Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

he he :) ale działasz tutaj w kutnie ?! no ja to nie byłbym takim optymistą jest grudzień czyli prezenty a później to sie zobaczy jak to dalej będzie działało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko tutaj nikt sie nie przyczepi. A wywalili Ci podpis nie dlatego,ze sobie reklame rozbiles,ale za to że był za duzy. Zdjecie plus te odnośniki z tekstem do reklam i komuś sie nie spodobało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa to o to poszło :gwizdanie: w sensie podpis dłuższy niż wszystkie posty użytkownika razem wzięte :polew:

Dziex lukasera za link :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja trochę z innej beczki... Zakupiłem alusy 16" BBS z oponami 225/60 R16 i załadowałem je do swojej A4 ( nie chwalę się, ale wygląda dosyć ciekawie :) ) mam pół centymetra odległości między: opona-górny wahacz, ale dało radę jeździ i nic nie trze a wygląda jak ciągnik :) jak zrobię zdjątka to podeślę... a mówili mi, że się nie da :):):) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno ja jade ze swoja kobietą, prawdopodobnie wezme 2 turystów :)

turystów kierowców? :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 14:29_________________________________________________

a ja trochę z innej beczki... Zakupiłem alusy 16" BBS z oponami 225/60 R16 i załadowałem je do swojej A4 ( nie chwalę się, ale wygląda dosyć ciekawie :) ) mam pół centymetra odległości między: opona-górny wahacz, ale dało radę jeździ i nic nie trze a wygląda jak ciągnik :) jak zrobię zdjątka to podeślę... a mówili mi, że się nie da :):):) hehe

pokaż foty jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty no prawie jak allroad :naughty:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 18:03_________________________________________________PS. Masz chyba ten sam kolor co Szymon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te opony wyglądają na jakieś strasznie wysokie mimo że mają profil 60 ja mam 65 i wydaje mi się że u mnie jakoś niższe są-jakieś zludzenie :naughty:

pokaż fote od tyłu jak wygląda przy tej szerokości kapcia :wink4:

Ty no prawie jak allroad :naughty:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 18:03_________________________________________________PS. Masz chyba ten sam kolor co Szymon...

kolor inny, mój jest granatowy a dokładniej LZ5L :wink4:

u mnie na zimowych tak wygląda :decayed: i kolor trochę się różni :cool1:

PC152520.jpg

PC152521.jpg

PC181725.jpg

PC181727.jpg

PC181728.jpg

PC291731.jpg

PC291734.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tamte 17stki sprzedałeś? czy na lato trzymasz?[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 14:50_________________________________________________Ładnie masz tam odsnieżone, może byś u mnie pod blokiem ogarnął :naughty:

kubek z ery Ci dam z autografem "prezesa" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem problem mnie tutaj zagnał... znacie jakiegoś dobrego "pompiarza" w naszej okolicy???? zaglądam pod maskę ( czasem trzeba zobaczyć co tam się dzieje) i szlak mnie trafił... ropsko się z pompy leje... ostatnimi czasy wymieniłem: rozrząd + wszystkie płyny, klocki, tarcze i amory przód + tył to samo + jeszcze sprężyny i teraz w silnik wchodzę :) porażka :wallbash:

bo podobno tylko łódź zostaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tamte 17stki sprzedałeś? czy na lato trzymasz?[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 14:50_________________________________________________Ładnie masz tam odsnieżone, może byś u mnie pod blokiem ogarnął :naughty:

kubek z ery Ci dam z autografem "prezesa" :decayed:

17stki S-line poszły, ale teraz już na lato czekają AVUS'y :cool1:

co prawda zderzak mi się jeszcze trzyma to mogę podjechać na sprzątanie :naughty: :naughty: :naughty:

stary a skąd Ty taki autograf weźmiesz? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompiarza masz w Kutnie na Dybowie... :cool1: gościu zajmuje się pompami od wszelakiego sprzętu... musiałbyś podjechać i zapytać czy pomoże :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...