Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b5 fake us tdi na sterydach


lukanio143

Rekomendowane odpowiedzi

Za hida może polecieć dowód, ale tak samo za żarówki, które dadzą teoretycznie niebieskiego światło ala xenon. Kwestia policjanta, któremu nie spodoba się barwa i to że nie masz sprysków. Prawda jest taka, że hid może i szybciej zużyje Ci soczewy, ale daje 3x więcej światła i nie ma porównania. Porównywałem moje "dobre" żarówki - Philips WhiteVision 4300k z bixem. Różnica taka kolosalna, że nawet 4300k wygląda u mnie jak jakieś 3000k. Więc nie licz na jakiś ogrom różnic. Regeneracja soczewek to już koszt ok. 300zł (w moich okolicach) więc osobiscie uważam, że warto dołożyć skoro się za to zabiera. Przerabiałem temat bihalogena i wiem, że popełniłem błąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sam nie wiem jak robic, z jednej strony chcialbym miec chociaz xenon, a z drugiej boje tych kontroli. Czasami trafiaja sie tacy upierdliwi, ze do wszystkiego sie doczepia.

Myslalem, zeby na poczatek walnac jakiegos hida na ori h7, zeby wrazie kontroli przelozyc tylko zarowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet z samym hidem jak nie będziesz miał sprysków mogą się doczepić. Musiałbyś dobrze pociągnąć wszystko, żeby nie zauważyli, ale jak będą chcieli żebyś zdjął klapke od klosza no to i tak wszystko wyjdzie na jaw :decayed: Dzięki Bogu, spryski miałem na dzień dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet z samym hidem jak nie będziesz miał sprysków mogą się doczepić. Musiałbyś dobrze pociągnąć wszystko, żeby nie zauważyli, ale jak będą chcieli żebyś zdjął klapke od klosza no to i tak wszystko wyjdzie na jaw :decayed: Dzięki Bogu, spryski miałem na dzień dobry :D

Za dobrze masz :decayed: wstępnie jest plan na jakiś w miarę dobry hid albo ori lampy z xenonem jak uda się kupić w idealnym stanie.

Na lato wrzuć jakieś niezłe koło i już będzie fajna lalka :) Powodzenia

Felg cały czas szukam, te to jakaś pomyłka. Chce minimum 8,5j :banan:

W końcu dotarł zderzak z s4 :naughty:

1.jpg?screen

Teraz dopasuje dokładkę od cupry i może iść do malowania. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy hid praktycznie to jest to samo ;) Masz spryski w zderzaku wiec je zapakuj i pojezdzij na hidzie najwyzej jakis czas a potem zapakuj bixa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też tak myślę, na początek wleci hid i zobaczę jak miśki u mnie na to reagują. A potem się pomyśli o konkretnym oświetleniu i w między czasie wyrezam spryski i samopoziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez tylnego zderzaka i progów będzie to wyglądało średnio ;/ ale mody silnika powalają coś ty wyrezał z tego 1z jak myślę że można z tego tyle wycisnąć to nie dziwne że nie można zajechać starych tdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez tylnego zderzaka i progów będzie to wyglądało średnio ;/ ale mody silnika powalają coś ty wyrezał z tego 1z jak myślę że można z tego tyle wycisnąć to nie dziwne że nie można zajechać starych tdi.

zderzak to tylko poczatek, dalej cos pomysle.

Mocy pewnie jeszcze przybedzie, w planach gtb17 i nowa fala de143.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wrzucenie samych 216 da odczuwalny przyrost mocy, na moce rzędu 200+ to raczej nigdy nie będzie mnie stać :)

plany z pakietem na plus tylko wiadomo $$ i możliwości odnalezienia w znośnym stanie nie jest łatwo sam w tym momencie poszukuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wrzucenie samych 216 da odczuwalny przyrost mocy, na moce rzędu 200+ to raczej nigdy nie będzie mnie stać :)

plany z pakietem na plus tylko wiadomo $$ i możliwości odnalezienia w znośnym stanie nie jest łatwo sam w tym momencie poszukuję :D

zalezy czy robisz potem strojenie, jak tak to bedzie czuc mega roznice. A bez softa to zrob jak polecilem paru osobom, dajesz 216, podkrecasz troche turbo, nieco wieksza dawka paliwa, kat out, mozesz wyciac srodkowy tlumik i tez jest mega frajda z jazdy po tym zabiegu. A sprzedaz kata pokryje prawie wszystkie koszty:D

Z pakietem od esy to hard temat, czesci nie ma a jak sa to takie ceny ze mozna by druga a4 kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie to napisać że tyle ile naliczyłem na pakiecie jaki chce wrzucić to przerasta wartość auta. :)


tzn w jaki sposób podkręcić turbo. Działanie mechaniczne czy elektryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie to napisać że tyle ile naliczyłem na pakiecie jaki chce wrzucić to przerasta wartość auta. :)

tzn w jaki sposób podkręcić turbo. Działanie mechaniczne czy elektryka

wlasnie dlatego czasami mam chwile zwatpienia:D

a turbo mechanicznie skracasz wg, ale potem trzeba sie wpiac kompem i sprawdzic ile dmucha, zeby nie przedobrzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, ze najlepiej zrobic soft, ale lataja i po takich zabiegach i nic sie nie dzieje. To taka wersja po kosztach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te nakładki to zwykła, pomarańczowa folia. Ja naklejałem na kierunki a potem poprawiałem delikatnie nożykiem do tapet.

Wpadły lampy poliftowe.

1.jpg?screen

1.jpg?screen

i zdjęcia wnętrza:

3.jpg?screen4.jpg?screen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne to Stare wnetrze? szkoda że nie ma klimy...

Klimy brakuj i to bardzo. Mysle jak wstawic konsole 2din bez rezania klimy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...