Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kant dla rozrywki:D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fiat 125p 1,5 1982 rok :naughty: w 2006r na wakacjach dokonałem małych zmian :> chodziło mi o jak najniższe koszty przeróbek bo kant służył tylko do rozrywki :decayed:

52038bfd0e74b882med.jpg

e83ea8e396fc3f02med.jpg

230373c19a2d78b4med.jpg

b006e0b28b34129bmed.jpg

b3e567a6bab953f3med.jpg

493ed52c63f483f1med.jpg

d59c531fac5884ddmed.jpg

układ wydechowy wolny od jakichkolwiek tłumików:(darł się nieludzko) :decayed:

5966c7045137b3d8med.jpg

i jego przeznaczenie jedno z kilku:

a069bcd86dc718eamed.jpg

44d117753fc608c3med.jpg

a tak zakończył swój żywot ;(

90f78ed9ec9f803fmed.jpg

Opublikowano

hehe przyzwoity :decayed: jak sasiedzi wytrzymywali z takim "warczeniem" :chytry: i dlaczego tak zakonczyl swoj zywot?

:good:

Opublikowano

stary miazga :kox: :kox: Musashi jak to zobaczy to padnie :naughty::kox:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2008, 21:51_________________________________________________zapomniałem dodać że jest zwolennikeim Fiata 125p :gwizdanie:

Opublikowano

no to chyba bedzie mu szkoda takiej maszynki :rolleyes:

Opublikowano

no to chyba bedzie mu szkoda takiej maszynki :rolleyes:

na 100% :evil:

Opublikowano
  • Autor

jak sasiedzi wytrzymywali z takim "warczeniem"

sąsiedzi spoko są tak że nie było problemów :wink4:

no to chyba bedzie mu szkoda takiej maszynki :rolleyes:

na 100% :evil:

mi tez było szkoda ale w końcu musiał tak skończyć bo się nie nadawał do jazdy już :confused4: ale poluje na drugiego Kanta :> tylko żeby był taki sam silnik bo bardzo ciężko go zajechać :decayed:

Opublikowano

na pomorzu pełno kantów :naughty: pochodzę z tamtych stron to widzę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to trochę za daleko :tongue4:

Opublikowano

to trochę za daleko :tongue4:

przy okazji się wypluskasz w morzu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to trochę za daleko :tongue4:

przy okazji się wypluskasz w morzu :naughty:

no w sumie tak :> Jest jeden kant na oku od starszego pana niedzielnego kierowcy pierwszy właściciel ale trochę dużo chce no ale za to stan idealny prawie :tongue4: a mi wystarczy żeby silnik był w jak najlepszym stanie a reszta to już się zrobi :wink4:

Opublikowano

to trochę za daleko :tongue4:

przy okazji się wypluskasz w morzu :naughty:

no w sumie tak :> Jest jeden kant na oku od starszego pana niedzielnego kierowcy pierwszy właściciel ale trochę dużo chce no ale za to stan idealny prawie :tongue4: a mi wystarczy żeby silnik był w jak najlepszym stanie a reszta to już się zrobi :wink4:

No to chyba szkoda by było takiego cacka w stanie idealnym :mysli:

Opublikowano
  • Autor

takiego cacka bym już na pewno nie malował jedynie dyfer zaspawać klatka w środek i jakieś drobne rzeczy żeby był z wierzchu seryjny :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kurde Procek24 ale maszyna była :)

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

po tytule tematu myślałem że jakieś E30 będzie a tu Fiacior :naughty: u nas sie mówi (-ło) bandzior :decayed:

Opublikowano

super fiacior był i ładne malowanie, u mnie po miescie jeździł kilka lat temu fiacior z silnikiem M20B25 czyli 2.5 170 Koni od bmki :good:

Opublikowano

na pomorzu pełno kantów :naughty: pochodzę z tamtych stron to widzę :gwizdanie:

to prawda :cool1: wiem gdzie stoi wersja kombi u nas się na to mówi kredens :decayed::wink4:

świetne auto do upalania,jest miękki i fajnie d*pa lata :good:

gdyby jeszcze kilka koników pod maską więcej było....

Opublikowano

u nas się na to mówi kredens

kredens to u nas Pomylonez :decayed:

Opublikowano

nie no za***isty :decayed: Mój brat kiedyś miał takiego, był tylko oklejony numerami jak na rajdzie i mieliśmy błotny tor za domem :naughty: :naughty: :kox: Oj zamiatał ostro i palil chyba ze 25 benzyny :decayed: No ale niestety skończyły się biegi po jakimś czasie :lol1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajny fiacik sobie był :confused4: zaczynałem od takiego kiedys miałem 4 i mam nadzieje ze kiedys sobie jeszcze sprawie takiego pieszczocha z 2.0 dohc

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Marzy sie mi znow taki kant,kredens,bandzior.emer czy jak kto go jeszcze zwie :decayed: ale juz jako classic tylko troche ciężko znaleźć dobrą baze do roboty i poki co brak czasu i geldów na tego typu marzenia :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.