Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z autopoziomowaniem ksenonów


Piotr Baran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich
Mam problem z poziomowaniem świateł (ksenony)
Po kupnie auta wszystko działało, nie wiem czy coś mi się nie przewidziało ale doświetlanie w zakrętach chyba też było.
Problem pojawił się z lampami przeciwmgielnymi - prawy przestał działać, okazało się że żarówka ok więc do elektryka - bo na chłopski rozum coś nie tak z instalacją.
Ok - przeciwmgielne działają ale po wyjeździe z warsztatu po drugim lub trzecim uruchomieniu silnika - na fisie wyskoczył błąd autopoziomowania i rzeczywiście nie działa.
Wróciłem do warsztatu - ale z braku czasu auta nie zostawiłem (ponowne zdjęcie przedniej atrapy itd itp, a wyjazd do pracy dosłownie za 2-3 godziny) - na szybko śrubami przy reflektorach lekko obniżyłem poziom , by w trasie nie oślepiać tych z przeciwka i tak dojechałem na Ukraine.
Tutaj czasu mam od cholery - tylko wiedzy jak usunąć tą usterkę żadnej :(

Mógłby ktoś z Was - magików, rozszyfrować to co udało mi się odczytać za pomocą VAG CAN Pro +K i ewentualnie pomóc z naprawą (odczyt błędów poniżej)
Kupiłem VAG'a - a tak prawdę mówiąc pożytek z tego mam jak małpa z tableta

Numer Sterownika: 1T0
Nazwa: Dynamische LWR
Kodowanie: 03 0000005
SW: 0010

Znalezione bledy
1310(0x051E):ED Sterownik regulacji wysokosci zawieszenia Pamiec bledow do odczytania Lamp ON
1042(0x0412):25 Sterownik niezakodowany Brak lub zle nastawy podstawowe/adaptacja Lamp OFF sporadyczny
1317(0x0525):E8 Sterownik w zestawie wskazników Sygnal niezrozumialy Lamp ON
1539(0x0603):25 Reflektory nie zostały ustawione Brak lub zle nastawy podstawowe/adaptacja Lamp OFF sporadyczny
3(0x0003):EE Sterownik Defekt Lamp ON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...