Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawość, ciekawością, ale... jakie to było rozczarowanie, jak oficjalnie okazało się, że znowu kupiłeś VW...

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ----------

...a miało być ładne A6 (a może nawet A8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze nic straconego :whistling: dodrukuję parę banknotów i będą pierścienie :naughty:

Trzymam za słowo...:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic straconego :whistling: dodrukuję parę banknotów i będą pierścienie :naughty:

Ta... Pierścienie będą, ale na nadgarstkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic straconego :whistling: dodrukuję parę banknotów i będą pierścienie :naughty:

Ta... Pierścienie będą, ale na nadgarstkach :D

:whip2::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy wśród nas, jakiegoś zdolnego elektronika-elektryka samochodowego, oblatanego z audi i rezaniem? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy wśród nas, jakiegoś zdolnego elektronika-elektryka samochodowego, oblatanego z audi i rezaniem? :P

Co będzie się działo? :kox:

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbuje ogarnąć przy pomocy znajomych elektryków, podświetlenie w boczkach, bo nie miałem a mam boczki z lampkami, ale.... pomimo schematu z forum, sterownik w drzwiach jest jakby martwy, w ogóle nie daje prądu na wyjściu w pinach do lampek, jak stykają żarówkę, też martwa i jedyny pomysł to przekodowanie sterowników w ASO a można się domyślać, że mało mi się to uśmiecha kosztowo ;)

może ktoś kto siedzi w audi, jakiś pomysł znajdzie, ja się nie znam a chłopaki też się męczą i arazie dalszych pomysłów brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej trzeba zmienić kodowanie, ale wszystko zależy jaki masz moduł

Gdzieś jest na forum opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze edekxp trzeba przekodować moduł komfortu, bo inaczej nie będzie voltów na końcówkach i to jeszcze zależy jaki masz moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł CQ teoretycznie obsługuje pakiet światło, na kanale 61 przyjmuje 3

Tylko na forum czytałem ze boczkow nie trzeba kodować, podpina się wiązkę i dziala:/

tutaj opisałem co i jak i z fotką:

http://a4-klub.pl/b7-crew-172/b7-crew-249115/index151.html#post4302954

a stosować się mieliśmy do tego:

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b7-montaz-licht-pakietu-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-drzwiach-143493/index2.html#post1720828

ale jak wziął żarówkę i przyłożył do pinów: chyba 6 i 2 to żaróweczka nie świeci, miernik też nic nie pokazuje.

to nie wiem już co w komforcie odpowiada za to, skoro niby komfortu nie trzeba kodować:/

stąd pytanie o kogoś kto to jakoś ogarnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak wziął żarówkę i przyłożył do pinów: chyba 6 i 2 to żaróweczka nie świeci, miernik też nic nie pokazuje.

to nie wiem już co w komforcie odpowiada za to, skoro niby komfortu nie trzeba kodować:/

stąd pytanie o kogoś kto to jakoś ogarnia ;)

Ale piny 6 i 2 lub 3 są do tylnych drzwi.

Cytat z tamtego tematu

Jeszcze jedno pytanie, czy sprawa będzie wyglądała identycznie w drzwiach przednich ?

Przyznam, że jeszcze nie rozbierałem, ale rozumiem, ze podłączenie będzie analogiczne ?

Z przodu jest troszkę inaczej...

I masa i zasilanie są wspólne. Masę podłączasz do pinu 21 w szarej kostce 32-pin podłaczonej do sterownika. Zasilanie do pinu 13 w tej samej kostce.

BTW - klamek z podświetleniem nie podłączasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak, robili tylne :P tzn od tych zaczynaliśmy i na tych skończyliśmy, przodu chyba nawet nie próbowali, skoro tył nie działał.

z resztą, kwestia teraz nie jest jak, tylko kto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu masz korby?

Coś pamiętam że jest wtedy różnica gdzie kodować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu elektryka.

wiem, że jak są korby to w mc w adaptacjach, kanał 61 zmienia się na 1 bodajże lub 2, ale właśnie u mnie jest 4 x elektryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...