Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moja furka avant


Gość cecka2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wsystkich.Oto mój nowy nabytek ma lakier w kolorze moroblau,skóra z alcantara,multitronic,131koni,parę chromów, w tej chwili jest na stali ale w na lato czeka alu .Mam nadzieję ze nic nie naknociłem na tej stronce :embarrassed:

40fa717b1fd853f2med.jpg

349c336a87e8a258med.jpg

75e58f5fd835b7cdmed.jpg

f241261ab877f44cmed.jpg

fe1a5af5fc93a8d6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moroblau to granat.Dzisiaj wkleje jeszcze kilka fotek[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 08:52_________________________________________________Nie mam pojęcia co jest w typowym "standarcie". Moja ma 6 poduszek,4el.szyby,nagłośnienie audi concert2 z oryginalnymi głośnikami i wooferem w bagażniku,dwustrefowy klimatronic.Nie zamierzam wykonywać zmian w mojej a4 chyba że czarne szyby ale to bliżej lata,myślałem o chipowaniu ale nie przy multitroniku tym bardziej ze nie działa mi on poprawnie ,zreszta moc ma wystarczajacą :>[br]

72e0c24e1b7e7f49m.jpg

4d5645ce4c88afecm.jpg

bcaf57593af0e06dm.jpg

b6d1837fa9bb243am.jpg

A takie fele na lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo ładny środek....tylko kiera mi nie podchodzi ...fotele :kox:

i rzeczywiście też nie wiedziałem jaki to dokładnie kolorek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie pięknie tylko jakim cudem Ty potrafisz wycisnac ze swojego AVF'a 10litrów/100km ??? :decayed: u mnie zebym 8mke złapal to musze naprawde ostro cisnac na kazdym biegu do 4tys obr. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie pięknie tylko jakim cudem Ty potrafisz wycisnac ze swojego AVF'a 10litrów/100km ??? :decayed: u mnie zebym 8mke złapal to musze naprawde ostro cisnac na kazdym biegu do 4tys obr. :mysli:

Masz w automacie?Bo ja tak :evil: Mam ją od trzech tygodni,jest zimno,jeżdżę na krótkich odcinkach,więc......ile ma palić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem automaty wiecej pala... ale 10litrow to jest bardzo duzo mysle jak na 130tke.. nawet w avancie... Nie wnikam moze to spalanie Ci pasuje albo ja sie nie znam. Wyrazam tylko swoja opinie pzdr. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam multi i jestem cholernie zadowolony, jezdzi się tym po królewsku... a auto nie taka seria, w srodku s-line, no i 4el. szyby :good:

A z tymi zmianami to jeszcze zobaczysz ze czasem warto, np. dokładki zderzaków plastik > lakier, jedyne 1.000 zł (ja tyle płaciłem) i masz zupełnie inne auto... Potem moze fele, zawieszonko ... i będzie kox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny avancik :good: Ale koledzy dobrze podpowiadają kilka małych zmian i będzie kozaczek :wink4:

Zapraszam na spoty w Lublinie :wink4: 11 stycznia będzie robione serducho WOŚP z naszych autek na zamkowym. Więcej w temacie spotów lubelskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do marca robie tuning ale własnego mieszkania,musze kupić jeszcze wózek i łóżeczko,trochę kasy pójdzie :kwasny:

no to w takim razie najlepszego dla świeżo upieczonego Ojca (dzidziusia jak i :audi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...