Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przypadkowo zalano BP , cięzko pali KOD AFN


lukasz9501

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej taką samą jaką masz AFN AVG te same pompy reszta się różni wydajnością i sposobem montażu


najlepiej taką samą jaką masz AFN AVG te same pompy reszta się różni wydajnością i sposobem montażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się nie chce wierzyć że o zalaniu benzyny doszło do uszkodzenia, no ale mogę się mylić. Układ w silniku AFN jest raczej pancerny.

Edytowane przez mily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,ori przebieg mam 350 tys .. nie mam siły do niego .Co innego mogło by być prócz pompy wtryskowej ? Rozrządu by się sam przestawił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się nie chce wierzyć że o zalaniu benzyny doszło do uszkodzenia, no ale mogę się mylić. Układ w silniku AFN jest raczej pancerny.

Bo jak zalal benzyny trza bylo od razu do konca ropy. A nie jechac na jame. Wystarczylo by zajechac układ wtryskowy. Pozniej bylo juz po fakcie. Pompa i wtryski do pompiarza i nie ma sie co czaić. Ile bedziesz lamentował co moze być nie tak. Rozrząd na bank sie nie przestawil bo nie ma od czego. Ewidentnie wina ukladu wtryskowego. Stary doj**al niech bierze temat na klate i takie zycie. Trudno sie mówi zaciska zęby i ogień. Dasz do dobrej firmy a to nie są drogie sprawy w tych czasach. I bedzie smigac

Pozdro

Edytowane przez Zimny Chirurg 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...