Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Berlingo/Partner - jakie różnice?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was wie czym różni się Berlingo od Partnera? Czy różnice są istotne? Oczywiście nie mówię o szczegółach w wyglądzie zewnętrznym. Po prostu muszę dokonać wyboru..

289718234.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się sugerował jakością ASO w Twoim mieście (jak rozumiem mowa o nowym aucie), w Kaliszu zdecydowanie wygrywa Citroen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - w Radomiu póki co wygrywa Peugeot - cena tej samej wersji jest sporo niższa niż w Citroenie. Obsługa też jest lepsza w Peugeocie, nawet od razu dali mi się przejechać (w Citroenie poczułem się jakbym był na bazarze). No i image - bardziej podoba mi się styl Peugeot.

Muszę się jeszcze zorientować jakie są ceny przeglądów etc, ale skoro technicznie są to identyczne samochody to chyba wygra Peugeot. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - w Radomiu póki co wygrywa Peugeot - cena tej samej wersji jest sporo niższa niż w Citroenie. Obsługa też jest lepsza w Peugeocie, nawet od razu dali mi się przejechać (w Citroenie poczułem się jakbym był na bazarze). No i image - bardziej podoba mi się styl Peugeot.

Muszę się jeszcze zorientować jakie są ceny przeglądów etc, ale skoro technicznie są to identyczne samochody to chyba wygra Peugeot. :)

ja tez sie zastanawiam nad kupnem jednego albo drugiego po nowym roku niestety musze zamienic moja a4 na ktorys z tych samochodzikow :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obydwa modele wczesniejsze (Pugeot Patner1 i Citroen BerlingoII) i jesli sie nic nie zmieniło konstrukcyjnie to róznią sie tylko grilem i wykończeniem w srodku. Choc jesli chodzi o osiagi jakos Partner o wiele lepiej sie zbiera (obydwa 2.0 HDI) jesli chodzi o spalanie to max 6litrów. ogólnie bardzo przyjemne i przestronne samochody :good:

Partnerem mój ojciec zrobił 600tys km bez większych awarii, pod koniec uszkodził sie jeden wtrysk jeżdził na 3 ale niedawno zamontowalismy nowy silnik z modelu 2004 i znowu odrzył samochodzik :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz jak kupisz partnera i Cie kiedys servis powaznie wk...rwi to mysle ze bede mogl pomoc :hi::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz jak kupisz partnera i Cie kiedys servis powaznie wk...rwi to mysle ze bede mogl pomoc :hi::cool1:

Pruszków :polew:

przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać... rozumiem że nie mafia tylko centrala Peugeota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze 4miesiecznym berlingo i mi sie dobrze jezdzi :) oprocz znaczka na masce chyba niczym sie nieróznia no i drobiazgami wyknczeniem wnetrzna wedługo mnie niewiem jak tam ze silnikami ale ja mam 1.6HDI i sobie całkiem radzi i jest cichy:> spalanie takze do duzych nienalezy wiec polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokos, nie wiem o czym mówisz, ale zapamiętam.. :decayed:

zapamietaj a jak sie spotkamy to mi przypomnij to Ci wyjasnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...