Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wady i zalety A4 B8 2.0 TFSI 252KM


Kosmita

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, sanczo17 napisał:

ale to nie jest problem pompy

pompa to osobna rzecz tego kompletu którą powinniśmy wymienić przy wymianie tej obudowy

problem jest po stronie tej obudowy odlew nie jest spójny i jednolity i się robi rozwarstwienie

pokaże to na foto zaznaczyłem to kółkiem na czerwono

 

Whats-App-Image-2021-07-28-at-12-54-29-1

Tak masz rację a ja użyłem skrótu myślowego. Czyli to podchodzi pod gwarancję jak mniemam. Ponoć obudowy HEPU są bez tej wady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy byly montowane poprwione wersje? Ja wiem, ze sie zdarzaja wpadki ale k... w B8 po 250tys nie bylo problem, w Nissanie za 1/3 ceny B9 tez spoko a tu co chwile cos :/. Przewaga dzieki technice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, gsa napisał:

Wiadomo kiedy byly montowane poprwione wersje? Ja wiem, ze sie zdarzaja wpadki ale k... w B8 po 250tys nie bylo problem, w Nissanie za 1/3 ceny B9 tez spoko a tu co chwile cos :/. Przewaga dzieki technice...

Te pompy czy raczej obudowy to temat rzeka na zagranicznych forach. Ciekaw jestem, czy mi uznają gwarancję skoro nie byłem u nich na serwisie choć o tym ani słowa gość nie wspominał kiedy mi to wymieniali. Tak gwarancja jak się coś stanie to ma Pan spokój stwierdził Pan w ASO. Zobaczymy za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, vvalery napisał:

Te pompy czy raczej obudowy to temat rzeka na zagranicznych forach. Ciekaw jestem, czy mi uznają gwarancję skoro nie byłem u nich na serwisie choć o tym ani słowa gość nie wspominał kiedy mi to wymieniali. Tak gwarancja jak się coś stanie to ma Pan spokój stwierdził Pan w ASO. Zobaczymy za miesiąc.

Taa tylko kazda gwarancja ma swoj koniec. Swietne podejscie. Moze za duzo wymagam, ale z premium to ma niewiele wspolnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy problem cieknącej cieczy chłodzącej z obudowy dotyczy także CYMC? Mam ten silnik w allroad z 2017 z USA, przebieg 130 tys. km i jest sucho. Czy oprócz tego te silniki mają jeszcze jakieś słabe punkty i powtarzające się usterki, na które trzeba zwrócić baczniejszą uwagę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2024 o 20:20, doggie napisał(a):

Witam. Czy problem cieknącej cieczy chłodzącej z obudowy dotyczy także CYMC? Mam ten silnik w allroad z 2017 z USA, przebieg 130 tys. km i jest sucho. Czy oprócz tego te silniki mają jeszcze jakieś słabe punkty i powtarzające się usterki, na które trzeba zwrócić baczniejszą uwagę? 

Wpisz w YT to zobaczysz amerykański wątek. Następną rzeczą jest pocenie pokrywy skrzyni biegów S tronic. Zawsze się poci i nie wiem co by robili przy wymianie ale tak będzie, czy to nowa czy stara.

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...