Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Idą święta co byście chcieli pod choinke?;P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

maszyna do cofania czasu

wiadro swietego spokoju

kilo amnezji

alzheimer permanentny w proszku

karabin, 3 granaty, przycisk uruchamajacy glowice nuklearne

no niewiele bym chcial

Opublikowano

cos, co by mnie wkoncu zdziwilo

oraz mozliwosc dobrego startu w zupelnie innym, logicznym kraju

numery na kumulacje powyzej 10 baniek (ostatnie zyczenie kasuje w/w dwa)

Opublikowano

Ewe Longorie :kox:

Eva-Longoria-47.JPG

Opublikowano

Ewe Longorie :kox:

Eva-Longoria-47.JPG

zapakowaną w pudełku czy w jakimś worku ? :polew: bardzo oryginalny ten prezent :good:

Opublikowano

r8 spokojnie starczy oraz kąplet zimówek do niego :polew: , dobra żartuje zderzaki RS-owskie stykna . z góry dziękuje :evil:

Opublikowano

żeby się igły na podłogę z choinki nie sypały...

Opublikowano

Ja sam sobie zrobiłem prezent pod choinke - 4 nowe amorki, które przyjadą do mnie w wgilie :> Chiałbym jeszcze felgi 18" od RS6 :kox:

Sławuś a myślałem, że może jakąś kołyskę lub spacerówkę :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 21:33_________________________________________________

żeby się igły na podłogę z choinki nie sypały...

Przemas sztuczna sobie strzel i po kłopocie :wink4:

a ja zdrówka...reszte można kupić :)

Dacia Sandero :embarrassed:

Opublikowano

ja bym chcial zeby moi bliscy byli zdrowi bo bez tego wszystkie inne przyjemnosci ziemskie nie maja raczej sensu...

przepraszam ze tak pesymistycznie ale bratu mojej dziewczyny troche sie zdrowie popsulo i to teraz wlasnie przed swietami :(

Opublikowano

Ja sam sobie zrobiłem prezent pod choinke - 4 nowe amorki, które przyjadą do mnie w wgilie :> Chiałbym jeszcze felgi 18" od RS6 :kox:

Sławuś a myślałem, że może jakąś kołyskę lub spacerówkę :gwizdanie: :tongue4:

Z takiego prezentu tez bym sie bardzo ucieszył :kox: pewnie nie tylko ja :naughty:

Opublikowano

Z takiego prezentu tez bym sie bardzo ucieszył :kox: pewnie nie tylko ja :naughty:

noo nie tylko Ty :decayed:

wozek z logo klubu pod choinke :kox::polew:

Opublikowano

Koniecznie z :quattro::kox:

Opublikowano

Z takiego prezentu tez bym sie bardzo ucieszył :kox: pewnie nie tylko ja :naughty:

noo nie tylko Ty :decayed:

wozek z logo klubu pod choinke :kox::polew:

...no to dajcie znac jak cos,zamowimy projekt u Malika

Koniecznie z :quattro::kox:

...ja pomyslalem sobie ,ze wszystkie sa na tyl naped,ja w swojej kolekcji posiadam 2 trzykolowce -wiec quattro w takiej wersji-chyba nie przejdzie... :wink4:

Opublikowano

Wózki full wypas. I jaki poziom bezpieczeństwa: zagłówek,osłonki na pasy,5 punktowe pasy bezpieczeństwa,osłona na nogi. :kox:

Jeszcze powinni zamontować klatkę bezpieczeństwa :polew:

A tak na serio to niezły patent :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.