Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
13 godzin temu, KonradA4troop napisał:

No to ASO i trzeba zamawiać, ale najpierw musiałbym na żywo je zobaczyć. :D

Na konsole jedyne 6k zł :decayed: 

kamelus ile już masz nalatane tym autem ? Jak zawiecha i s-tronic się sprawuje ?

Opublikowano
  • Autor

Całe 30K nalotu (mam jeszcze dwa inne auta). Zawiecha super nic nie skrzypi ładnie wybiera tak więc nie żałuję. S-tronic też narazie zero problemów. Podobno większość problemów tej skrzyni wynika z braku odpowiedniego serwisu więc myślę że z moim podejściem skrzynia będzie się mieć dobrze jeszcze długo.

Opublikowano
13 godzin temu, MaciekPL napisał:

20191221_074601.jpg

:hi::wub::cool1::yeee::banan2:

Ahhh.....czyli masz ?:wink: te są na sprzedaż?

Opublikowano
  • Autor

Te wytargał z auta przed sprzedażą i czekają na montaż w nowym bo to jeden z dwóch idealnych kompletów na swiecie :polew:

Opublikowano
  • Autor

Wpadają kolejne drobne mody :naughty:

Montaż będzie w sposób fabryczny.

 

20191227_184528.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, kamelus_ napisał:

Wpadają kolejne drobne mody :naughty:

Montaż będzie w sposób fabryczny.

 

20191227_184528.jpg

Gdzie można takie nabyć??

Opublikowano
  • Autor

W ASO

Opublikowano
11 godzin temu, kamelus_ napisał:

W ASO

Cena??

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, peter22 napisał:

Cena??

Coś 146 zł szt :facepalm:

Mi po rabacie wyszło 121 zł. + mocowania coś około 2 zł za szt.

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano

Dobrze że tyle kosztują bo gdyby były po 15 zł to miałoby je co drugie Audi :kox:

Opublikowano
3 godziny temu, Bristol napisał:

Dobrze że tyle kosztują bo gdyby były po 15 zł to miałoby je co drugie Audi :kox:

Dokładnie, moim zdaniem trochę za tanie jeszcze sa :D

Opublikowano

Jeszcze są Design Sele..... ale ciiii bo cztery sztuki można mieć za prawie jeden exclusive :) 

Opublikowano

I cyk kolejny modzik podłapany... czekać, aż co drugi będzie miał w standardzie... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:decayed: :decayed: 

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, Norbas napisał:

I cyk kolejny modzik podłapany... czekać, aż co drugi będzie miał w standardzie... 

Na szczęście cena nieco odstrasza zwłaszcza przy 4 drzwiach :jezyk:

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano
W dniu 28.12.2019 o 09:09, kamelus_ napisał:

Coś 146 zł szt :facepalm:

Mi po rabacie wyszło 121 zł. + mocowania coś około 2 zł za szt.

O widzę coraz więcej plakietek exclusive. Pamiętam jak ja szukałem, to gość na alledrogo chciał 2 stówy za sztukę :facepalm:

No ale ostatecznie kupiłem 2 sztuki przez ebay za 120zł :JC_fan:

Opublikowano
W dniu 29.12.2019 o 01:15, kamelus_ napisał:

Na szczęście cena nieco odstrasza zwłaszcza przy 4 drzwiach :jezyk:

W coupe też były 4 sztuki :D

Opublikowano
W dniu 30.12.2019 o 11:39, MaciekPL napisał:

W coupe też były 4 sztuki :D

Jasne :drunk: :D

Opublikowano
  • Autor

I kolejny mod ukończony.

Jako że do montażu emblematów ściągałem boczki zmodyfikowałem (wzmocniłem) oświetlenie klamek i wpadły podświetlane kieszenie co by było bardziej exclusive :tongue4:

20191231_222500.jpg

20191231_222313.jpg

20191231_224942.jpg

20191231_222541.jpg

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano

Następnym razem kupuje auto z fullem i dodaje tylko małe smaczki :decayed:  jeszcze klameczki RS i będzie miodzio ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Norbas napisał:

Następnym razem kupuje auto z fullem i dodaje tylko małe smaczki :decayed:  jeszcze klameczki RS i będzie miodzio ?

Taki właśnie był plan po ostatniej A4 w która po zakupie była golasem i trzeba było wszystko rzezać...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.