Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi q5 kolejna sztuka do modzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy tylko u mnie ale jakosc zdjec tragedia, a konkretnie niska rozdzielczosc. Wrzuc 2-3 dobrej jakosci co by bylo cokolwiek widac. Z tymi srebrnymi dolami to kierunek bardziej w off-road niz s-sline chyba ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
13 minut temu, artech napisał:

Nie wiem czy tylko u mnie ale jakosc zdjec tragedia, a konkretnie niska rozdzielczosc. Wrzuc 2-3 dobrej jakosci co by bylo cokolwiek widac. Z tymi srebrnymi dolami to kierunek bardziej w off-road niz s-sline chyba ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tylko u Ciebie, zdjęcia są normalne

 

Opublikowano

A to sorry, teraz widzę na kompie lepiej ale dopiero po wejściu w link zewnętrzny, Tapatalk słabo to obsługuje

Opublikowano
  • Autor

sprawdzałem na innych kompach i jest normalnie . co do dodatków to szary (fabryczny) mi się nie podobał a tak jak jest teraz w satynie to jakoś wygląda.

W  off-road  masz chrom.  Na żywo auto wygląda lepiej niż na fotach jak zawsze pewnie wiesz o tym dobrze . Pozdrawiam

Opublikowano

Tzn ja nie twierdze że jest źle. Tak mi się tylko jakoś z off-roadem skojarzyło, ale spoko najważniejsze że Tobie się podoba, gratki i powodzenia [emoji6]

Opublikowano

Witaj!

Peter22 poniżej namiary na Buzzer.pl:

e-mail:    [email protected]

e-mail:    [email protected]

www.buzzer.pl

tel:          +48 693 329 799

mobile:   +48 535 215 555

Skontaktuj się z Panem Wojciechem Wójcigą,

Na pewno coś ciekawego doradzi :D

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, black4 napisał:

Witaj!

Peter22 poniżej namiary na Buzzer.pl:

e-mail:    [email protected]

e-mail:    [email protected]

www.buzzer.pl

tel:          +48 693 329 799

mobile:   +48 535 215 555

Skontaktuj się z Panem Wojciechem Wójcigą,

Na pewno coś ciekawego doradzi :D

Pozdrawiam!

Wchodziłem na ich stronę i szczerze powiem ze szału nie ma 

Zawartość dodana 16 minutes later
4 godziny temu, black4 napisał:

Witaj!

Peter22 poniżej namiary na Buzzer.pl:

e-mail:    [email protected]

e-mail:    [email protected]

www.buzzer.pl

tel:          +48 693 329 799

mobile:   +48 535 215 555

Skontaktuj się z Panem Wojciechem Wójcigą,

Na pewno coś ciekawego doradzi :D

Pozdrawiam!

Wchodziłem na ich stronę i szczerze powiem ze szału nie ma 

Opublikowano

Witaj,

Napisz do nich albo zadzwoń.

Nie wszystkie wzory mogą być na stronie.

Najlepiej pomierz otwory w dyfuzorze i odległości od tłumika do dyfuzora.

PS. Może 2 x 90mm okrągłe ścięte ewentualnie w czerni jeśli robisz pakiet czerń?

Pozdrawiam!

 

 

Opublikowano

A moze takie?
ce090d63a8c4d5dd21931b3c16a6a3d6.jpg

Opublikowano
  • Autor

Musza być ścięte do dołu , nie podobają mi się proste 

Opublikowano

Dopiero teraz przejzalem fotki w pelnej okazalosci i...tak pol zartem po serio ale znaczek RSQ5 to chyba do usuniecia ;):)

Opublikowano

Widziales jakie mam ja jesli chcesz to mg motorsport przygotuje ci same koncowki moje mi sie podobaja takie jaki sa i z efektu dzwieku tez jestem zadowoloy bo nie jest za glosno polecam raz jeszcze firme mg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zmiana zderzaków na plus, atrapa fatalna, zdecydowanie lepiej wyglądał by gril z sq5, do tego ten znaczek nieistniejącego modelu ;), pomyśl nad liftowymi lampami, robią robotę

Opublikowano
  • Autor

Kolego grill sq5 pasuje tylko do zderzaka poliftowego a co za tym idzie trzeba zmienić maskę i zderzak . Auto jest w oryginalnym lakierze a po lifcie zmienili odcień lakieru Wiec trzeba by było malować maskę . Gdyby odcień się nie zmienił to był by zrobiony polift . Kupił bym wszystko w kolor i tyle . Narazie zostaje tak hak jest . Znaczek pewnie wyleci przy montażu większego IC 

Opublikowano

Siema i co znalazles jakies koncowki czy wydechy?

Opublikowano
  • Autor

Narazie nic nie znalazłem . Ale cały czas rozglądam się i szukam . Generalnie brak czasu . Nawet nie wystawiłem starych zderzaków na Allegro . Masakra 

Opublikowano

Zapoznaj sie z oferta firmy mg motorsport ssme koncowki tez robia

Opublikowano

Dawaj Ultera koncowki 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dzialasz cos.....

Opublikowano
  • Autor

Od poniedziałku urlop więc może się coś podziałam pewnie (byle tylko pogoda dopisała ) mam jeszcze troche roboty z rodziców autami . Szukam cały czas na allegro wydechów, ale ceny mają chore , może mi się uda przekonać kolegę do sprzedania bo ma dwa zestawy , jeśli nie to trzeba będzie coś innego wkładać. Może IC uda się wsadzić też w końcu zobaczymy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.