Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 Allroad


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie z przedmowca. Nie sadze zeby sedan wyszedl. IMO allroad tylko w Avancie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie :kox:

zamawiam brązowego z 3.0 tdi i S-tronic, ledy z przodu, ledy z tyłu, więcej nie trzeba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze jestem zaskoczony. bylem pewien ze Q5 bedzie celowalo w klientow ktorzy mieli chrapke na a4 allroad ...

sam do takich naleze i szczerze to teraz niezly rebus, zwlaszcza ze ceny pewnie beda zblizone.

zobaczymy jak w testach wypadnie zawiesznie , bo rozumiem ze bedzie jak w duzym allroadzie pneumatyczne.. ja jakos nie jestem nim zachwycony, nawet jak jest ustawione niby sportowo. testy w prasie tez nie chwalily prowadzenia sie allroada...

jak a4 bedzie mniej gumowaty to bedzie kox..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj z boku avancik

audia4allroad-1.jpg

sedanik chyba wyjdzie - tutaj fotka zarejestrowanej w de

audia4allroad2sc2.jpg

p.s. juz mozna kupic?? :blink:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 14:02_________________________________________________i jeszcze tutaj w trakcie jazdy

2009-audi-a4-allroad-sedan.jpg

sedanowi mówię NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to 7,1 nie wierze.. :naughty:

Ja też nie :tongue4: A co do sedana to jakoś nie jestem przekonany. A propos: my wydajemy pieniądze zeby auto obniżyć i jako tako wyglądało a tu pokazują sedana w allroadzie :polew: I jeżeli avant wygląda jeszcze jako tako to sedan :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do a4 to nie pasuje, bo jest chyba najbardziej usportowionym sedanem w samochodach audi... - nie duzy, zwinny, itp... dlatego nei pasuje do niej wizerunek samochodu masywnego, ktorym mozna wjechac na pole i zaczepic plug... a6 mozna nawet to widziqalem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi do bani, ten sedan to juz zupelnie jakies nieporozumienie. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie katastrofa, przypomina mi auto z filmu "Pan Samochodzik" :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba allroada kupować :gwizdanie:, wystarczy kupić A4 z podstawowym silnikiem i 16 koła i później założyć koła 18 i allroad gwarantowany, u mnie zawieszenie jest trochę niższe niż w standardzie ale i tak wygląda to kiepsko po zmianie felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.audipassion.com/news/131/82/Spyshot-Audi-A4-allroad-lancement-en

na dole jest czerwona trochę lepiej się prezentuje,chyba lepiej :tongue4:

napisali że kolor jest od Q5[br]Dopisany: Marzec 27, 2009, 21:20:27_________________________________________________ a tu jest cała galeria :hi:http://www.audipassion.com/galerie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis bylem na otwartych dniach salnu audi i mialem okazje obejrzec dotknac i posiedziec w takim Allroad A4 Avant i musze wam powiedziec :kox: masakra jaki wypas... mmm za jakies 2 tyg bedzie mozliwosc jazdy probnej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...