Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

no całkiem ciekawe niepowiem musze poszperać co bedzie pasowało do naszych furek bo to chyba jest na CAN.

Może rozkminimy temat i sobie zbiorowo zamontujemy:)

Ja napewno robie światła dzienne w drogowych bo to wyglada na bardziej orginalne niż w halogenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/swiatla-dzienne-audi-skoda-volkswagen-modul-z-clh-i1575130063.html

Ja mysałem o tym, ale bende zglebiał temat i kolega kupował cos takiego do skody za 70zł ale bez funkcji odprowadzania do domu:) może cos da sie załatwić od tego gościa co mu sprzedał może tez bendzie miał patent na doświetlanie zakretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zapytać ale ja i tak dopiero za 3-4 miesiące bym chciał kupić wiec chyba narazie niema sęsu, zobaczymy jak ty bedziesz hamował:)

spoko mój silnik "od pralki" jest przyzwyczajony;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juby - zdecydowanie najfajniej jeżdżąca Audiczka, Lukasza też miodzio, ino moja babcia was wytrzęsła - do zobaczenia następnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ino moja babcia was wytrzęsła

twoja przy mojej to tapczan :tongue4: Ty i Łukasz najbardziej komfortowe:) wasze sa spokojne i wygodne a mój to nerwus poprostu zawieszenie 1BV :wink4:

o takich światlach dziennych mowilem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=37188.0;highlight=s-line+opis+b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy

rozpoczynam tutaj inicjatywe odtworzenia automobilklubu ziemi plockiej i prosil bym o osboby które by byly chetne byc czlonkami tego stowazyszenia, popytajcie znajomych, kolegów rodzine moze oni tez by byli chetni,

ruszmy to miasto zacznijmy organizowac w nim imprezy motoryzacyjne niech zacznie sie cos dziac

wstepnie powiem tak rozmawialem z prezydentem przed wyboram jest ZA wiec teraz bedzie musial pokazac ze tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, ja jestem za, zakładałem z kolegami SSKWP więc wiem jak to wygląda od strony prawno-praktycznej. w razie czego służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy

rozpoczynam tutaj inicjatywe odtworzenia automobilklubu ziemi plockiej i prosil bym o osboby które by byly chetne byc czlonkami tego stowazyszenia, popytajcie znajomych, kolegów rodzine moze oni tez by byli chetni,

ruszmy to miasto zacznijmy organizowac w nim imprezy motoryzacyjne niech zacznie sie cos dziac

wstepnie powiem tak rozmawialem z prezydentem przed wyboram jest ZA wiec teraz bedzie musial pokazac ze tak jest

Ja sie pisze! I tuner Mr Robak tez!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok bardzo mnie to cieszy w koncu jakis odzew od moich znajomych z innych forów, z tego forum i ogólnie z plocka i okolic obgadamy na spocie, ps juby jakbys mógl to zapros kramara tezby sie przydal zeby obgadac temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dejf hmmm to ty masz prototypowy egzeplarz grzebnietego silnika jak Mariusz??:) (kiedyś opowiadał ze robiliscie to równolegle) moze wpadniesz w czawartek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge sie delikatnie dzis spóźnić ale bendę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...