowano

Ze swej strony, chciałbym życzyć, aby te Święta nie były dla Was tylko corocznym rytuałem. Obchodzimy Boże Narodzenie - to nie tylko prezenty i choinka, ale czas, kiedy odradzamy się na nowo, razem z Chrystusem;) Życzę Wam, żeby w Waszych rodzinach chociaż przez czas Świąt panowała zgoda i ciepła atmosfera, bo to jest cenniejsze od wszystkich rzeczy materialnych;] Również życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku - oby był lepszy, niż poprzedni;]

Opublikowano

SERDECZNE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE DLA WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW I ICH 4 KÓŁEK :)

RADOŚCI Z KOMFORTU, MOŻLIWOŚCI POD MASKĄ I UŚMIECHU ZA KIEROWNICĄ

ŻYCZY ARIELKA

Opublikowano

WESOŁYCH SWIĄT !!

Opublikowano

Anioł w polu ostro kima

bo za dużo wypił wina,

a Mikołaj też nie lepszy

pije wódkę wszystko pieprzy

A choinka w chacie stoi

śmierdzi bardzo aż łeb boli

Pod choinką stoi browar

no i wódka Luksusowa.

Szczęścia, zdrowia, powodzenia,

w dniu Bożego Narodzenia

Opublikowano

Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,

by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,

by kolacja wigilijna wniosła w serca spokój

a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.

By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,

by spokojna przerwa ukoiła złość

by sylwester zapewnił szampańską zabawę,

a kolędowych śpiewów nie było dość.

SZEROKOŚCI

Opublikowano

Wszystkiego Naj Naj Naj !!! Codziennie, nie tylko w Święta.

Opublikowano

Najlepszego :hi:

Opublikowano

zdrowych wesołyś świat , by wasze turbiny pompowały cisienia tyle ile trzeba ,by wasze A4 zawsze wygladały pieknie, dobrych hamulców, i zadowolenia z Audiczek :)

Opublikowano

Naj Naj dla wszystkich fanów i fanek CCCO i nowego Audi pod Choinką - jak nie tego roku to następnego, a jak nie to może następnego a jak ....... :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.