Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

No i Szymek odjebałeś z kierunkiem :gwizdanie:

trochę :confused4: ale już jest założony nowy, a na wiosnę wizyta u blacharza :gwizdanie:

Łukasz kiedyś rozmawialiśmy na temat twoich wewnętrznych listew, malowanie ich itp. zrobiłeś już to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee dałem sobie z tym spokój. Chyba zostanie drewienko tak jak jest, a w przyszłości w B7 bedzie od razu;)

to kiedy się przesiadasz do B7 :kox: ?

cos strasznie cicho w temacie sobotniego spociku łódzkiego...0 zdjęć komentarzy...hmm dziwne?! :no:

Mateusz coś słabo szukałeś... http://www.6sense.pl/gal/#/content/pictures1/ :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was pytanie czy znacie jakiegoś Dobrego i w miarę rozsądnego z cenami lakiernika samochodowego w kutnie lub okolicach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was pytanie czy znacie jakiegoś Dobrego i w miarę rozsądnego z cenami lakiernika samochodowego w kutnie lub okolicach....

Łukasz ostatnio malował dokładki itp. wal do niego :wink4: z tego co pamiętam też trochę szukał lakiernika :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, choć ja wybrałem Bardzinek, bo byli tańsi. Ten Kowalczyk ma bardzo dobrą opinię i robi tylko raczej takie wypasione autka,ale i ceny jego usług są wysokie. nie pamietam ile za element brał,ale między nim, a bardzinkiem wyszło różnicy jakieś 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam,to w granicach 250zł

...bo tu mi powiedzieli 150-200 euro zależy jakie jest uszkodzenie .... :wallbash::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mocno masz pogniecione te drzwi? kiedy sie do PL wybierasz? ja miałem uszkodzony przedni błotnik i chyba wzieli 100zł za naprawę, za malowanie tak jak pisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie tak dużo jebła mi przednim kołem dobrze że szybko nie jechała aby morda jej się odbiła na szybie w drzwiach ....suka .... :ranting1:

d5106ea29881da63med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem im e-meila z dokładnymi fotkami aby w przybliżeniu zrobili wycenę czekam na wiadomość... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...