Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajnie podoba mi sie :)

Będe montował przy okazji malowania auta :hi:

Opublikowano

Fajnie podoba mi sie :)

Będe montował przy okazji malowania auta :hi:

:good: zakładaj gwarantuje że Ci sie nie połamie, no chyba że wykorzystujesz ten dach do dziwnych celów :tongue4:

Opublikowano

Fajnie podoba mi sie :)

Będe montował przy okazji malowania auta :hi:

Bierz bierz, bardzo fajnie to wygląda :good:

Nie lubię avantów ale ten daszek bardzo poprawia ich wygląd.

Opublikowano

Też nie lubiłem do puki sobie nie kupiłem :cool1: szukałem sedana

Ciekawe czy nie będą z nigo kieliszki zjeżdzać :slina: :>

Opublikowano

Daszek fajna sprawa sam u siebie mam montowałem na jesieni i na razie wygląda super i nic się z nim nie dzieje. Mam założony laminat z allegro i jest ok. A tak wygląda na moim brudasie :>

http://www.postimage.org/image.php?v=gxEIy0i

a tu od boku w zimie

http://www.postimage.org/image.php?v=Tsu3k2i

Ogólnie auto dużo fajniej wygląda i naprawdę polecam i zachęcam do montowania nie zdecydowanym

Opublikowano

No bez ralingów wygląda jeszcze lepiej ten daszek :cool1:

Opublikowano

O Boże jaki kotlet, Koledzy patrzcie na datę ostatniego napisanego posta, w tym wypadku to sprzed ok. 3 lat :kox: :kox:

Oczywiście ni będę się czepiał jak ktoś chce uzyskać informację.... :decayed:

To znaczy, że szymongt zanim zapytał - skorzystał z wyszukiwarki. Skoro znalazł już istniejący wątek, to po co miał zakładać nowy?

Nie rozumiem, co ma do tego data ostatniego posta.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

jak wygląda montaż daszka z s-line w modelu b6 do standardowej klapy ? Jest na jakieś śruby czy klej ? Trzeba coś rezać czy jest plug&play ?

ok dla kolejnych poszukujących tutaj link do tematu, w którym wszystko jest wyjaśnione:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23560.0

w skrócie jest na śruby + klej i w seryjnej klapie trzeba wiercić lub spiłowac.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

jest jeszcze ten daszek gdzies do b5 dostepny? nie widze na allegro go...

Opublikowano

jest jeszcze ten daszek gdzies do b5 dostepny? nie widze na allegro go...

chyba w tym momencie nie ma bo nie znalazłem na alegro :no:

Opublikowano

czyli zostalo tylko obserwowac, moze jeszcze sie pojawi kiedys...[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 20:04_________________________________________________a tak z ciekawosci, od b6 czy b7 bedzie pasowac wymiarami?

Opublikowano

czyli zostalo tylko obserwowac, moze jeszcze sie pojawi kiedys...[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 20:04_________________________________________________a tak z ciekawosci, od b6 czy b7 bedzie pasowac wymiarami?

raczej nie będzie :no:

Opublikowano

Nie to ta cena w ASO to kosmos :wallbash:

Opublikowano

Poszukaj jeszcze normalnie po google moze maja takie daszki na sklepach

Opublikowano

ok dzięki ale fajnie wygląda z tym daszkiem trzeba przyznać :good:

Opublikowano

wlasnie grzebie i nic... teraz szukam wymiarow szyb tylniej klapy b6/b7 :P

Opublikowano

bylem na tej stronce i nie zauwazylem :embarrassed:

wielkie dzieki Kowi! :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.