Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B5] Głośniki tył sedan


Rekomendowane odpowiedzi

w mojej A4 kiedy ją kupiłem nie było ori radia... jak się domyślam był w niej podstawowy graj bo nie ma głośników w półce :przebiegly: u mojego wujasa jest jakiś wyższy model (ma 1.8 też z '95) i ma głośniki w tylnej półce i chyba również w tylnych drzwiach... czy są w te miejsca podciągnięte kable i czy są połączone z kostką przy radiu ? pytam na razie czysto teoretycznie bo na wiosnę chcę pomyśleć nad jakimś ambitniejszym zestawem audio.

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma kabli. Ale jak chcesz robić audio lepsze to i tak z tych kabli byś nie korzystał lepiej położyc nowe odpowiednie pod sprzęt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiegoś super sprzętu zakładać jeśli już to nie będę, nawet bez sub'a... raz brak funduszy a dwa wystarcza mi bass z normalnych głośników. Wiem, że audio robi się raczej w ten sposób - montuje się głośniki tylko z przodu + skrzynka, ale jednak mam inne i trochę mniejsze wymagania niż większość :) jeśli wygłuszę drzwi (jak w poprzednim samochodzie), założę lepsze głośniki z przodu + wszystkie z tyłu to będę happy :)

Mówisz, że kabli z tyłu nie ma ? trochę kijowo bo za dużo kombinowania z przeciąganiem ich do tyłu :/ w poprzednim samochodzie wszystko miałem praktycznie pulg & play oprócz mat wygłuszających :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że wygłuszysz juz uzyskasz jakiś dobry bass bez suba no ale kabelki jakie byś znalazł w drzwiach nie nadawały by sie do takich głośników lepszych :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma kabli. Ale jak chcesz robić audio lepsze to i tak z tych kabli byś nie korzystał lepiej położyc nowe odpowiednie pod sprzęt :good:

Kabli nie ma napewno,bo ja w swojej niuni też nie miałem głośniczków w półce-ale już mam kupiłem ori nokie i do tego maskownice wygląda jakby były tam od zawsze! Jak zdejmiesz tylną półe pod spodem masz odciśnięty szablon gdzie i jakiej wielkości wyciąć dziury-największy problem jest z dobrym dopasowaniem ori maskownic,ale spoko dasz rade! Ja nie żałuje bo efekt jest naprawde git!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable do tyłu to żaden problem ja u siebie mam kable poprowadzone progiem odkręcałem wszystko i ładnie schowałem tylko jak się schylisz to nad pedałami widać kable mi to nie przeszkadza ale możesz jakoś inaczej poprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, pod progiem najładniej się chowają, po stronie pasażera i nic nie widać.

Najlepiej wpakuj coś w półkę na początek, zwróć uwagę na min. przenoszoną częstotliwość. Jeżeli nie planujesz skrzynki, to musi byc jak najniższa. Sam mam taką konfigurację audio i jestem bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak prowadziłem kable do suba puściłem pod progiem kierowcy i weszły elegancko bez zdejmowania czegokolwiek mimo że sa to kable grubożyłowe. prowadzisz kabel od radia pod kolumną kierownicy potem progiem, następnie wzdłuż oparcia tylnej kanapy i odbierasz w bagażniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie jestem świeżo po montażu głośników w tylnej półce (oryginalnie półka była bez głośników i nie było kabli). Kable do głośników i zmieniarki tak jak koledzy wyżej piszą puściłem pod kolumną kierownicy, progiem po stronie kierowcy, pomocowałem oryginalnymi "zapinkami" które trzymają biegnące tam kable. Głośniki jakie zamontowałem to Clarion SRQ 1720R 16,5 cm - jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...