Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm tak z ciekawości zapytam duża jest przebitka?:)Czy raczej chodzi o lepszy stan techniczny ?!

Opublikowano

hmm tak z ciekawości zapytam duża jest przebitka?:)Czy raczej chodzi o lepszy stan techniczny ?!

jak chcesz porównać w taki sposób że na allegro widziałem tańsze to nie ma żadnej przebitki nawet wychodzi drożej.... :cool1:

auto od 1 właściciela, bezwypadkowe serwisowane przebieg 98 KK + plus komplet zimówek po jednym sezonie,więc coś za coś .... :hi:

Opublikowano

Nie no ja wiem Wypsiu, że okazje z alledrogo zawsze prędzej czy później wychodzą bokiem :mysli: tak z ciekawości chciałem po prostu zapytać ile np u was taka śmigawka jak ta polóweczka?:)

Opublikowano

Nie no ja wiem Wypsiu, że okazje z alledrogo zawsze prędzej czy później wychodzą bokiem :mysli: tak z ciekawości chciałem po prostu zapytać ile np u was taka śmigawka jak ta polóweczka?:)

wysłałem Ci PW

Opublikowano
  • Autor

tylko musisz jeszcze doliczyc 1000 Euro za fatyge Wypsia :decayed:

Podobno Szamek zapłącił mu 900 i do dziś budzi się z krzykiem w nocy :gwizdanie:

Opublikowano

jakbym wiedział, że tak będzie to bym dorzucił tą stówke i miałbym spokój :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

dla Szamka zrobiłem wyjątek bo mi przedstawił zaświadczenie od dochodach i swoją sytuacje finansową na papierze ..... :cool1:

Opublikowano

dla Szamka zrobiłem wyjątek bo mi przedstawił zaświadczenie od dochodach i swoją sytuacje finansową na papierze ..... :cool1:

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

biedny bezrobotny z B5 i B7 :rolleyes:

Opublikowano

biedny bezrobotny z B5 i B7 :rolleyes:

no niestety tacy są najgorsi ... :naughty:

tu się marze i świruje biednego żuczka.... :smutas: a dwie furmanki w chacie......... :decayed:

Opublikowano

biedny bezrobotny z B5 i B7 :rolleyes:

no niestety tacy są najgorsi ... :naughty:

tu się marze i świruje biednego żuczka.... :smutas: a dwie furmanki w chacie......... :decayed:

pokaż mi, gdzie kiedykolwiek tak pisałem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Uff ciężki dzień dziś mam... na kacu w robocie :confused4:

Opublikowano

Uff ciężki dzień dziś mam... na kacu w robocie :confused4:

...a dobrze Ci tak,było tyle nie chlać ... :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj będą zawierane najkorzystniejsze umowy dla klienta :) (byle by tylko odszedł jak najszybciej i dał spokój) :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Jakoś przetrwałem ;)

Opublikowano

Widzę Lukasera że podjąłeś dobrą decyzje :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=211468.0;topicseen

jeszcze tylko Bieńka namów do sprzedaży na części bo widziałeś na Facebooku w jakim stanie ma łapska ...... :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ty sie tam nie mądrzyj, naprawiłeś swój podłokietnik, co go w stanie nieważkości rozczłonkowałeś ?? :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 21:36_________________________________________________a tak swoja droga, to kiedy na ta VW jedziecie?

Opublikowano

ja jak dobrze pójdzie to 28 ruszam na pomorze ... :cool1:

Szamek podobno rusza 22-23 tydzień wcześniej bo wiesz on bez silnika .... :evil2:

Opublikowano
  • Autor

z buta idzie, bo szkoda mu b7 :naughty:

Ale dogadał sie z Bieńkiem i po drodze pomoże mu furmanke na części rozebrać :polew:

Opublikowano

:takiego: :takiego: :takiego: :takiego:

AVF, skrzynia 6stka i parę innych gratów już jest na miejscu

1310499078272.jpg

1310499090922.jpg

możecie sobie pogadać, ale i tak was kiedyś objadę :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.