Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Licznik B6/B7 a'la B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest ktoś kto wie jak coś takiego ogarnąć?

Opublikowano

Zdaje sie że Vfiz

Opublikowano
  • Autor

ciekawe kto w PL :P hehe bo do Rosji jakos nie widzi mi sie jechac jak juz cos :D nie wiem jak Wam :decayed: bo efekt fajny

Opublikowano

Mega zarąbiste. 200usd sobe wołają plus na pewno wysyłka. Czas oczekiwania 1,5-2 miesięcy :)

Opublikowano

Eh panowie unlock pełnego fis i po sprawie. Temat przerabiałem, kłopot w tym że się zawiesza
Wróciłem do ustawień zwykłych bo przynajmniej chodzi jak trzeba.


tąpnięte z iPhone

Opublikowano

Eh panowie unlock pełnego fis i po sprawie. Temat przerabiałem, kłopot w tym że się zawiesza co potrafi wkur...ć:-(.

Wróciłem do ustawień zwykłych bo przynajmniej chodzi jak trzeba.

tąpnięte z iPhone

co ci się wiesza?? fis????

a co do tego co Rosjanie wymyślili to wszystko jest super, ale montaż tego w b6\b7 jest lekko mówiąc straszny:

https://www.drive2.ru/l/457362203612323880/

Opublikowano

Właśnie o tym pisałem. Rosyjski wynalazek zamontowany na próbę i co chwila zawiecha. Wróciłem do swojego.

tąpnięte z iPhone

Opublikowano

Właśnie o tym pisałem. Rosyjski wynalazek zamontowany na próbę i co chwila zawiecha. Wróciłem do swojego.

tąpnięte z iPhone

do swojego tzn. do zwykłego full-fis'a. czy vfiz'a???

Opublikowano

Sorry Łukasz źle opisałem [emoji17]powrót do zwykłego full-fis'a.

Rzecz w tym, że gość z Okolic Augustowa ogarniał te tematy. Dostałem wersje na test. Zanim wróciłem do domu blisko 400km fis zaczął wariować. Sypał błędami, zmieniał wyświetlanie komunikatów samoistnie, na koniec zawieszał się średnio co 10min. Mówię teraz o całym panelu LCD w kokpicie, który został podmieniony na zintegrowany z kompem wschodnim wynalazkiem.

Skończyło się tym, że dwa dni później grzałem do gościa żeby wrócił mi do wcześniejszych ustawień i wypie.....ł to cudo, które niby fajne a w rzeczywistości system przez nie świrował.

Dostałem info że to wersja testowa. 5 m-cy później miałem zgłosić się ponownie do ponoć ulepszonej wersji i co....słuch o gościu zaginął. Zero telefonów, maili a pod adresem jakaś starsza babcia zameldowana.

Dobrze ze za wczasu wróciłem do starego bo teraz bym gryzł fotele ze złości. Nie wiem kto to wymyślił, skąd wzięło się w Polsce i jak doszło do rozpowszechniania ale uprzedzam- brak licencji na cała Europę. Ktoś chce niech kupuje ale na własna odpowiedzialność. Tyle w temacie

tąpnięte z iPhone

Opublikowano
  • Autor

no to dobrze ze ktos kto miał z tym styczność odpisał :wink: to w sumie racja lepiej sie wstrzymać skoro człowieka ma szlag trafić

Opublikowano

jest jeszcze coś takiego http://www.fis-control.de/index_en.htmlpodobne do vfiz z tym że troszkę drogo sobie niemiecki sąsiad życzy za ten sprzęt.

Sam zastanawiam się nad instalacją Vfiz u siebie, koszt znośny bo niecałe 600 zł z tym że nie wiem czy warto iść tą drogą bo prawdopodobnie trzeba też wymienić panel sterowania od navi na ten z przyciskiem MENU, a jego cena w ASO to 250 zł

Opublikowano
  • Autor

ja w sumie to tylko mysłałem, aby był design od b8, open ceremony i najlepiej jakby jeszcze dało rade zrobi logo s-line przy odpaleniu jak w rs4 :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja polecam polskiego VFIZ'a od www.qmatis.pl

mam, używam, zaj...sty jest :decayed:

Jest open ceremony i logo graficzne przy odpalaniu... do tego wiele innych funkcji...

moja fotka z dziś przy okazji uwieczniania temperatury w dolocie...

5d25d24d655826f1med.jpg

Edytowane przez pawelosinski83

Opublikowano

Fajna sprawa :) Jak wygląda współpraca VFIZ z rns-e? Czy wszystko działa tak jak powinno? Pozdr.

ja polecam polskiego VFIZ'a od www.qmatis.pl

mam, używam, zaj...sty jest :decayed:

Jest open ceremony i logo graficzne przy odpalaniu... do tego wiele innych funkcji...

moja fotka z dziś przy okazji uwieczniania temperatury w dolocie...

5d25d24d655826f1med.jpg

Opublikowano

Fajna sprawa :) Jak wygląda współpraca VFIZ z rns-e? Czy wszystko działa tak jak powinno? Pozdr.

Nie wiem, nie mam i nie będę miał RNS-E, wolę lepsze radio aftermatrketowe :-P

VFIZ może ale nie musi korzystać z pół RDS na górze, jak jest zdeaktywowany to masz seryjny wyswietlacz, może być seryjny+ 2 parametry zamiast RDS z radia na górze, albo tak jak na fotce tutaj - że zajmuje cały wyświetlacz, ale w RDS zawsze będzie "zestaw" wskazań i temperatura zewnętrzna na górze.

Edytowane przez pawelosinski83

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam kolegów.

Założyłem VFIZ'a i działa rewelacyjnie. Poniżej filmik. Naprawdę warto mieć to urządzenie.

 

Opublikowano
13 godzin temu, koloboro napisał:

Witam kolegów.

Założyłem VFIZ'a i działa rewelacyjnie. Poniżej filmik. Naprawdę warto mieć to urządzenie.

 

Ustaw sobie w opcjach full screen - będizesz miał w 2 dodatkowe pozycje do umieszczenia w zesawach wskazań ;-)
I jest jeszcze jakaś opcja ,żeby nie wpuszczało RDS'u na FIS - nie będzie Ci się mieszało FM z ZESTAW co chwilę...

9ec3496a5c01b23amed.jpg

Edytowane przez pawelosinski83

Opublikowano

dzieki, poprubuję

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.